Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišská Stará Ves

Ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišská Stará Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišská Stará Ves

Guest House Tri Koruny

9,8

Guest House Tri Koruny

Ubytování (Penzion) Guest House Tri Koruny. Penzion Tri Koruny se nachází ve Spišské Staré Vsi. Nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, restauraci, pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Guest House Tri Koruny se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Tri Koruny má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Guest House Tri Koruny momentálně evidujeme 152 recenzí.

Apartmany Kenka

9,6

Apartmany Kenka

Ubytování (Apartmány) Apartmany Kenka. Ubytovanie v súkromí -Apartmany Kenka se nachází ve Spišské Nové Vsi. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a grilem. Ubytování Apartmany Kenka se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kenka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Kenka momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Drevenica Pieniny

9,6

Chata Drevenica Pieniny

Ubytování (Chata) Chata Drevenica Pieniny. Located in Spišská Stará Ves in the Prešovský kraj region, Chata Pieniny features a garden. This chalet features accommodation with free WiFi. Ubytování Chata Drevenica Pieniny se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Diana

9,2

Penzion Diana

Ubytování (Penzion) Penzion Diana. Penzion Diana se nachází ve městě Spišská Stará Ves a nabízí bezplatné Wi-Fi, bankomat, dětské hřiště a pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Diana se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Diana má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Diana momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzión Roal

9,1

Penzión Roal

Ubytování (Penzion) Penzión Roal. Penzión Roal se nachází v centru Spišské Staré Vsi, 7 km od Pieninského národního parku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným... Ubytování Penzión Roal se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Roal má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Roal momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzión NOVA

8,9

Penzión NOVA

Ubytování (Penzion) Penzión NOVA. Penzión NOVA se nachází ve Spišské Staré Vsi. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a barem, restauraci, bankomat, přepážku s turistickými informacemi,... Ubytování Penzión NOVA se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Antiqua Villa

8,8

Penzión Antiqua Villa

Ubytování (Penzion) Penzión Antiqua Villa. Situated in Spišská Stará Ves, Penzión Antiqua Villa offers a garden. This property also provides guests with a terrace. Ubytování Penzión Antiqua Villa se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Antiqua Villa má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Antiqua Villa momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzión Anna Pieniny

8,8

Penzión Anna Pieniny

Ubytování (Penzion) Penzión Anna Pieniny. Penzión Anna Pieniny nabízí ubytování v 5 pokojích, altán, zázemí pro grilování, houpačku, hračky pro děti, lyžárnu a úschovnu jízdních kol. Ubytování Penzión Anna Pieniny se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Anna Pieniny má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Anna Pieniny momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzión Korzo

8,8

Penzión Korzo

Ubytování (Penzion) Penzión Korzo. Penzión Korzo se nachází ve Spišské Staré Vsi a nabízí restauraci a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Penzión Korzo se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Korzo má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Korzo momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Eland

8,4

Penzion Eland

Ubytování (Penzion) Penzion Eland. Penzion Eland se nachází ve Spišské Staré Vsi. Nabízí zahradu, bar, společné posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Eland se nachází ve městě Spišská Stará Ves (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Eland má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Eland momentálně evidujeme 41 recenzí.

Ubytování ve městě Spišská Stará Ves

Město Spišská Stará Ves se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Spišská Stará Ves.