Hledat

Ubytování

Ubytování město Prešov

Ve městě Prešov (Slovensko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prešov

Kutička

10

Kutička

UbytováníKutička. Kutička se nachází v Prešově, 39 km od vlakového nádraží Košice, 40 km od katedrály sv. Alžběty a 41 km od Steel Arény. Ubytování Kutička se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Duklinka

10

Duklinka

UbytováníDuklinka. Duklinka se nachází v Prešově, 39 km od Steel Arény, 41 km od Spišského hradu a 38 km od Hrnčiarské ulice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Duklinka se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tekeľova 95m2

9,9

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytování (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Apartment Tekeľova 95m2 is set in Prešov and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Tekeľova 95m2 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Cozy Blue Room Prešov

9,9

Cozy Blue Room Prešov

Ubytování (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Cozy Blue Room Prešov is located in Prešov. The accommodation is 43 km from Bardejov. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Cozy Blue Room Prešov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cozy Blue Room Prešov má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Cozy Blue Room Prešov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Po City Newly Built Apartment

9,8

Po City Newly Built Apartment

UbytováníPo City Newly Built Apartment. Po City nově postavený Apartment se nachází v Prešově, 37 km od vlakového nádraží Košice, 38 km od katedrály sv. Alžběty a 39 km od Steel Arény. Ubytování Po City Newly Built Apartment se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

SELF CHECK-IN Apartmán

9,8

SELF CHECK-IN Apartmán

UbytováníSELF CHECK-IN Apartmán. Apartmán SELF CHECK-IN se nachází v Prešově a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování je vzdálené 36 km od vlakového nádraží Košice a nabízí bezplatné... Ubytování SELF CHECK-IN Apartmán se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion ZENIT

9,7

Penzion ZENIT

Ubytování (Penzion) Penzion ZENIT. Penzion ZENIT se nachází v Prešově. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion ZENIT se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Štýlový Apartmán Zemplínska

9,7

Štýlový Apartmán Zemplínska

UbytováníŠtýlový Apartmán Zemplínska. Ubytování se nachází v Prešově, 35 km od vlakového nádraží Košice a 36 km od katedrály sv. Alžběty. Ubytování Štýlový Apartmán Zemplínska se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Meba

9,7

Ubytovanie Meba

Ubytování (Privát) Ubytovanie Meba. Ubytovanie Meba je ubytování v soukromí s terasou a bezplatným Wi-Fi situované v Prešově. Ubytování Ubytovanie Meba se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie Meba má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Meba momentálně evidujeme 42 recenzí.

Panorama Apartments Presov

9,6

Panorama Apartments Presov

Ubytování (Apartmány) Panorama Apartments Presov. Situated in Prešov, 43 km from Bardejov, Panorama Apartments Presov features a garden and free WiFi. Ubytování Panorama Apartments Presov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Panorama Apartments Presov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Panorama Apartments Presov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion-In

9,6

Penzion-In

Ubytování (Penzion) Penzion-In. Penzion-In se nachází v historickém centru Prešova, 4 km od aquaparku. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené veřejné parkoviště přímo na místě. Ubytování Penzion-In se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion-In má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion-In momentálně evidujeme 40 recenzí.

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

9,6

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Villa Plaza Boutique Hotel & Spa. Villa Plaza Boutique Hotel & Spa se nachází přímo v areálu prešovského Plaza Beach Resortu ve čtvrti Solivar, která je známá těžební historií a výrobou... Ubytování Villa Plaza Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Plaza Boutique Hotel & Spa má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Villa Plaza Boutique Hotel & Spa momentálně evidujeme 192 recenzí.

Garden apartments

9,6

Garden apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Garden apartments. Garden Apartments se nachází v klidné místě, 250 metrů od centra Prešova. Ubytování Garden apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Garden apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Garden apartments momentálně evidujeme 170 recenzí.

