Hledat

Ubytování

Ubytování město Osturňa

Ve městě Osturňa (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Osturňa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Osturňa

Goralská Drevenica

9,9

Goralská Drevenica

Ubytování (Chata) Goralská Drevenica. Prázdninový dům Goralská Drevenica se nachází v obci Osturňa, 24 km od města Zakopane, a nabízí terasu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Goralská Drevenica se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Goralská Drevenica má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Goralská Drevenica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry

9,9

Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry. Luxusní chata Katarinka, Belianske Tatry se nachází v obci Osturňa, pouhých 14 km od polské obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retro Cottage Osturna

9,8

Retro Cottage Osturna

Ubytování (Prázdninový dům) Retro Cottage Osturna. Double Cottage Osturňa jsou dva sousedící prázdninové domy situované uprostřed přírody v obci Osturňa. Ubytování Retro Cottage Osturna se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro Cottage Osturna má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Retro Cottage Osturna momentálně evidujeme 14 recenzí.

Ubytovanie Lenka

9,8

Ubytovanie Lenka

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie Lenka. Prázdninový dům Ubytovanie Lenka se nachází v obci Matiašovce, jen 10 km od Pieninského národního parku. Ubytování Ubytovanie Lenka se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Lenka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Ubytovanie Lenka momentálně evidujeme 37 recenzí.

Drevenica Deni

9,7

Drevenica Deni

Ubytování (Chata) Drevenica Deni. Drevenica Deni se nachází v obci Osturňa, 32 km od Zakopaneho. Nabízí výhled na hory. Ubytování Drevenica Deni se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Deni má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Drevenica Deni momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Gita

9

Chalupa Gita

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Gita. Chalupa Gita, obklopena pohořím Pieniny, se nachází ve vesnici Osturňa v blízkosti polských hranic. Ubytování Chalupa Gita se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalupa Gita má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Chalupa Gita momentálně evidujeme 6 recenzí.

Dvor Magduška

Dvor Magduška

Ubytování (Prázdninový dům) Dvor Magduška. Dvor Magduška is set in Osturňa and offers barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 12 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Dvor Magduška se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urbársky dom

Urbársky dom

Ubytování (Penzion) Urbársky dom. Urbársky dom is located in Osturňa. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Urbársky dom se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolíska pokoja

Kolíska pokoja

Ubytování (Apartmán) Kolíska pokoja. Kolíska pokoja is located in Osturňa and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Kolíska pokoja se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siberia Haus

Siberia Haus

Ubytování (Penzion) Siberia Haus. Siberia Haus se nachází v obci Osturňa a nabízí zahradu, bar, sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Penzion má i vlastní lyžárnu. Ubytování Siberia Haus se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Siberia Haus nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Osturňa

Město Osturňa se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Osturňa.