Hledat

Ubytování

Ubytování město Tatranská Lomnica

Ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko) máme celkem 258 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tatranská Lomnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tatranská Lomnica

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

9,9

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od jejího centra, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Bobulky

9,9

Apartmány Bobulky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bobulky. Apartmány Bobulky se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány Bobulky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Bobulky má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartmány Bobulky momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmán FRANZ

9,9

Apartmán FRANZ

Ubytování (Apartmán) Apartmán FRANZ. Apartmán FRANZ se nachází v Tatranské Lomnici, 3,1 km od Tatranské Lomnice, v budově z roku 2018. Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán FRANZ se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán FRANZ má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán FRANZ momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Gudi

9,9

Apartment Gudi

Ubytování (Apartmán) Apartment Gudi. Apartment Gudi stojí v národním parku Vysoké Tatry, v klidné části Tatranské Lomnice. Ubytování Apartment Gudi se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Gudi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gudi momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán Lomnička

9,9

Apartmán Lomnička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomnička. Apartmán Lomnička se nachází v Tatranské Lomnici, 2,7 km od lyžařského střediska Jamy. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Apartmán Lomnička se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lomnička má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Lomnička momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Lio

9,9

Apartman Lio

Ubytování (Apartmán) Apartman Lio. Apartmán Lio se nachází v Tatranské Lomnici, 1,7 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí balkon, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartman Lio se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lio má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Lio momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment 202

9,9

Apartment 202

Ubytování (Apartmán) Apartment 202. Apartmán 202 nabízí ubytování ve Vysokých Tatrách, 5 km od Lomnického štítu, 17 km od Gerlachovského štítu a 7 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok. Ubytování Apartment 202 se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 202 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment 202 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Lenka

9,8

Chata Lenka

Ubytování (Chata) Chata Lenka. Chata Lenka, zasazená v národním parku Vysoké Tatry, se nachází v obci Veľká Lomnica a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chata Lenka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Lenka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Lenka momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Tatra

9,8

Apartment Tatra

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatra. Apartmán Tatra se nachází v osadě Tatranská Lomnica a nabízí balkon. Wi-Fi je dostupné zdarma a k lyžařskému vleku Tatranská Lomnica je to 1,7 km. Ubytování Apartment Tatra se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Tatra má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Tatra momentálně evidujeme 45 recenzí.

Villa Buky

9,8

Villa Buky

Ubytování (Privát) Villa Buky. Villa Buky se nachází v Tatranské Lomnici, 2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Villa Buky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Buky má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Buky momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartments Olla

9,8

Apartments Olla

Ubytování (Apartmány) Apartments Olla. Apartmány Olla se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od lyžařského areálu Jamy a 1,7 km od vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartments Olla se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Olla má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartments Olla momentálně evidujeme 34 recenzí.

Villa Meribel

9,8

Villa Meribel

Ubytování (Vily) Villa Meribel. Villa Meribel stojí v lyžařském areálu Tatranská Lomnica, uprostřed národního parku Vysoké Tatry, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Villa Meribel se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Meribel má celkové hodnocení 9,8. Pro Vily Villa Meribel momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartment Luna

9,7

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, jen 50 metrů od lanovky na Lomnický Štít a... Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Luna má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Luna momentálně evidujeme 82 recenzí.

Stará Morava - Apartmán Zuzka

9,7

Stará Morava - Apartmán Zuzka

Ubytování (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Zuzka. Stará Morava - Apartmán Zuzka se nachází v Tatranské Lomnici. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Stará Morava - Apartmán Zuzka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará Morava - Apartmán Zuzka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Stará Morava - Apartmán Zuzka momentálně evidujeme 91 recenzí.

Vila Valéria

9,7

Vila Valéria

Ubytování (Chata) Vila Valéria. Vila Valéria se nachází v 1. patře se zahradou, jen 800 metrů od centra Tatranské Lomnice, v těsné blízkosti sjezdovek a lanovek a asi 7 km od Lomnického... Ubytování Vila Valéria se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Valéria má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Vila Valéria momentálně evidujeme 22 recenzí.

Vila Beba

9,7

Vila Beba

Ubytování (Apartmán) Vila Beba. Vila Beba se nachází ve Vysokých Tatrách v centru Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Vila Beba se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Beba má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Beba momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmany Belianky

9,7

Apartmany Belianky

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Belianky. Apartmany Belianky se nachází v samém srdci Vysokých Tater, 800 metrů od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí apartmány s balkonem. Ubytování Apartmany Belianky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Belianky má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Apartmany Belianky momentálně evidujeme 312 recenzí.

Apartmán LEMON

9,6

Apartmán LEMON

Ubytování (Apartmán) Apartmán LEMON. Apartmán LEMON se nachází v Tatranské Lomnici, jen 2,2 km od Tatranské Lomnice a 1,7 km od obce Jamy. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán LEMON se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán LEMON má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán LEMON momentálně evidujeme 24 recenzí.

