Hledat

Ubytování

Ubytování město Gerlachov

Ve městě Gerlachov (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gerlachov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gerlachov

Apartmán Krajčer

9,8

Apartmán Krajčer

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krajčer. Apartmán Krajčer se nachází v obci Gerlachov a nabízí gril, zahradu a terasu. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Krajčer se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Krajčer má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Krajčer momentálně evidujeme 89 recenzí.

Tatrahouse Gerlachov

9,7

Tatrahouse Gerlachov

Ubytování (Penzion) Tatrahouse Gerlachov. Tatrahouse Gerlachov je penzion situovaný v Gerlachově. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Tatrahouse Gerlachov se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatrahouse Gerlachov má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Tatrahouse Gerlachov momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privát Ada

9,5

Privát Ada

Ubytování (Penzion) Privát Ada. Privát Ada se nachází v obci Gerlachov a nabízí bar, Wi-Fi zdarma a gril. Využívat zde můžete neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privát Ada se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Ada má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privát Ada momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytovanie Dagmar

9,5

Ubytovanie Dagmar

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Dagmar. Ubytovanie Dagmar se nachází v Gerlachově a má možnost vlastního stravování, terasu a výhled na Vysoké Tatry. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Ubytování Ubytovanie Dagmar se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie Dagmar má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovanie Dagmar momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytovanie Gerlachov

9,3

Ubytovanie Gerlachov

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie Gerlachov. Gerlachovský Privat Gerlachov se nachází ve Vysokých Tatrách, 8 až 15 km od skiareálu Lopušná dolina u Svitu, sjezdovek u Tatranské Lomnice a Štrbského... Ubytování Ubytovanie Gerlachov se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Gerlachov má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Ubytovanie Gerlachov momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Hubert High Tatras

8,2

Hotel Hubert High Tatras

Ubytování (Hotel) Hotel Hubert High Tatras. Hotel Hubert Vital Resort se nachází v Gerlachově a nabízí restauraci, lázeňské centrum a jízdárnu. Ubytování Hotel Hubert High Tatras se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hubert High Tatras má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Hubert High Tatras momentálně evidujeme 36 recenzí.

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie TDM Gerlachov. Ubytovanie TDM Gerlachov is located in Gerlachov. This apartment provides a garden. Ubytování Ubytovanie TDM Gerlachov se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Horec

Vila Horec

Ubytování (Hotel) Vila Horec. Located in Gerlachov, Vila Horec offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Vila Horec se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatrahouse sk Apartment Standard

Tatrahouse sk Apartment Standard

Ubytování (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Standard. Situated in Gerlachov, Tatrahouse sk Apartment Standard features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Tatrahouse sk Apartment Standard se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatrahouse sk Apartment Superior

Tatrahouse sk Apartment Superior

Ubytování (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Superior. Tatrahouse sk Apartment Superior is situated in Gerlachov. The accommodation is 13 km from Tatranská Lomnica. Ubytování Tatrahouse sk Apartment Superior se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dovolenkový dom Gerlaška

Dovolenkový dom Gerlaška

Ubytování (Prázdninové domy) Dovolenkový dom Gerlaška. Dovolenkový dom Gerlaška se nachází v obci Gerlachov, 13 km od Popradu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dovolenkový dom Gerlaška se nachází ve městě Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninové domy Dovolenkový dom Gerlaška nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Gerlachov

Město Gerlachov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Gerlachov.