Hledat

Ubytování

Ubytování město Prešov

Ve městě Prešov (Slovensko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prešov

Apartment Tekeľova 95m2

9,9

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytování (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Apartment Tekeľova 95m2 is set in Prešov and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Tekeľova 95m2 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Blue Room Prešov

9,9

Cozy Blue Room Prešov

Ubytování (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Cozy Blue Room Prešov is located in Prešov. The accommodation is 43 km from Bardejov. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Cozy Blue Room Prešov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cozy Blue Room Prešov má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Cozy Blue Room Prešov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion ZENIT

9,7

Penzion ZENIT

Ubytování (Penzion) Penzion ZENIT. Penzion ZENIT se nachází v Prešově. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion ZENIT se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Meba

9,7

Ubytovanie Meba

Ubytování (Privát) Ubytovanie Meba. Ubytovanie Meba je ubytování v soukromí s terasou a bezplatným Wi-Fi situované v Prešově. Ubytování Ubytovanie Meba se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Meba má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Meba momentálně evidujeme 42 recenzí.

Panorama Apartments Presov

9,6

Panorama Apartments Presov

Ubytování (Apartmány) Panorama Apartments Presov. Situated in Prešov, 43 km from Bardejov, Panorama Apartments Presov features a garden and free WiFi. Ubytování Panorama Apartments Presov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Apartments Presov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Panorama Apartments Presov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion-In

9,6

Penzion-In

Ubytování (Penzion) Penzion-In. Penzion-In se nachází v historickém centru Prešova, 4 km od aquaparku. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené veřejné parkoviště přímo na místě. Ubytování Penzion-In se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion-In má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion-In momentálně evidujeme 40 recenzí.

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

9,6

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Villa Plaza Boutique Hotel & Spa. Villa Plaza Boutique Hotel & Spa se nachází přímo v areálu prešovského Plaza Beach Resortu ve čtvrti Solivar, která je známá těžební historií a výrobou... Ubytování Villa Plaza Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Plaza Boutique Hotel & Spa má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Villa Plaza Boutique Hotel & Spa momentálně evidujeme 192 recenzí.

Garden apartments

9,6

Garden apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Garden apartments. Garden Apartments se nachází v klidné místě, 250 metrů od centra Prešova. Ubytování Garden apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garden apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Garden apartments momentálně evidujeme 170 recenzí.

Penzion Trattoria

9,5

Penzion Trattoria

Ubytování (Penzion) Penzion Trattoria. Penzion Trattoria se nachází v centru Prešova, jen 50 metrů od hlavní ulice. Ubytování Penzion Trattoria se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Trattoria má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Trattoria momentálně evidujeme 187 recenzí.

POETIKA apartments

9,5

POETIKA apartments

Ubytování (Apartmány) POETIKA apartments. POETIKA apartments se nachází v Prešově, 35 km od Košic, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování POETIKA apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování POETIKA apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány POETIKA apartments momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Francesco 2017

9,4

Hotel Francesco 2017

Ubytování (Hotel) Hotel Francesco 2017. Hotel Francesco 2017 byl otevřen v roce 2017 a nachází se v Prešově, 32 km od Košic a 37 km od Bardejovských Kúpelí. Nabízí bar. Ubytování Hotel Francesco 2017 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Francesco 2017 má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Francesco 2017 momentálně evidujeme 460 recenzí.

Alex Pension

9,3

Alex Pension

Ubytování (Penzion) Alex Pension. Alex Penzion stojí na příjemném klidném místě v Prešově, 50 metrů od hlavní silnice a 300 metrů od konkatedrály sv. Mikuláše. Ubytování Alex Pension se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Alex Pension má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Alex Pension momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Bella Sicilia

9,3

Penzión Bella Sicilia

Ubytování (Penzion) Penzión Bella Sicilia. Rodinný penzión Bella Sicilia se nachází v centru Prešova a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Bella Sicilia se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Bella Sicilia má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Bella Sicilia momentálně evidujeme 126 recenzí.