Stará Morava - Apartmán Helenka

9,6

Stará Morava - Apartmán Helenka

Ubytování (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Helenka. Stará Morava - Apartmán Helenka se nachází v národním parku Vysoké Tatry, přímo v lyžařském areálu Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Stará Morava - Apartmán Helenka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará Morava - Apartmán Helenka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Stará Morava - Apartmán Helenka momentálně evidujeme 98 recenzí.

Wili Tatry Apartments

9,6

Wili Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Wili Tatry Apartments. Apartmány Wili Tatry se nacházejí v Tatranské Lomnici. K zázemí patří zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Wili Tatry Apartments se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wili Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Wili Tatry Apartments momentálně evidujeme 359 recenzí.

Tatranka a Horalka

9,6

Tatranka a Horalka

Ubytování (Apartmány) Tatranka a Horalka. Tatranka a Horalka se nachází v Tatranské Lomnici, 1,9 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Tatranka a Horalka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatranka a Horalka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Tatranka a Horalka momentálně evidujeme 127 recenzí.

Hotel Lomnica

9,6

Hotel Lomnica

Ubytování (Hotel) Hotel Lomnica. Hotel Lomnica byl postaven v roce 1893 jako první hotel ve Vysokých Tatrách a v roce 2016 prošel kompletní rekonstrukcí. Ubytování Hotel Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lomnica má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Lomnica momentálně evidujeme 550 recenzí.

Apartment Primulka

9,6

Apartment Primulka

Ubytování (Apartmán) Apartment Primulka. Apartment Primulka se nachází v Tatranské Lomnici, pouhých 700 metrů od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Primulka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Primulka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Primulka momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chaty Rozprávkovo

9,6

Chaty Rozprávkovo

Ubytování (Horské chaty) Chaty Rozprávkovo. Chaty Rozprávkovo obklopené národním parkem Vysoké Tatry se nachází v klidné lokalitě v Tatranské Lomnici, pouhých 400 metrů od železniční stanice a nabízí... Ubytování Chaty Rozprávkovo se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Rozprávkovo má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chaty Rozprávkovo momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

9,5

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica. Apartmán Skalnička sídlí v nově postaveném apartmánovém domě v centru Tatranské Lomnice ve Vysokých Tatrách. Ubytování Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartments Marilyn

9,5

Apartments Marilyn

Ubytování (Apartmán) Apartments Marilyn. Apartmány Marilyn se nacházejí v centru lyžařského střediska Tatranská Lomnice, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku na Lomnický štít. Ubytování Apartments Marilyn se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Marilyn má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Marilyn momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Marta

9,5

Apartmán Marta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marta. Apartmán Marta nabízí ubytování se společným salonkem v Tatranské Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Marta se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Marta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Marta momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartment Tatry

9,5

Apartment Tatry

Ubytování (Apartmány) Apartment Tatry. Apartmán Tatry se nachází v klidném centru Tatranské Lomnice, 200 metrů od obchodu s potravinami, restaurací a autobusového i vlakového nádraží. Ubytování Apartment Tatry se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Tatry má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Tatry momentálně evidujeme 77 recenzí.

Chalets CEDER

9,5

Chalets CEDER

Ubytování (Rezort) Chalets CEDER. Chalets CEDER se nachází v Tatranské Lomnici, 400 metrů od lyžařského střediska Jamy, a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Chalets CEDER se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalets CEDER má celkové hodnocení 9,5. Pro Rezort Chalets CEDER momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Betka

9,5

Apartmán Betka

Ubytování (Privát) Apartmán Betka. Apartmán Betka se nachází v Tatranské Lomnici. K vybavení patří TV a součástí je také kuchyň a koupelna. Ubytování Apartmán Betka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Betka má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartmán Betka momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment Vanessa

9,5

Apartment Vanessa

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanessa. Apartman Vanessa se nachází v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, jen několik kroků od nejbližších lyžařských vleků, je obklopený národním parkem... Ubytování Apartment Vanessa se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Vanessa má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Vanessa momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Jelena

9,5

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelena. Apartment Jelena stojí v centru Tatranské Lomnice, pouhých 100 metrů od nejbližší lanovky a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na... Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jelena má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Jelena momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán Tatranská Lomnica

9,4

Apartmán Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatranská Lomnica. Apartmán Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán Jurko - Stará Morava

9,4

Apartmán Jurko - Stará Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jurko - Stará Morava. Apartmán Jurko - Stará Morava se nachází 1,9 km od Tatranské Lomnice a 1,5 km od Jamy a nabízí ubytování v Tatranské Lomnici. Ubytování Apartmán Jurko - Stará Morava se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jurko - Stará Morava má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Jurko - Stará Morava momentálně evidujeme 41 recenzí.

APLEND Villa Beatrice

9,4

APLEND Villa Beatrice

Ubytování (Apartmány) APLEND Villa Beatrice. APLEND Villa Beatrice se nachází 500 metrů od vlakového nádraží v Tatranské Lomnici, lanovky a lyžařských vleků a nabízí kompletně vybavené apartmány,... Ubytování APLEND Villa Beatrice se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Villa Beatrice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány APLEND Villa Beatrice momentálně evidujeme 323 recenzí.