POETIKA apartments

9,5

POETIKA apartments

Ubytování (Apartmány) POETIKA apartments. POETIKA apartments se nachází v Prešově, 35 km od Košic, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POETIKA apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování POETIKA apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány POETIKA apartments momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Trattoria

9,5

Penzion Trattoria

Ubytování (Penzion) Penzion Trattoria. Penzion Trattoria se nachází v centru Prešova, jen 50 metrů od hlavní ulice. Ubytování Penzion Trattoria se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Trattoria má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Trattoria momentálně evidujeme 187 recenzí.

Hotel Francesco 2017

9,4

Hotel Francesco 2017

Ubytování (Hotel) Hotel Francesco 2017. Hotel Francesco 2017 byl otevřen v roce 2017 a nachází se v Prešově, 32 km od Košic a 37 km od Bardejovských Kúpelí. Nabízí bar. Ubytování Hotel Francesco 2017 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Francesco 2017 má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Francesco 2017 momentálně evidujeme 460 recenzí.

Penzión Bella Sicilia

9,3

Penzión Bella Sicilia

Ubytování (Penzion) Penzión Bella Sicilia. Rodinný penzión Bella Sicilia se nachází v centru Prešova a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Bella Sicilia se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Bella Sicilia má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Bella Sicilia momentálně evidujeme 126 recenzí.

Alex Pension

9,3

Alex Pension

Ubytování (Penzion) Alex Pension. Alex Penzion stojí na příjemném klidném místě v Prešově, 50 metrů od hlavní silnice a 300 metrů od konkatedrály sv. Mikuláše. Ubytování Alex Pension se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Alex Pension má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Alex Pension momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Enchanté

9,2

Hotel Enchanté

Ubytování (Hotel) Hotel Enchanté. Hotel Enchanté se nachází v Prešově, u hlavní silnice z Bratislavy do Košic. Ubytování Hotel Enchanté se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Enchanté má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Enchanté momentálně evidujeme 362 recenzí.

Plaza Beach Holiday House

9,2

Plaza Beach Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Plaza Beach Holiday House. Set in Prešov, Plaza Beach Holiday House offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Plaza Beach Holiday House se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Plaza Beach Holiday House má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Plaza Beach Holiday House momentálně evidujeme 16 recenzí.

Gubernátor

9,2

Gubernátor

Ubytování (Penzion) Gubernátor. Gubernátor is offering accommodation in Prešov. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytování Gubernátor se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Gubernátor má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Gubernátor momentálně evidujeme 66 recenzí.

A 7 - Avenue 7 Penzion

9,2

A 7 - Avenue 7 Penzion

Ubytování (Penzion) A 7 - Avenue 7 Penzion. A 7 - Avenue 7 Penzion je 3hvězdičkové ubytování nacházející se v historickém centru Prešova, vedle kulturního centra PKO a 50 metrů od hlavního náměstí, a... Ubytování A 7 - Avenue 7 Penzion se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování A 7 - Avenue 7 Penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion A 7 - Avenue 7 Penzion momentálně evidujeme 184 recenzí.

Penzión Gemin

9,1

Penzión Gemin

Ubytování (Penzion) Penzión Gemin. Penzión Gemin se nachází v obci Ľubotice v Prešovském okrese, přibližně 1 km od centra Prešova a nabízí vlastní restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Penzión Gemin se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Gemin má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Gemin momentálně evidujeme 341 recenzí.

BIRD HOUSE

9,1

BIRD HOUSE

UbytováníBIRD HOUSE. BIRD HOUSE se nachází v Prešově, 36 km od vlakového nádraží Košice a katedrály sv. Alžběty. Ubytování BIRD HOUSE se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Hradby

9,1

Penzión Hradby

Ubytování (Penzion) Penzión Hradby. Rodinný Penzión Hradby se nachází přímo v historickém centru Prešova v pěší vzdálenosti od všech hlavních turistických zajímavostí včetně kostela sv. Ubytování Penzión Hradby se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Hradby má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Hradby momentálně evidujeme 379 recenzí.

101 PENZION

9

101 PENZION

Ubytování (Penzion) 101 PENZION. 101PENZION se nachází v centru Prešova a má bezplatné soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování 101 PENZION se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování 101 PENZION má celkové hodnocení 9. Pro Penzion 101 PENZION momentálně evidujeme 269 recenzí.

