Hledat

Ubytování

Ubytování město Kežmarok

Ve městě Kežmarok (Slovensko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kežmarok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kežmarok

Apartmán Emes

9,9

Apartmán Emes

Ubytování (Apartmán) Apartmán Emes. Situated in Kežmarok, Apartmán Emes features accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views, and is 1. Ubytování Apartmán Emes se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Emes má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Emes momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Albrechtt

9,8

Penzion Albrechtt

Ubytování (Penzion) Penzion Albrechtt. Penzion Albrechtt se nachází v Kežmaroku v Prešovském kraji, kousek od hradu Kežmarok. Ubytování Penzion Albrechtt se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Albrechtt má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Albrechtt momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmány Mia

9,7

Apartmány Mia

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mia. Apartmány Mia s Wi-Fi zdarma se nacházejí v Kežmaroku, jen 100 metrů od hradu Kežmarok. Ubytování Apartmány Mia se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Mia má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Mia momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzión Berg

9,7

Penzión Berg

Ubytování (Penzion) Penzión Berg. Penzión Berg se nachází v Kežmaroku, 30 metrů od hradu, a nabízí bar, možnost stravování na místě, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Penzión Berg se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Berg má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Berg momentálně evidujeme 98 recenzí.

Ubytovanie Kalafut

9,7

Ubytovanie Kalafut

Ubytování (Privát) Ubytovanie Kalafut. Ubytovanie Kalafut se nachází v Kežmaroku, 1 km od nejbližších sjezdovek, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, terasu a... Ubytování Ubytovanie Kalafut se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Kalafut má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Kalafut momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzión Max

9,5

Penzión Max

Ubytování (Penzion) Penzión Max. Boasting a garden, terrace and views of garden, Penzión Max is situated in Kežmarok, 800 metres from Kezmarok Castle. Ubytování Penzión Max se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Hviezdoslav

9,3

Boutique Hotel Hviezdoslav

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Hviezdoslav. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru Kežmaroku, jen 200 metrů od Kežmarského hradu. Ubytování Boutique Hotel Hviezdoslav se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique Hotel Hviezdoslav má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Boutique Hotel Hviezdoslav momentálně evidujeme 164 recenzí.

Vecchio Mercato

9,3

Vecchio Mercato

Ubytování (Penzion) Vecchio Mercato. Vecchio Mercato se nachází v Kežmarku, 1,3 km od Kežmarského hradu. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi, terasu a lyžárnu. Ubytování Vecchio Mercato se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vecchio Mercato má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vecchio Mercato momentálně evidujeme 196 recenzí.

Penzion Kiska Kežmarok

9,3

Penzion Kiska Kežmarok

Ubytování (Penzion) Penzion Kiska Kežmarok. Penzion Kiska prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2008 a nachází se přímo v historickém centru města Kežmarok, v půvabném spišském kraji, asi 10 km... Ubytování Penzion Kiska Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kiska Kežmarok má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kiska Kežmarok momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion Daniela

9,3

Penzion Daniela

Ubytování (Penzion) Penzion Daniela. Penzion Daniela se nachází v Kežmarku a nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň a lounge. Ubytování Penzion Daniela se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Daniela má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Daniela momentálně evidujeme 117 recenzí.

Penzión Max Kežmarok

9,3

Penzión Max Kežmarok

Ubytování (Penzion) Penzión Max Kežmarok. Penzión Max se nachází ve zrekonstruované historické budově stojící v centru Kežmaroku, jen několik kroků od tamní pěší zóny a 200 metrů od středověkého... Ubytování Penzión Max Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Max Kežmarok má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Max Kežmarok momentálně evidujeme 92 recenzí.

U Maroša

9,2

U Maroša

Ubytování (Penzion) U Maroša. U Maroša se nachází v Kežmarku, 2,4 km od Kežmarského hradu, a nabízí přepážku s turistickými informacemi, nekuřácké pokoje, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování U Maroša se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Maroša má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion U Maroša momentálně evidujeme 69 recenzí.

Ubytovňa Pali

9,2

Ubytovňa Pali

Ubytování (Privát) Ubytovňa Pali. Ubytovňa Pali nabízí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi v Kežmarku, necelý 1 km od Kežmarského hradu. Ubytování Ubytovňa Pali se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovňa Pali má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytovňa Pali momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartman Elena

9,2

Apartman Elena

Ubytování (Apartmán) Apartman Elena. Apartmán Elena se nachází v Kežmarku, 500 metrů od Kežmarského zámku, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartman Elena se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Elena má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Elena momentálně evidujeme 19 recenzí.