Hotel Enchanté

9,2

Hotel Enchanté

Ubytování (Hotel) Hotel Enchanté. Hotel Enchanté se nachází v Prešově, u hlavní silnice z Bratislavy do Košic. Ubytování Hotel Enchanté se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Enchanté má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Enchanté momentálně evidujeme 362 recenzí.

Plaza Beach Holiday House

9,2

Plaza Beach Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Plaza Beach Holiday House. Set in Prešov, Plaza Beach Holiday House offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Plaza Beach Holiday House se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Plaza Beach Holiday House má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Plaza Beach Holiday House momentálně evidujeme 16 recenzí.

Gubernátor

9,2

Gubernátor

Ubytování (Penzion) Gubernátor. Gubernátor is offering accommodation in Prešov. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytování Gubernátor se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Gubernátor má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Gubernátor momentálně evidujeme 66 recenzí.

A 7 - Avenue 7 Penzion

9,2

A 7 - Avenue 7 Penzion

Ubytování (Penzion) A 7 - Avenue 7 Penzion. A 7 - Avenue 7 Penzion je 3hvězdičkové ubytování nacházející se v historickém centru Prešova, vedle kulturního centra PKO a 50 metrů od hlavního náměstí, a... Ubytování A 7 - Avenue 7 Penzion se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování A 7 - Avenue 7 Penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion A 7 - Avenue 7 Penzion momentálně evidujeme 184 recenzí.

Penzión Gemin

9,1

Penzión Gemin

Ubytování (Penzion) Penzión Gemin. Penzión Gemin se nachází v obci Ľubotice v Prešovském okrese, přibližně 1 km od centra Prešova a nabízí vlastní restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Penzión Gemin se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Gemin má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Gemin momentálně evidujeme 341 recenzí.

Penzión Hradby

9,1

Penzión Hradby

Ubytování (Penzion) Penzión Hradby. Rodinný Penzión Hradby se nachází přímo v historickém centru Prešova v pěší vzdálenosti od všech hlavních turistických zajímavostí včetně kostela sv. Ubytování Penzión Hradby se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Hradby má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Hradby momentálně evidujeme 379 recenzí.

Central Apartment Studio

9

Central Apartment Studio

Ubytování (Apartmán) Central Apartment Studio. Central Apartment Studio is situated in the historical centre of Presov city. Ubytování Central Apartment Studio se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Central Apartment Studio má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Central Apartment Studio momentálně evidujeme 13 recenzí.

101 PENZION

9

101 PENZION

Ubytování (Penzion) 101 PENZION. 101PENZION se nachází v centru Prešova a má bezplatné soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování 101 PENZION se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 101 PENZION má celkové hodnocení 9. Pro Penzion 101 PENZION momentálně evidujeme 269 recenzí.

Pension Zwicker

9

Pension Zwicker

Ubytování (Penzion) Pension Zwicker. Penzion Zwicker se nachází v Prešově a nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci s výběrem jídel místní kuchyně. Ubytování Pension Zwicker se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Zwicker má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Zwicker momentálně evidujeme 85 recenzí.

Boutique Hotel Carpe Diem

9

Boutique Hotel Carpe Diem

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Carpe Diem. Boutique Hotel Carpe Diem se nachází v celkově zrenovovaném městském domě z 15. Ubytování Boutique Hotel Carpe Diem se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique Hotel Carpe Diem má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Boutique Hotel Carpe Diem momentálně evidujeme 204 recenzí.

Apartmany Kolegium

9

Apartmany Kolegium

Ubytování (Apartmány) Apartmany Kolegium. Apartmány Kolegium se nachází v centru Prešova v ulici Hlavná. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém areálu, neplacené soukromé parkoviště a vinný sklípek. Ubytování Apartmany Kolegium se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kolegium má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Kolegium momentálně evidujeme 248 recenzí.