Central Apartment Studio

9

Central Apartment Studio

Ubytování (Apartmán) Central Apartment Studio. Central Apartment Studio is situated in the historical centre of Presov city. Ubytování Central Apartment Studio se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Central Apartment Studio má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Central Apartment Studio momentálně evidujeme 13 recenzí.

Pension Zwicker

9

Pension Zwicker

Ubytování (Penzion) Pension Zwicker. Penzion Zwicker se nachází v Prešově a nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci s výběrem jídel místní kuchyně. Ubytování Pension Zwicker se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Pension Zwicker má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Zwicker momentálně evidujeme 85 recenzí.

MD Apartments Prešov Sekčov

9

MD Apartments Prešov Sekčov

UbytováníMD Apartments Prešov Sekčov. MD Apartments Prešov Sekčov se nachází v Prešově, 36 km od vlakového nádraží Košice, 37 km od katedrály sv. Alžběty a 38 km od Steel Arény. Ubytování MD Apartments Prešov Sekčov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Boutique Hotel Carpe Diem

9

Boutique Hotel Carpe Diem

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Carpe Diem. Boutique Hotel Carpe Diem se nachází v celkově zrenovovaném městském domě z 15. Ubytování Boutique Hotel Carpe Diem se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Boutique Hotel Carpe Diem má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Boutique Hotel Carpe Diem momentálně evidujeme 204 recenzí.

Apartmany Kolegium

9

Apartmany Kolegium

Ubytování (Apartmány) Apartmany Kolegium. Apartmány Kolegium se nachází v centru Prešova v ulici Hlavná. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém areálu, neplacené soukromé parkoviště a vinný sklípek. Ubytování Apartmany Kolegium se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Kolegium má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Kolegium momentálně evidujeme 248 recenzí.

Hotel Black Horse

8,9

Hotel Black Horse

Ubytování (Hotel) Hotel Black Horse. Hotel Black Horse v Prešově nabízí bar a terasu. Dále je v něm otevřená recepce, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Black Horse se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Moderný byt s krbom a klimatizáciou

8,9

Moderný byt s krbom a klimatizáciou

UbytováníModerný byt s krbom a klimatizáciou. Tento klimatizovaný byt se nachází v Prešově, 36 km od vlakového nádraží a 37 km od katedrály sv. Alžběty a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Moderný byt s krbom a klimatizáciou se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Antonio Pension

8,8

Antonio Pension

Ubytování (Penzion) Antonio Pension. Penzion Antonio sídlí v renesanční budově v centru Prešova, jen 50 metrů od hlavního náměstí a 200 metrů od Rákocziho paláce. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Antonio Pension se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Antonio Pension má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Antonio Pension momentálně evidujeme 181 recenzí.

Penzión Trio

8,8

Penzión Trio

Ubytování (Hotel) Penzión Trio. Penzión Trio se nachází v obci Trnkov, 13 km od Prešova, a nabízí tenisový kurt, restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzión Trio se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Trio má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Penzión Trio momentálně evidujeme 202 recenzí.

Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart

8,8

Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart

UbytováníModern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart. Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart se nachází v Prešově, 39 km od katedrály sv. Ubytování Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Tavel

8,8

Penzión Tavel

Ubytování (Penzion) Penzión Tavel. Penzión Tavel se nachází v centru Prešova, jen 100 metrů od pěší zóny. Ubytování Penzión Tavel se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Tavel má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Tavel momentálně evidujeme 170 recenzí.

CenterCity Apartments

8,8

CenterCity Apartments

Ubytování (Penzion) CenterCity Apartments. CenterCity Apartments se nachází v centru Prešova .Nabízí Wi-Fi zdarma, gril, sluneční terasu, wellness, bar, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CenterCity Apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování CenterCity Apartments má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion CenterCity Apartments momentálně evidujeme 406 recenzí.

