Hledat

Ubytování

Ubytování město Humenné

Ve městě Humenné (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Humenné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Humenné

visiting a fairy tale ...

9,6

visiting a fairy tale ...

Ubytování (Apartmán) visiting a fairy tale .... Offering free WiFi and lake views, visiting a fairy tale... Is an accommodation set in Humenné. The air-conditioned accommodation is 28 km from Michalovce. Ubytování visiting a fairy tale ... se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Humenné

9,4

Apartmány Humenné

Ubytování (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné se nachází ve městě Humenné, 600 metrů od zámku Humenné a 5 minut chůze od centra města. Ubytování Apartmány Humenné se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Humenné má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Humenné momentálně evidujeme 141 recenzí.

Hotel Karpatia

9,2

Hotel Karpatia

Ubytování (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia se nachází v Humenném, 250 metrů od historického centra. Ubytování Hotel Karpatia se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Karpatia má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Karpatia momentálně evidujeme 544 recenzí.

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytování (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba stojí v Humenném, 6 km od lyžařského střediska Chlmec. Ubytování Hotel Ali Baba se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ali Baba má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Ali Baba momentálně evidujeme 729 recenzí.

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytování (Penzion) Penzión Aston. Penzión Aston se nachází v městečku Humenné, 50 metrů od řeky Laborec a přibližně 2 km od centra města. Na místě je neplacené parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Aston se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Aston má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Aston momentálně evidujeme 49 recenzí.

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

Ubytování (Apartmán) Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2. Set in Humenné, Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 se nachází ve městě Humenné (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Humenné

Město Humenné se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Humenné.