Hotel Black Horse

8,9

Hotel Black Horse

Ubytování (Hotel) Hotel Black Horse. Hotel Black Horse v Prešově nabízí bar a terasu. Dále je v něm otevřená recepce, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Black Horse se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Trio

8,8

Penzión Trio

Ubytování (Hotel) Penzión Trio. Penzión Trio se nachází v obci Trnkov, 13 km od Prešova, a nabízí tenisový kurt, restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzión Trio se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Trio má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Penzión Trio momentálně evidujeme 202 recenzí.

Antonio Pension

8,8

Antonio Pension

Ubytování (Penzion) Antonio Pension. Penzion Antonio sídlí v renesanční budově v centru Prešova, jen 50 metrů od hlavního náměstí a 200 metrů od Rákocziho paláce. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Antonio Pension se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Antonio Pension má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Antonio Pension momentálně evidujeme 181 recenzí.

CenterCity Apartments

8,8

CenterCity Apartments

Ubytování (Penzion) CenterCity Apartments. CenterCity Apartments se nachází v centru Prešova .Nabízí Wi-Fi zdarma, gril, sluneční terasu, wellness, bar, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CenterCity Apartments se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CenterCity Apartments má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion CenterCity Apartments momentálně evidujeme 406 recenzí.

Penzión Tavel

8,8

Penzión Tavel

Ubytování (Penzion) Penzión Tavel. Penzión Tavel se nachází v centru Prešova, jen 100 metrů od pěší zóny. Ubytování Penzión Tavel se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tavel má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Tavel momentálně evidujeme 170 recenzí.

Hotel Bélier

8,7

Hotel Bélier

Ubytování (Hotel) Hotel Bélier. Hotel Bélier je situován v historickém centru Prešova a provozuje vlastní à la carte restauraci podávající jídla slovenské a české kuchyně. Ubytování Hotel Bélier se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bélier má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bélier momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány Jarkova

8,6

Apartmány Jarkova

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jarkova. Apartmány Jarkova se nachází v Prešově a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice a plně vybavená kuchyň s lednicí a varnou deskou. Ubytování Apartmány Jarkova se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Jarkova má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány Jarkova momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Brahama

8,6

Penzion Brahama

Ubytování (Penzion) Penzion Brahama. Penzion Brahama se nachází v klidné části Prešova, 200 metrů od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu, bezplatné parkování a TV s plochou... Ubytování Penzion Brahama se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Brahama má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Brahama momentálně evidujeme 120 recenzí.

Guest House Mladosť

8,4

Guest House Mladosť

Ubytování (Penzion) Guest House Mladosť. Guest House Mladosť se nachází v Prešově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a bezplatným parkováním. Ubytování Guest House Mladosť se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Mladosť má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Mladosť momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel Polo

8,3

Hotel Polo

Ubytování (Hotel) Hotel Polo. Hotel Polo, moderní hotel s barokními prvky se nachází jen 3 km od centra Prešova a nabízí basketbalové hřiště, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Hotel Polo se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Polo má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Polo momentálně evidujeme 420 recenzí.

Villa Bella Bed & Breakfast

8

Villa Bella Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Bella Bed & Breakfast. Villa Bella Bed & Breakfast je vzdálena 3 km od centra města Prešov na klidném místě v blízkosti dálnice D1. Ubytování Villa Bella Bed & Breakfast se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Bella Bed & Breakfast má celkové hodnocení 8. Pro Bed and breakfast Villa Bella Bed & Breakfast momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Lineas

8

Hotel Lineas

Ubytování (Hotel) Hotel Lineas. Hotel Lineas stojí 1 km od hlavního vlakového a autobusového nádraží v Prešově. Hostům nabízí bowlingovou dráhu a relaxační centrum se 2 saunami a... Ubytování Hotel Lineas se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lineas má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Lineas momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzión TIME

7,9

Penzión TIME

Ubytování (Penzion) Penzión TIME. Penzión TIME se nachází v Prešově. Wi-Fi je dostupné zdarma a za příplatek je k dispozici i soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzión TIME se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Farmer Kapušany

7,8

Penzion Farmer Kapušany

Ubytování (Penzion) Penzion Farmer Kapušany. Penzion Farmer Kapušany se nachází v obci Kapušany, 49 km od polského města Krynica Zdrój. Nabízí vířivku, saunu, dětské hřiště, terasu a bar. Ubytování Penzion Farmer Kapušany se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Farmer Kapušany má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Farmer Kapušany momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Dukla

7,7

Hotel Dukla

Ubytování (Hotel) Hotel Dukla. Hotel Dukla je situován vedle divadla Jonáša Záborského v centru Prešova a v jeho nejvyšším patře se nachází lázeňské centrum s vířivkou, saunou a nabídkou... Ubytování Hotel Dukla se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dukla má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Dukla momentálně evidujeme 132 recenzí.

