Hledat

Ubytování

Ubytování město Vysoké Tatry

Ve městě Vysoké Tatry (Slovensko) máme celkem 149 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vysoké Tatry

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vysoké Tatry

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

Panoramic Mountain Residence

9,9

Panoramic Mountain Residence

Ubytování (Apartmány) Panoramic Mountain Residence. Panoramic Mountain Residence stojí v národním parku Vysoké Tatry a nabízí ubytování v moderních apartmánech s možností vlastního stravování, které jsou... Ubytování Panoramic Mountain Residence se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panoramic Mountain Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Panoramic Mountain Residence momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

9,9

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec. Apartmán Gerlach A309 Starý Smokovec se nachází v obci Vysoké Tatry, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Quota 1010

9,8

Quota 1010

Ubytování (Apartmány) Quota 1010. Quota 1010 je studio ve sníženém přízemí s možností vlastního stravování situované v lyžařském středisku Horný Smokovec. Ubytování Quota 1010 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Quota 1010 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Quota 1010 momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán ANDĚL

9,8

Apartmán ANDĚL

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANDĚL. Apartmán ANDĚL se nachází v Tatranské Lomnici, jen 2,1 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán ANDĚL se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán ANDĚL má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán ANDĚL momentálně evidujeme 11 recenzí.

Trio Tatry

9,8

Trio Tatry

Ubytování (Apartmány) Trio Tatry. Trio Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického i Gerlachovského štítu. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Trio Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Trio Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Trio Tatry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Orbit Tatry Apartments

9,8

Orbit Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Orbit Tatry Apartments. Apartmány Tatry Orbit se nachází ve Starém Smokovci v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Orbit Tatry Apartments se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orbit Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Orbit Tatry Apartments momentálně evidujeme 57 recenzí.

Prima Tatry

9,8

Prima Tatry

Ubytování (Apartmán) Prima Tatry. Prima Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a balkon. Ubytování Prima Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prima Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Prima Tatry momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Anna

9,8

Vila Anna

Ubytování (Apartmány) Vila Anna. Vila Anna se nachází na klidném místě s výhledem na Vysoké Tatry a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a dobře vybavenou... Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Anna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vila Anna momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

9,8

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry. Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa Milan

9,8

Villa Milan

Ubytování (Privát) Villa Milan. Villa Milan se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od Jamy. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Villa Milan se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Milan má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Milan momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman AiA

9,8

Apartman AiA

Ubytování (Apartmán) Apartman AiA. Apartman AiA se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí bezplatnou kyvadlovou kyvadlovou dopravu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman AiA se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman AiA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman AiA momentálně evidujeme 20 recenzí.

4Roses Apartment

9,8

4Roses Apartment

Ubytování (Apartmán) 4Roses Apartment. Apartmán 4Roses se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického a Gerlachovského štítu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restaurací. Ubytování 4Roses Apartment se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování 4Roses Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán 4Roses Apartment momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman illy

9,8

Apartman illy

Ubytování (Apartmán) Apartman illy. Apartmán illy se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí kyvadlovou dopravu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman illy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman illy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman illy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vila Horec, Vysne Hagy

9,8

Vila Horec, Vysne Hagy

Ubytování (Apartmán) Vila Horec, Vysne Hagy. Vila Horec se nachází v obci Vyšné Hágy a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Horec, Vysne Hagy momentálně evidujeme 8 recenzí.

Cosy Design Apartment in High Tatras

9,7

Cosy Design Apartment in High Tatras

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment in High Tatras. Cosy Design Apartment in High Tatras je apartmán s balkonem, výhledem na hory, kávovarem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od... Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Cosy Design Apartment in High Tatras momentálně evidujeme 28 recenzí.

Fresh Flat

9,7

Fresh Flat

Ubytování (Privát) Fresh Flat. Fresh Flat se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Jakubkovy Luky 2 a 14 km od Gerlachovského štítu. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fresh Flat se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fresh Flat má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Fresh Flat momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Monte Móry

9,7

Apartmán Monte Móry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monte Móry. Apartmán Monte Móry se nachází 8 km od Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmán Monte Móry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Monte Móry má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Monte Móry momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Lomničák

9,7

Apartmán Lomničák

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomničák. Apartmán Lomničák se nachází v Tatranské Lomnici. Nabízí výhled na hory, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lomničák se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lomničák má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Lomničák momentálně evidujeme 11 recenzí.

apartmán LUX

9,7

apartmán LUX

Ubytování (Apartmán) apartmán LUX. Apartmán LUX enjoys a location in Vysoké Tatry, just 10 km from Gerlach peak and 11 km from Lomnicky peak. Ubytování apartmán LUX se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SnowWhite

9,7

Apartment SnowWhite

Ubytování (Apartmán) Apartment SnowWhite. Apartment SnowWhite se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 400 metrů od lanovky Starý Smokovec-Hrebienok a necelý 1 km od obce vleku Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartment SnowWhite se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment SnowWhite má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment SnowWhite momentálně evidujeme 26 recenzí.