Apartmany Moravienka

9,4

Apartmany Moravienka

Ubytování (Penzion) Apartmany Moravienka. Apartmany Moravienka stojí v Tatranské Lomnici, 5 km od Lomnického štítu a 5 minut chůze od stanice lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a různé typy pokojů. Ubytování Apartmany Moravienka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Moravienka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Apartmany Moravienka momentálně evidujeme 215 recenzí.

Matrix

9,4

Matrix

Ubytování (Apartmány) Matrix. Apartmán Matrix se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, v lyžařském areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Matrix se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Matrix má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Matrix momentálně evidujeme 111 recenzí.

Vila Borievka

9,4

Vila Borievka

Ubytování (Chata) Vila Borievka. Vila Borievka s panoramatickým výhledem na Vysoké Tatry se nachází v Tatranské Lomnici, v blízkosti lyžařského svahu a lanovky, a nabízí pokoje s... Ubytování Vila Borievka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Borievka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Vila Borievka momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzión Vila Park

9,3

Penzión Vila Park

Ubytování (Penzion) Penzión Vila Park. Tento penzion leží v Tatranské Lomnici ve východní části Vysokých Tater. Všechny pokoje jsou prostorné a zahrnují vlastní koupelnu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Vila Park se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Vila Park má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Vila Park momentálně evidujeme 292 recenzí.

Penzion Slnecny Dom

9,3

Penzion Slnecny Dom

Ubytování (Penzion) Penzion Slnecny Dom. Penzion Slnečný Dom se nachází v Tatranské Lomnici, pouze 800 metrů od místního lyžařského areálu a lyžařského vleku na Lomnický Štít. Ubytování Penzion Slnecny Dom se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slnecny Dom má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Slnecny Dom momentálně evidujeme 94 recenzí.

Vila Bellis

9,3

Vila Bellis

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Bellis. Prázdninový dům Vila Bellis se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na místě zdarma. Ubytování Vila Bellis se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Bellis má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Vila Bellis momentálně evidujeme 128 recenzí.

Apartman May Tatranska Lomnica

9,3

Apartman May Tatranska Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartman May Tatranska Lomnica. Apartmán May Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Ubytování Apartman May Tatranska Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman May Tatranska Lomnica má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman May Tatranska Lomnica momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Matilda

9,3

Apartment Matilda

Ubytování (Apartmán) Apartment Matilda. Apartmán Matilda se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, přímo v lyžařském areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Matilda se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Matilda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Matilda momentálně evidujeme 35 recenzí.

Vila Katarína 151

9,3

Vila Katarína 151

Ubytování (Apartmány) Vila Katarína 151. Vila Katarína 151 stojí v klidné oblasti ve Vysokých Tatrách, 1 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnice. Ubytování Vila Katarína 151 se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Katarína 151 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Vila Katarína 151 momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartman Polarka

9,3

Apartman Polarka

Ubytování (Apartmán) Apartman Polarka. Apartmán Tatranská Lomnica 265 je apartmán s možností vlastního stravování situovaný v Tatranské Lomnici, jen 150 metrů od restaurací, obchodů a... Ubytování Apartman Polarka se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Polarka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Polarka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Leny

9,3

Apartmán Leny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Leny. Apartmán Leny nabízí ubytování ve Vysokých Tatrách a výhled na hory. Lyžařský vlek na Lomnický štít se nachází pouhých 650 metrů od apartmánu. Ubytování Apartmán Leny se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Leny má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Leny momentálně evidujeme 37 recenzí.

Vila Kamah

9,3

Vila Kamah

Ubytování (Penzion) Vila Kamah. Vila Kamah se nachází v Tatranské Lomnici, 2 km od lyžařského střediska Jamy. Nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila Kamah se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Kamah má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Kamah momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán 108

9,3

Apartmán 108

Ubytování (Apartmán) Apartmán 108. Apartmán 108 se nachází v Tatranské Lomnici, jen 1,3 km od skiareálu Jamy. Nabízí ubytování se zahradou, do které budete mít výhled. Ubytování Apartmán 108 se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 108 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán 108 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment - Vila Božena

9,2

Apartment - Vila Božena

Ubytování (Apartmán) Apartment - Vila Božena. Apartment - Vila Božena nabízí ubytování 1,3 km od Tatranské Lomnice a necelý 1 km od Jamy. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment - Vila Božena se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment - Vila Božena má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment - Vila Božena momentálně evidujeme 58 recenzí.

Vila Lomnička

9,2

Vila Lomnička

Ubytování (Apartmány) Vila Lomnička. Vila Lomnička nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Tatranské Lomnici. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vila Lomnička se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Lomnička má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Vila Lomnička momentálně evidujeme 73 recenzí.

Ubytování ve městě Tatranská Lomnica

Město Tatranská Lomnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 258 hotelů a ubytování ve městě Tatranská Lomnica.