Hledat

Ubytování

Byt Pod Lesom Apartmán

Dolný Smokovec, Pod lesom 58, byt č.10, 160 58 Vysoké Tatry, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Byt Pod Lesom. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Byt Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Byt Pod Lesom

Na letiště Poprad-Tatry je to 6 km. K dispozici je také sauna. V ubytování Byt Pod Lesom máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Byt Pod Lesom je vzdálený 8 km od Lomnického štítu a 9 km od Gerlachovského štítu. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Vysoké Tatry

Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica

10

Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica

UbytováníChalet Deer Trail Tatranská Lomnica. Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica se nachází ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier

10

Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier

UbytováníÚtulný 3-izbový byt v srdci Tatier. Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kotlina - High Tatras 2023

10

Vila Kotlina - High Tatras 2023

UbytováníVila Kotlina - High Tatras 2023. Vila Kotlina - High Tatras 2023 se nachází ve Vysokých Tatrách, 8,2 km od stezky korunami stromů, a nabízí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Vila Kotlina - High Tatras 2023 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

10

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

UbytováníApartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve Vysokých Tatrách - Tatranské Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí saunu. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Lucid C207

10

Apartman Lucid C207

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucid C207. Set just 6 km from Lomnicky peak, Apartman LUCID C207 offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as an ATM. Ubytování Apartman Lucid C207 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází v Tatranské Lomnici. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

9,9

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU. APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

9,9

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Kukučka Residence - Tatranské Apartmány. Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, dětské hřiště a... Ubytování Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatry Ela apartment

9,9

Tatry Ela apartment

UbytováníTatry Ela apartment. Tatry Ela apartment se nachází ve Vysokých Tatrách, 39 km od stezky korunami stromů. Ubytování Tatry Ela apartment se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

SnežienkaD

9,9

SnežienkaD

UbytováníSnežienkaD. SnežienkaD se nachází ve Vysokých Tatrách, 17 km od Štrbského Plesa, 25 km od stezky korunami stromů a 44 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování SnežienkaD se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán TATRAFUN

9,9

Apartmán TATRAFUN

UbytováníApartmán TATRAFUN. Apartmán TATRAFUN ve Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán TATRAFUN se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

9,9

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci. Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve Starém Smokovci v Prešovském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 24 km od obce Bukowina... Ubytování Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Panoramic Mountain Residence

9,9

Panoramic Mountain Residence

Ubytování (Apartmány) Panoramic Mountain Residence. Panoramic Mountain Residence stojí v národním parku Vysoké Tatry a nabízí ubytování v moderních apartmánech s možností vlastního stravování, které jsou... Ubytování Panoramic Mountain Residence se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Panoramic Mountain Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Panoramic Mountain Residence momentálně evidujeme 82 recenzí.

Hotelový apartmán ALFRED C406

9,9

Hotelový apartmán ALFRED C406

UbytováníHotelový apartmán ALFRED C406. Hotelový apartmán ALFRED C406 se nachází v klidné ulici, asi 18 km od Štrbského Plesa, a nabízí bazén s výhledem, zahradu a terasu. Ubytování Hotelový apartmán ALFRED C406 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Trio Apartmány - Vila Kollár

9,9

Trio Apartmány - Vila Kollár

UbytováníTrio Apartmány - Vila Kollár. Trio Apartmány - Vila Kollár se nachází ve Vysokých Tatrách - Dolním Smokovci, 20 km od Štrbského Plesa. Ubytování Trio Apartmány - Vila Kollár se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány ANJA

9,9

Apartmány ANJA

UbytováníApartmány ANJA. Apartmány ANJA se nacházejí ve Vysokých Tatrách - Tatranské Kotlině, 8,3 km od stezky korunami stromů a 30 km od termálních lázní Bania, a nabízejí zahradu... Ubytování Apartmány ANJA se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

9,9

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec. Apartmán Gerlach A309 Starý Smokovec se nachází v obci Vysoké Tatry, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Vila Lavina

9,9

Vila Lavina

UbytováníVila Lavina. Vila Lavina nabízí wellness balíčky a bezplatné parkování. Je vzdálená 17 km od Štrbského Plesa a 25 km od stezky korunami stromů. Ubytování Vila Lavina se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Filip - Pod Lesom

9,9

Apartmán Filip - Pod Lesom

UbytováníApartmán Filip - Pod Lesom. Apartmán Filip - Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 22 km od Štrbského Plesa, a nabízí tenisový kurt, gril, soukromý check-in a check-out. Ubytování Apartmán Filip - Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Kukučka Mountain View

9,8

Apartman Kukučka Mountain View

Ubytování (Apartmán) Apartman Kukučka Mountain View. Apartman Kukučka Mountain View is situated in Vysoké Tatry, 10 km from Gerlach peak, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartman Kukučka Mountain View se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Quota 1010

9,8

Quota 1010

Ubytování (Apartmány) Quota 1010. Quota 1010 je studio ve sníženém přízemí s možností vlastního stravování situované v lyžařském středisku Horný Smokovec. Ubytování Quota 1010 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Quota 1010 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Quota 1010 momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán Limba

9,8

Apartmán Limba

UbytováníApartmán Limba. Apartmán Limba se nachází ve Vysokých Tatrách, 22 km od Štrbského Plesa a 24 km od stezky korunami stromů, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Limba se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Ovruč - rodinný apartmán 111

9,8

Hotel Ovruč - rodinný apartmán 111

UbytováníHotel Ovruč - rodinný apartmán 111. Hotel Ovruč - rodinný apartmán 111 se nachází ve Vysokých Tatrách, jen 1 km od Štrbského Plesa. Nabízí terasu, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Ovruč - rodinný apartmán 111 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Trio Tatry Superior