Vila Limba

9,7

Vila Limba

Ubytování (Penzion) Vila Limba. Penzion Villa Limba stojí na klidném místě v Novém Smokovci, 400 metrů od lanovky. Ubytování Vila Limba se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Limba má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Limba momentálně evidujeme 64 recenzí.

Family Apartment, Apartment House Oliver

9,7

Family Apartment, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) Family Apartment, Apartment House Oliver. Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve Štrbském Plese, 1,3 km centra a 6 km od Velkého Mengusovského štítu. Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Family Apartment, Apartment House Oliver momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán pod Štítom

9,7

Apartmán pod Štítom

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Štítom. Apartmán Pod Štítom se nachází v Tatranské Lomnici, 3,1 km od vleku, kde si můžete zalyžovat. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán pod Štítom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán pod Štítom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán pod Štítom momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

9,7

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

Ubytování (Apartmán) Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca. Apartmán Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve Vysokých Tatrách, jen 1,4 km od vleků Jakubkova Luka 1 a Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca momentálně evidujeme 13 recenzí.

Meridián-apartmán

9,7

Meridián-apartmán

Ubytování (Apartmány) Meridián-apartmán. Meridián-apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí restauraci, bar a výhled na hory. Ubytování Meridián-apartmán se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Meridián-apartmán má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Meridián-apartmán momentálně evidujeme 46 recenzí.

Tatranský apartmán KUBO

9,7

Tatranský apartmán KUBO

Ubytování (Apartmán) Tatranský apartmán KUBO. Tatranský apartmán KUBO se nachází v budově z roku 2017 ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubkova Luka 2, 10 minut chůze od lanovky... Ubytování Tatranský apartmán KUBO se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatranský apartmán KUBO má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Tatranský apartmán KUBO momentálně evidujeme 11 recenzí.

Primo Maxi

9,7

Primo Maxi

Ubytování (Apartmán) Primo Maxi. Apartmán Primo Maxi se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubková Lúka 2, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Primo Maxi se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Primo Maxi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Primo Maxi momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartman v srdci Tatier

9,6

Apartman v srdci Tatier

Ubytování (Apartmán) Apartman v srdci Tatier. Apartmán v srdci Tatier se nachází 10 km od Gerlachovského i od Lomnického štítu. Nabízí balkon, rychlovarnou konvici a výhled na řeku a do zahrady. Ubytování Apartman v srdci Tatier se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman v srdci Tatier má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman v srdci Tatier momentálně evidujeme 35 recenzí.

Retro Penzion Vesna

9,6

Retro Penzion Vesna

Ubytování (Penzion) Retro Penzion Vesna. Retro Penzion Vesna se nachází v Novém Smokovci ve Vysokých Tatrách, méně než 800 metrů od lyžařských středisek Jakubkova lúka a Hrebienok. Ubytování Retro Penzion Vesna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro Penzion Vesna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Retro Penzion Vesna momentálně evidujeme 102 recenzí.

Apartmán Loty

9,6

Apartmán Loty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Loty. Apartmán Loty se nachází ve Vysokých Tatrách v Prešovském kraji, 5 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Loty se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Loty má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Loty momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán LUX

9,6

Apartmán LUX

Ubytování (Apartmán) Apartmán LUX. Apartmán LUX se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského i Lomnického štítu, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán LUX se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán LUX má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán LUX momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica

9,6

Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica. Apartman Orlie Pierko - Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a balkon. Ubytování Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Orlie Pierko - Tatranska Lomnica momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartment Dargo Tatry

9,6

Apartment Dargo Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartment Dargo Tatry. Apartmán Dargo Tatry se nachází ve Veľkém Slavkově v Prešovském kraji a nabízí balkon, terasu a výhled na hory. Ubytování Apartment Dargo Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dargo Tatry má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Dargo Tatry momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmány Tatry

9,6

Apartmány Tatry

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Tatry. Apartmány Tatry se nacházejí ve Vysokých Tatrách, v blízkosti vleků Jakubkova Lúka 2, Jakubkova Lúka a Jakubkova Lúka 1 a nabízí bezplatné Wi-Fi a bar a... Ubytování Apartmány Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tatry má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmány Tatry momentálně evidujeme 16 recenzí.

Scarlett

9,6

Scarlett

Ubytování (Apartmán) Scarlett. Scarlett je situován v klidném prostředí Vysokých Tater, 3 km od lyžařského střediska Starý Smokovec. Ubytování Scarlett se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Scarlett má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Scarlett momentálně evidujeme 12 recenzí.