Hotel Bélier

8,7

Hotel Bélier

Ubytování (Hotel) Hotel Bélier. Hotel Bélier je situován v historickém centru Prešova a provozuje vlastní à la carte restauraci podávající jídla slovenské a české kuchyně. Ubytování Hotel Bélier se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Bélier má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bélier momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány Jarkova

8,6

Apartmány Jarkova

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jarkova. Apartmány Jarkova se nachází v Prešově a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice a plně vybavená kuchyň s lednicí a varnou deskou. Ubytování Apartmány Jarkova se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Jarkova má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány Jarkova momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Brahama

8,6

Penzion Brahama

Ubytování (Penzion) Penzion Brahama. Penzion Brahama se nachází v klidné části Prešova, 200 metrů od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu, bezplatné parkování a TV s plochou... Ubytování Penzion Brahama se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Brahama má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Brahama momentálně evidujeme 120 recenzí.

Guest House Mladosť

8,4

Guest House Mladosť

Ubytování (Penzion) Guest House Mladosť. Guest House Mladosť se nachází v Prešově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a bezplatným parkováním. Ubytování Guest House Mladosť se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Guest House Mladosť má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Mladosť momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Polo

8,3

Hotel Polo

Ubytování (Hotel) Hotel Polo. Hotel Polo, moderní hotel s barokními prvky se nachází jen 3 km od centra Prešova a nabízí basketbalové hřiště, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Hotel Polo se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Polo má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Polo momentálně evidujeme 420 recenzí.

Villa Bella Bed & Breakfast

8

Villa Bella Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Bella Bed & Breakfast. Villa Bella Bed & Breakfast je vzdálena 3 km od centra města Prešov na klidném místě v blízkosti dálnice D1. Ubytování Villa Bella Bed & Breakfast se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Bella Bed & Breakfast má celkové hodnocení 8. Pro Bed and breakfast Villa Bella Bed & Breakfast momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Lineas

8

Hotel Lineas

Ubytování (Hotel) Hotel Lineas. Hotel Lineas stojí 1 km od hlavního vlakového a autobusového nádraží v Prešově. Hostům nabízí bowlingovou dráhu a relaxační centrum se 2 saunami a... Ubytování Hotel Lineas se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Lineas má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Lineas momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzión TIME

7,9

Penzión TIME

Ubytování (Penzion) Penzión TIME. Penzión TIME se nachází v Prešově. Wi-Fi je dostupné zdarma a za příplatek je k dispozici i soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzión TIME se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Farmer Kapušany

7,8

Penzion Farmer Kapušany

Ubytování (Penzion) Penzion Farmer Kapušany. Penzion Farmer Kapušany se nachází v obci Kapušany, 49 km od polského města Krynica Zdrój. Nabízí vířivku, saunu, dětské hřiště, terasu a bar. Ubytování Penzion Farmer Kapušany se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Farmer Kapušany má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Farmer Kapušany momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Dukla

7,7

Hotel Dukla

Ubytování (Hotel) Hotel Dukla. Hotel Dukla je situován vedle divadla Jonáša Záborského v centru Prešova a v jeho nejvyšším patře se nachází lázeňské centrum s vířivkou, saunou a nabídkou... Ubytování Hotel Dukla se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Dukla má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Dukla momentálně evidujeme 132 recenzí.

Cottage house Prešov

7,3

Cottage house Prešov

UbytováníCottage house Prešov. Cottage house Prešov se nachází v Prešově, 38 km od Spišského hradu, katedrály sv. Alžběty a 39 km od Steel Arény. Ubytování Cottage house Prešov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Prešov

7,1

Privat Prešov

UbytováníPrivat Prešov. Privat Prešov se nachází v Prešově, 38 km od vlakového nádraží Košice a 39 km od katedrály sv. Alžběty. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Prešov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Studia Saris

6,9

Studia Saris

Ubytování (Apartmány) Studia Saris. Studia Šariš se nachází v Prešově, 32 km od Košic a 37 km od Bardejovských Kúpelí. Wi-Fi připojení k internetu je zde dostupné zdarma. Ubytování Studia Saris se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Studia Saris má celkové hodnocení 6,9. Pro Apartmány Studia Saris momentálně evidujeme 107 recenzí.

Ubytování ve městě Prešov

Město Prešov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Prešov.