Hledat

Ubytování

Byt Pod Lesom Apartmán

Dolný Smokovec, Pod lesom 58, byt č.10, 160 58 Vysoké Tatry, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Byt Pod Lesom. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Byt Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Byt Pod Lesom

Na letiště Poprad-Tatry je to 6 km. K dispozici je také sauna. V ubytování Byt Pod Lesom máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Byt Pod Lesom je vzdálený 8 km od Lomnického štítu a 9 km od Gerlachovského štítu. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Vysoké Tatry

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucid C207

10

Apartman Lucid C207

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucid C207. Set just 6 km from Lomnicky peak, Apartman LUCID C207 offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as an ATM. Ubytování Apartman Lucid C207 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí saunu. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází v Tatranské Lomnici. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

9,9

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU. APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

9,9

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Kukučka Residence - Tatranské Apartmány. Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, dětské hřiště a... Ubytování Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic Mountain Residence

9,9

Panoramic Mountain Residence

Ubytování (Apartmány) Panoramic Mountain Residence. Panoramic Mountain Residence stojí v národním parku Vysoké Tatry a nabízí ubytování v moderních apartmánech s možností vlastního stravování, které jsou... Ubytování Panoramic Mountain Residence se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panoramic Mountain Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Panoramic Mountain Residence momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

9,9

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci. Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve Starém Smokovci v Prešovském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 24 km od obce Bukowina... Ubytování Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

9,9

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec. Apartmán Gerlach A309 Starý Smokovec se nachází v obci Vysoké Tatry, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartman Kukučka Mountain View

9,8

Apartman Kukučka Mountain View

Ubytování (Apartmán) Apartman Kukučka Mountain View. Apartman Kukučka Mountain View is situated in Vysoké Tatry, 10 km from Gerlach peak, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartman Kukučka Mountain View se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quota 1010

9,8

Quota 1010

Ubytování (Apartmány) Quota 1010. Quota 1010 je studio ve sníženém přízemí s možností vlastního stravování situované v lyžařském středisku Horný Smokovec. Ubytování Quota 1010 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Quota 1010 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Quota 1010 momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán ANDĚL

9,8

Apartmán ANDĚL

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANDĚL. Apartmán ANDĚL se nachází v Tatranské Lomnici, jen 2,1 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán ANDĚL se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán ANDĚL má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán ANDĚL momentálně evidujeme 11 recenzí.

Trio Tatry

9,8

Trio Tatry

Ubytování (Apartmány) Trio Tatry. Trio Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického i Gerlachovského štítu. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Trio Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Trio Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Trio Tatry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Orbit Tatry Apartments

9,8

Orbit Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Orbit Tatry Apartments. Apartmány Tatry Orbit se nachází ve Starém Smokovci v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Orbit Tatry Apartments se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orbit Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Orbit Tatry Apartments momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

9,8

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány. Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve Starém Smokovci a nabízí výhled na bazén, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu,... Ubytování Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prima Tatry

9,8

Prima Tatry

Ubytování (Apartmán) Prima Tatry. Prima Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a balkon. Ubytování Prima Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prima Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Prima Tatry momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Anna

9,8

Vila Anna

Ubytování (Apartmány) Vila Anna. Vila Anna se nachází na klidném místě s výhledem na Vysoké Tatry a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a dobře vybavenou... Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Anna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vila Anna momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

9,8

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry. Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa Milan

9,8

Villa Milan

Ubytování (Privát) Villa Milan. Villa Milan se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od Jamy. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Villa Milan se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Milan má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Milan momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman AiA

9,8

Apartman AiA

Ubytování (Apartmán) Apartman AiA. Apartman AiA se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí bezplatnou kyvadlovou kyvadlovou dopravu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman AiA se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman AiA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman AiA momentálně evidujeme 20 recenzí.

4Roses Apartment

9,8

4Roses Apartment

Ubytování (Apartmán) 4Roses Apartment. Apartmán 4Roses se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického a Gerlachovského štítu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restaurací. Ubytování 4Roses Apartment se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování 4Roses Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán 4Roses Apartment momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman illy

9,8

Apartman illy

Ubytování (Apartmán) Apartman illy. Apartmán illy se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí kyvadlovou dopravu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman illy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman illy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman illy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vila Horec, Vysne Hagy

9,8

Vila Horec, Vysne Hagy

Ubytování (Apartmán) Vila Horec, Vysne Hagy. Vila Horec se nachází v obci Vyšné Hágy a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Horec, Vysne Hagy momentálně evidujeme 8 recenzí.

RV Apartment Sapphire

9,8

RV Apartment Sapphire

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Sapphire. RV Apartment Sapphire se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytování RV Apartment Sapphire se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Design Apartment in High Tatras

9,7

Cosy Design Apartment in High Tatras

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment in High Tatras. Cosy Design Apartment in High Tatras je apartmán s balkonem, výhledem na hory, kávovarem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od... Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Cosy Design Apartment in High Tatras momentálně evidujeme 28 recenzí.