Studia Saris

6,9

Studia Saris

Ubytování (Apartmány) Studia Saris. Studia Šariš se nachází v Prešově, 32 km od Košic a 37 km od Bardejovských Kúpelí. Wi-Fi připojení k internetu je zde dostupné zdarma. Ubytování Studia Saris se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia Saris má celkové hodnocení 6,9. Pro Apartmány Studia Saris momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzión Dukát

6,8

Penzión Dukát

Ubytování (Penzion) Penzión Dukát. Penzión Dukát poskytuje ubytování v Prešově. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzión Dukát se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Saris

6,7

Apartman Saris

Ubytování (Apartmány) Apartman Saris. Apartmán Šaris se nachází v Prešově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartman Saris se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Saris má celkové hodnocení 6,7. Pro Apartmány Apartman Saris momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmány Šariš

6,5

Apartmány Šariš

Ubytování (Apartmán) Apartmány Šariš. Apartmány Šariš se nacházejí v centru Prešova, 15 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem i... Ubytování Apartmány Šariš se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Šariš má celkové hodnocení 6,5. Pro Apartmán Apartmány Šariš momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzión Šariš

6,3

Penzión Šariš

Ubytování (Penzion) Penzión Šariš. Penzion Šariš se nachází v Prešově a nabízí bar, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Šariš se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Šariš má celkové hodnocení 6,3. Pro Penzion Penzión Šariš momentálně evidujeme 130 recenzí.

Šariš rooms

5,9

Šariš rooms

Ubytování (Penzion) Šariš rooms. Ubytování Šariš rooms se nachází v Prešově. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Šariš rooms se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šariš rooms má celkové hodnocení 5,9. Pro Penzion Šariš rooms momentálně evidujeme 101 recenzí.

Kúpeľná luxusny apartman.

Kúpeľná luxusny apartman.

Ubytování (Apartmán) Kúpeľná luxusny apartman.. Boasting a shared lounge and barbecue facilities, Kúpeľná luxusny apartman. Features accommodation in Prešov with free WiFi and city views. Ubytování Kúpeľná luxusny apartman. se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Kúpeľná luxusny apartman. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmany Slovenska

Apartmany Slovenska

Ubytování (Apartmán) Apartmany Slovenska. Apartmany Slovenska is set in Prešov. The accommodation is 42 km from Bardejov. Košice is 37 km from the apartment, while Bardejovské Kúpele is 49 km away. Ubytování Apartmany Slovenska se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmany Slovenska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmany Style

Apartmany Style

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Style. Apartmany Style features accommodation with a shared lounge and free WiFi, and is situated in Prešov. Ubytování Apartmany Style se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Aparthotel Apartmany Style nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxusny dom Presov

Luxusny dom Presov

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusny dom Presov. Boasting a garden and a terrace, Luxusny dom Presov features accommodation in Prešov with free WiFi and garden views. Ubytování Luxusny dom Presov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Luxusny dom Presov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión ÁTRIUM

Penzión ÁTRIUM

Ubytování (Penzion) Penzión ÁTRIUM. Penzión ÁTRIUM is offering accommodation in Prešov. With a bar, the property also has a terrace. The accommodation offers free WiFi. Ubytování Penzión ÁTRIUM se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SDH 10

Apartment SDH 10

Ubytování (Apartmán) Apartment SDH 10. Situated in Prešov in the Prešovský kraj region, Apartment SDH 10 features a balcony. Ubytování Apartment SDH 10 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prešov

Město Prešov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Prešov.