Vila Kalinciak

9,6

Vila Kalinciak

Ubytování (Penzion) Vila Kalinciak. Vila Kalinčiak se nachází v obci Dolný Smokovec v národním parku Vysoké Tatry. Sídlí v budově s původním exteriérem z konce 19. Ubytování Vila Kalinciak se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Kalinciak má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Kalinciak momentálně evidujeme 83 recenzí.

Privat Iva Smokovec

9,6

Privat Iva Smokovec

Ubytování (Privát) Privat Iva Smokovec. Privát Iva Smokovec najdete v Novém Smokovci uprostřed luk a pohoří Vysoké Tatry. Lyžařský areál Jakubova Luka je vzdálený 800 metrů. Ubytování Privat Iva Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Iva Smokovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privat Iva Smokovec momentálně evidujeme 106 recenzí.

Privat Jasmin

9,6

Privat Jasmin

Ubytování (Privát) Privat Jasmin. Privat Jasmin se nachází v obci Mengusovce a je obklopen národním parkem Vysoké Tatry. Ubytování Privat Jasmin se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Jasmin má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privat Jasmin momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmán Pavilón D

9,6

Apartmán Pavilón D

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pavilón D. Apartmán Pavilón D se nachází ve Vysokých Tatrách, 1 km od lanovky Jakubkova lúka 2, 10 km od Gerlachovského štítu a 11 km od Lomnického štítu. Ubytování Apartmán Pavilón D se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pavilón D má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pavilón D momentálně evidujeme 6 recenzí.

APLEND Apartmany Kamzík

9,6

APLEND Apartmany Kamzík

Ubytování (Aparthotel) APLEND Apartmany Kamzík. APLEND Apartmany Kamzík se nachází ve Starém Smokovci v Tatranském národním parku a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma... Ubytování APLEND Apartmany Kamzík se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Apartmany Kamzík má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel APLEND Apartmany Kamzík momentálně evidujeme 419 recenzí.

Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec

9,6

Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec. Apartment Lucy - Primo Tatry Starý Smokovec se nachází ve Vysokých Tatrách v Prešovském kraji, 10 km od Lomnického štítu a od Gerlachovkého štítu. Ubytování Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Lucy - Primo Tatry Stary Smokovec momentálně evidujeme 18 recenzí.

Romantica Apartment Tatranske Zruby

9,6

Romantica Apartment Tatranske Zruby

Ubytování (Apartmán) Romantica Apartment Tatranske Zruby. Romantica Apartment Tatranske Zruby nabízí ubytování ve Vysokých Tatrách, 2,3 km od lyžařského areálu Jakubkova Lúka a 2,8 km od lyžařského areálu Starý... Ubytování Romantica Apartment Tatranske Zruby se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romantica Apartment Tatranske Zruby má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Romantica Apartment Tatranske Zruby momentálně evidujeme 21 recenzí.

Villa Severka

9,6

Villa Severka

Ubytování (Apartmány) Villa Severka. Villa Severka je apartmánový penzion rodinného typu. Ubytování Villa Severka se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Severka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Villa Severka momentálně evidujeme 86 recenzí.

Central Apartmany

9,6

Central Apartmany

Ubytování (Apartmány) Central Apartmany. Central Apartmany se nachází ve Starém Smokovci ve Vysokých Tatrách, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku na Hrebienok. Ubytování Central Apartmany se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Central Apartmany má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Central Apartmany momentálně evidujeme 285 recenzí.

Penzión Sibír

9,6

Penzión Sibír

Ubytování (Penzion) Penzión Sibír. Rodinný Penzion Sibir se nachází pouze 200 metrů od lyžařského areálu Jakubkova Luka ve Vysokých Tatrách. Ubytování Penzión Sibír se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Sibír má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Sibír momentálně evidujeme 224 recenzí.

Guest-house Pavilon D

9,5

Guest-house Pavilon D

Ubytování (Apartmány) Guest-house Pavilon D. Penzion Pavilón D je situován v malebném horském prostředí lyžařského střediska Nový Smokovec ve Vysokých Tatrách, v pěší vzdálenosti od obchodů a... Ubytování Guest-house Pavilon D se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest-house Pavilon D má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Guest-house Pavilon D momentálně evidujeme 158 recenzí.

Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec

9,5

Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec

Ubytování (Aparthotel) Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec. Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec stojí jen 300 metrů od lyžařského střediska Jakubkova Lúka v Novém Smokovci, na území nejstaršího slovenského... Ubytování Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec momentálně evidujeme 520 recenzí.

Ubytování ve městě Vysoké Tatry

Město Vysoké Tatry se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 149 hotelů a ubytování ve městě Vysoké Tatry.