Fresh Flat

9,7

Fresh Flat

Ubytování (Privát) Fresh Flat. Fresh Flat se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Jakubkovy Luky 2 a 14 km od Gerlachovského štítu. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fresh Flat se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fresh Flat má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Fresh Flat momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Monte Móry

9,7

Apartmán Monte Móry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monte Móry. Apartmán Monte Móry se nachází 8 km od Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmán Monte Móry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Monte Móry má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Monte Móry momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Lomničák

9,7

Apartmán Lomničák

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomničák. Apartmán Lomničák se nachází v Tatranské Lomnici. Nabízí výhled na hory, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lomničák se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lomničák má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Lomničák momentálně evidujeme 11 recenzí.

apartmán LUX

9,7

apartmán LUX

Ubytování (Apartmán) apartmán LUX. Apartmán LUX enjoys a location in Vysoké Tatry, just 10 km from Gerlach peak and 11 km from Lomnicky peak. Ubytování apartmán LUX se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vila Kollar nr. 16

9,7

Apartment Vila Kollar nr. 16

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Kollar nr. 16. Apartment Vila Kollar se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu a 8 km od Gerlachovského štítu. č. Ubytování Apartment Vila Kollar nr. 16 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SnowWhite

9,7

Apartment SnowWhite

Ubytování (Apartmán) Apartment SnowWhite. Apartment SnowWhite se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 400 metrů od lanovky Starý Smokovec-Hrebienok a necelý 1 km od obce vleku Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartment SnowWhite se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment SnowWhite má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment SnowWhite momentálně evidujeme 26 recenzí.

Vila Limba

9,7

Vila Limba

Ubytování (Penzion) Vila Limba. Penzion Villa Limba stojí na klidném místě v Novém Smokovci, 400 metrů od lanovky. Ubytování Vila Limba se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Limba má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Limba momentálně evidujeme 64 recenzí.

Víkendový byt v Tatranskej Lomnici

9,7

Víkendový byt v Tatranskej Lomnici

Ubytování (Apartmán) Víkendový byt v Tatranskej Lomnici. Víkendový byt v Tatranskej Lomnici se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 6 km od Lomnického štítu. Ubytování Víkendový byt v Tatranskej Lomnici se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment, Apartment House Oliver

9,7

Family Apartment, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) Family Apartment, Apartment House Oliver. Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve Štrbském Plese, 1,3 km centra a 6 km od Velkého Mengusovského štítu. Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Family Apartment, Apartment House Oliver momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán pod Štítom

9,7

Apartmán pod Štítom

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Štítom. Apartmán Pod Štítom se nachází v Tatranské Lomnici, 3,1 km od vleku, kde si můžete zalyžovat. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán pod Štítom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán pod Štítom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán pod Štítom momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

9,7

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

Ubytování (Apartmán) Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca. Apartmán Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve Vysokých Tatrách, jen 1,4 km od vleků Jakubkova Luka 1 a Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca momentálně evidujeme 13 recenzí.

Meridián-apartmán

9,7

Meridián-apartmán

Ubytování (Apartmány) Meridián-apartmán. Meridián-apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí restauraci, bar a výhled na hory. Ubytování Meridián-apartmán se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Meridián-apartmán má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Meridián-apartmán momentálně evidujeme 46 recenzí.

Tatranský apartmán KUBO

9,7

Tatranský apartmán KUBO

Ubytování (Apartmán) Tatranský apartmán KUBO. Tatranský apartmán KUBO se nachází v budově z roku 2017 ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubkova Luka 2, 10 minut chůze od lanovky... Ubytování Tatranský apartmán KUBO se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatranský apartmán KUBO má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Tatranský apartmán KUBO momentálně evidujeme 11 recenzí.

TATRA SUITES Cosy Apartment A26

9,7

TATRA SUITES Cosy Apartment A26

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Cosy Apartment A26. TATRA SUITES Cosy Apartment A26 se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Gerlachovského štítu a 14 km od Lomnického štítu. Ubytování TATRA SUITES Cosy Apartment A26 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RV Apartment Olivine

9,7

RV Apartment Olivine

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Olivine. RV Apartment Olivine se nachází ve Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování RV Apartment Olivine se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán AkoDoma

9,7

Apartmán AkoDoma

Ubytování (Apartmán) Apartmán AkoDoma. Apartmán AkoDoma se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán AkoDoma se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primo Maxi

9,7

Primo Maxi

Ubytování (Apartmán) Primo Maxi. Apartmán Primo Maxi se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubková Lúka 2, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Primo Maxi se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Primo Maxi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Primo Maxi momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Borievka

9,7

Apartmán Borievka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borievka. Apartmán Borievka se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borievka se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman v srdci Tatier

9,6

Apartman v srdci Tatier

Ubytování (Apartmán) Apartman v srdci Tatier. Apartmán v srdci Tatier se nachází 10 km od Gerlachovského i od Lomnického štítu. Nabízí balkon, rychlovarnou konvici a výhled na řeku a do zahrady. Ubytování Apartman v srdci Tatier se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman v srdci Tatier má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman v srdci Tatier momentálně evidujeme 35 recenzí.

Retro Penzion Vesna

9,6

Retro Penzion Vesna

Ubytování (Penzion) Retro Penzion Vesna. Retro Penzion Vesna se nachází v Novém Smokovci ve Vysokých Tatrách, méně než 800 metrů od lyžařských středisek Jakubkova lúka a Hrebienok. Ubytování Retro Penzion Vesna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro Penzion Vesna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Retro Penzion Vesna momentálně evidujeme 102 recenzí.

RV Apartment Onyx

9,6

RV Apartment Onyx

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Onyx. RV Apartment Onyx se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování RV Apartment Onyx se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec

9,6

Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec. Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec se nachází ve Starém Smokovci a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)