9,8

Trio Tatry Superior

UbytováníTrio Tatry Superior. Trio Tatry Superior se nachází ve Vysokých Tatrách - Starém Smokovci, 18 km od Štrbského Plesa a 25 km od stezky korunami stromů. Nabízí výhled na město. Ubytování Trio Tatry Superior se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kollár Apartmán 2

9,8

Vila Kollár Apartmán 2

UbytováníVila Kollár Apartmán 2. Vila Kollár Apartmán 2 se nachází ve Vysokých Tatrách, 23 km od stezky korunami stromů a 42 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Vila Kollár Apartmán 2 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

9,8

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány. Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve Starém Smokovci a nabízí výhled na bazén, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu,... Ubytování Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Orbit Tatry Apartments

9,8

Orbit Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Orbit Tatry Apartments. Apartmány Tatry Orbit se nachází ve Starém Smokovci v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Orbit Tatry Apartments se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Orbit Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Orbit Tatry Apartments momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán ANDĚL

9,8

Apartmán ANDĚL

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANDĚL. Apartmán ANDĚL se nachází v Tatranské Lomnici, jen 2,1 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán ANDĚL se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán ANDĚL má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán ANDĚL momentálně evidujeme 11 recenzí.

Trio Tatry

9,8

Trio Tatry

Ubytování (Apartmány) Trio Tatry. Trio Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického i Gerlachovského štítu. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Trio Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Trio Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Trio Tatry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ovruč Apartments Štrbské Pleso

9,8

Ovruč Apartments Štrbské Pleso

UbytováníOvruč Apartments Štrbské Pleso. Ovruč Apartments Štrbské Pleso se nachází ve Vysokých Tatrách - Štrbském Plese, necelý 1 km od jezera Štrbské Pleso a 39 km od stezky korunami stromů. Ubytování Ovruč Apartments Štrbské Pleso se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Prima Tatry

9,8

Prima Tatry

Ubytování (Apartmán) Prima Tatry. Prima Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a balkon. Ubytování Prima Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Prima Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Prima Tatry momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Anna

9,8

Vila Anna

Ubytování (Apartmány) Vila Anna. Vila Anna se nachází na klidném místě s výhledem na Vysoké Tatry a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a dobře vybavenou... Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Anna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vila Anna momentálně evidujeme 146 recenzí.

Villa Rusalka

9,8

Villa Rusalka

UbytováníVilla Rusalka. Villa Rusalka se nachází ve Vysokých Tatrách - Tatranské Kotlině v Prešovském kraji, 7,6 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování Villa Rusalka se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

9,8

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry. Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa Milan

9,8

Villa Milan

Ubytování (Privát) Villa Milan. Villa Milan se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od Jamy. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Villa Milan se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Milan má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Milan momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán 17, Vysoké Tatry, Dolný Smokovec

9,8

Apartmán 17, Vysoké Tatry, Dolný Smokovec

UbytováníApartmán 17, Vysoké Tatry, Dolný Smokovec. Apartmán 17, Vysoké Tatry, Dolný Smokovec se nachází ve Vysokých Tatrách - Dolním Smokovci, 20 km od Štrbského Plesa a 23 km od stezky korunami stromů. Ubytování Apartmán 17, Vysoké Tatry, Dolný Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

RV Apartment Sapphire

9,8

RV Apartment Sapphire

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Sapphire. RV Apartment Sapphire se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytování RV Apartment Sapphire se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman AiA

9,8

Apartman AiA

Ubytování (Apartmán) Apartman AiA. Apartman AiA se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí bezplatnou kyvadlovou kyvadlovou dopravu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman AiA se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman AiA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman AiA momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman illy

9,8

Apartman illy

Ubytování (Apartmán) Apartman illy. Apartmán illy se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí kyvadlovou dopravu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman illy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman illy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman illy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vila Horec, Vysne Hagy

9,8

Vila Horec, Vysne Hagy

Ubytování (Apartmán) Vila Horec, Vysne Hagy. Vila Horec se nachází v obci Vyšné Hágy a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Horec, Vysne Hagy momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Betula-apartmán v srdci Vysokých Tatier

9,8

Apartmán Betula-apartmán v srdci Vysokých Tatier

UbytováníApartmán Betula-apartmán v srdci Vysokých Tatier. Apartmán Betula-apartmán v srdci Vysokých Tatier se nachází ve Vysokých Tatrách, 22 km od Štrbského Plesa a 24 km od stezky korunami stromů, a nabízí... Ubytování Apartmán Betula-apartmán v srdci Vysokých Tatier se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Pinia

9,8

Apartment Pinia

UbytováníApartment Pinia. Apartment Pinia se nachází ve Vysokých Tatrách - Starý Smokovec a nabízí soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Apartment Pinia se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Unique View Design Apartment Štrbské Pleso

9,8

Unique View Design Apartment Štrbské Pleso

UbytováníUnique View Design Apartment Štrbské Pleso. Unique View Design Apartment Štrbské Pleso se nachází ve Vysokých Tatrách - Štrbském Plese, 1 km od jezera Štrbské Pleso a 39 km od stezky korunami stromů. Ubytování Unique View Design Apartment Štrbské Pleso se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kollár Vysoké Tatry

9,8

Vila Kollár Vysoké Tatry

UbytováníVila Kollár Vysoké Tatry. Vila Kollár Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách v Prešovském kraji, 20 km od Štrbského Plesa. Ubytování Vila Kollár Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).