Hledat

Ubytování

Zelená chalupa Vernár Prázdninový dům

232 Do Mlyna, 059 17 Vernár, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Zelená chalupa Vernár. Zelená chalupa Vernár se nachází ve Vernáru v Prešovském kraji a nabízí terasu. 27 km od Štrbského Plesa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Zelená chalupa Vernár se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Zelená chalupa Vernár

Na letiště Poprad-Tatry je to 17 km. Prázdninový dům má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. V ubytování Zelená chalupa Vernár máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům stojí 48 km od města Zakopane a 49 km od obce Bukowina Tatrzańska. Zelená chalupa Vernár se nachází ve Vernáru v Prešovském kraji a nabízí terasu. 27 km od Štrbského Plesa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Vernár

Hotel Studničky

9,8

Hotel Studničky

Ubytování (Hotel) Hotel Studničky. Hotel Studničky se nachází v obci Vernár, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Vernár - Studničky. Ubytování Hotel Studničky se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Studničky má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Hotel Studničky momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion u Šimona

9,5

Penzion u Šimona

Ubytování (Penzion) Penzion u Šimona. Penzion U Šimona se nachází ve Vernáru, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Studničky. Nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzion u Šimona se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion u Šimona má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion u Šimona momentálně evidujeme 155 recenzí.

Penzion Sabina

9,3

Penzion Sabina

Ubytování (Penzion) Penzion Sabina. Penzion Sabina poskytuje ubytování s vlastní koupelnou, bar, zahradu s grilem, terasu a stůl na stolní tenis, to vše ve vesnici Vernár uprostřed národního... Ubytování Penzion Sabina se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Sabina má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Sabina momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartment Adare

Apartment Adare

Ubytování (Apartmán) Apartment Adare. Boasting a terrace, Apartment Adare features accommodation in Vernár with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Adare se nachází ve městě Vernár (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Adare nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.