Homestay Gauri Kežmarok

9,2

Homestay Gauri Kežmarok

Ubytování (Privát) Homestay Gauri Kežmarok. Homestay Gauri Kežmarok se nachází v centru města Kežmarok a sídlí v rekonstruované historické budově. Ubytování Homestay Gauri Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay Gauri Kežmarok má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Homestay Gauri Kežmarok momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzión Gardoš

9,2

Penzión Gardoš

Ubytování (Penzion) Penzión Gardoš. Penzión Gardoš se nachází ve městě Kežmarok a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzión Gardoš se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Gardoš má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Gardoš momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Club

9

Hotel Club

Ubytování (Hotel) Hotel Club. Tento hotel se nachází v historickém městě Kežmarok na úpatí Vysokých Tater a nabízí vlastní restauraci s krbem a menu složeným z pokrmů slovenské i... Ubytování Hotel Club se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Club má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Club momentálně evidujeme 155 recenzí.

Katarína

9

Katarína

Ubytování (Apartmán) Katarína. Katarína se nachází v Kežmarku, nedaleko kežmarského zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Katarína se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Katarína má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Katarína momentálně evidujeme 10 recenzí.

Privat Podlesom

8,7

Privat Podlesom

Ubytování (Privát) Privat Podlesom. Penzion Andrea se nachází na klidném místě na okraji Kežmarku. Ubytování Privat Podlesom se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Podlesom má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privat Podlesom momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion B5

8,7

Penzion B5

Ubytování (Penzion) Penzion B5. Penzion B5 se nachází v Kežmaroku, 2,2 km od zámku. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v penzionu mají psací stůl a koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion B5 se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion B5 má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion B5 momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank

Ubytování (Apartmán) Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank. Boasting a shared lounge, Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank features accommodation in Kežmarok with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Studio apartmán Kežmarok

Studio apartmán Kežmarok

Ubytování (Privát) Studio apartmán Kežmarok. Offering free WiFi and city views, Studio apartmán Kežmarok provides accommodation situated in Kežmarok, just 1.1 km from Kezmarok Castle. Ubytování Studio apartmán Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Studio apartmán Kežmarok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Reder

Reder

Ubytování (Apartmány) Reder. Reder sídlí v historické budově bývalého vlakového nádraží, 1 km od centra Kežmaroku. Nabízí apartmány s vlastní koupelnou a zahradu s grilem. Ubytování Reder se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány Reder nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Štúrova

Vila Štúrova

Ubytování (Apartmány) Vila Štúrova. Located within 700 metres of Kezmarok Castle in Kežmarok, Vila Štúrova provides accommodation with seating area. Ubytování Vila Štúrova se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na hradbách

Na hradbách

Ubytování (Penzion) Na hradbách. Situated in Kežmarok, Na hradbách is 100 m from Kezmarok Castle and features various facilities, such as a bar, a garden and a terrace. Ubytování Na hradbách se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hradska Cesta

Holiday Home Hradska Cesta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hradska Cesta. Prázdninový dům Hradská Cesta se nachází ve městě Kežmarok, 1,4 km od Kežmarského hradu, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a zahradou. Ubytování Holiday Home Hradska Cesta se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Hradska Cesta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bonton Apartments

Bonton Apartments

Ubytování (Apartmán) Bonton Apartments. Bonton Apartments, a property with a garden, is set in Kežmarok, less than 1 km from Kezmarok Castle. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování Bonton Apartments se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Smrek

Chata Smrek

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Smrek. Surrounded by Pieniny National Park and set in the village of Jezersko, Chata Smrek offers a self-catered accommodation with a small petting zoo available... Ubytování Chata Smrek se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Hubert

Penzion Hubert

Ubytování (Privát) Penzion Hubert. Penzion Hubert se nachází v obci Kežmarok v Prešovském kraji, nedaleko Kežmarského zámku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Hubert se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historický dom Kežmarok

Historický dom Kežmarok

Ubytování (Prázdninový dům) Historický dom Kežmarok. Historický dom Kežmarok is a property situated in Kežmarok near Kezmarok Castle. This property offers access to a terrace. Ubytování Historický dom Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kežmarok

Apartmán Kežmarok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kežmarok. Apartmán Kežmarok is a property situated in Kežmarok near Kezmarok Castle. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán Kežmarok se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kežmarok

Město Kežmarok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Kežmarok.