Hledat

Ubytování

Ubytování město Vernár

Ve městě Vernár (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vernár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vernár

Hotel Studničky

9,8

Hotel Studničky

Ubytování (Hotel) Hotel Studničky. Hotel Studničky se nachází v obci Vernár, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Vernár - Studničky. Ubytování Hotel Studničky se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Studničky má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Hotel Studničky momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion u Šimona

9,5

Penzion u Šimona

Ubytování (Penzion) Penzion u Šimona. Penzion U Šimona se nachází ve Vernáru, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Studničky. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion u Šimona se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Šimona má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion u Šimona momentálně evidujeme 155 recenzí.

Penzion Sabina

9,3

Penzion Sabina

Ubytování (Penzion) Penzion Sabina. Penzion Sabina poskytuje ubytování s vlastní koupelnou, bar, zahradu s grilem, terasu a stůl na stolní tenis, to vše ve vesnici Vernár uprostřed národního... Ubytování Penzion Sabina se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sabina má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Sabina momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartment Adare

Apartment Adare

Ubytování (Apartmán) Apartment Adare. Boasting a terrace, Apartment Adare features accommodation in Vernár with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Adare se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Adare nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Vernár

Město Vernár se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Vernár.