Hledat

Ubytování

Ubytování město Vyšná Šuňava

Ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vyšná Šuňava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyšná Šuňava

Apartmán Šuňava

9,7

Apartmán Šuňava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šuňava. Located in Šuňava in the Prešovský kraj region, Apartmán Šuňava features a garden. It features free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Apartmán Šuňava se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Šuňava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Šuňava momentálně evidujeme 10 recenzí.

chalupa Šuňava

8,3

chalupa Šuňava

Ubytování (Venkovský dům) chalupa Šuňava. Chalupa Šuňava se nachází v obci Vyšná Šuňava a nabízí ubytování s TV. Součástí ubytování je mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice. Ubytování chalupa Šuňava se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování chalupa Šuňava má celkové hodnocení 8,3. Pro Venkovský dům chalupa Šuňava momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartman Zatura

Apartman Zatura

Ubytování (Apartmán) Apartman Zatura. Apartman Zatura is located in Vyšná Šuňava. The apartment features garden views and is 23 km from Poprad. Ubytování Apartman Zatura se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartman Zatura nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Tatry na dlani

Tatry na dlani

Ubytování (Apartmány) Tatry na dlani. Tatry na dlani se nachází ve Vyšné Šuňavě. Nabízí výhled na hory a zahradu. Ubytování Tatry na dlani se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány Tatry na dlani nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Dom pod Tatrami

Dom pod Tatrami

Ubytování (Prázdninové domy) Dom pod Tatrami. Dom pod Tatrami se nachází ve Vyšné Šuňavě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Nechybí ani terasa. Dom pod Tatrami stojí 32 km od Zakopaného. Ubytování Dom pod Tatrami se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytovanie Tatry - Šuňava

Ubytování (Vila) Ubytovanie Tatry - Šuňava. Ubytovanie Tatry - Šuňava is located in Vyšná Šuňava and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 23 km from Poprad. Ubytování Ubytovanie Tatry - Šuňava se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Šuňava

Apartmán Šuňava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šuňava. Apartmán Šuňava is located in Vyšná Šuňava. The accommodation is 35 km from Bukowina Tatrzańska. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartmán Šuňava se nachází ve městě Vyšná Šuňava (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytování ve městě Vyšná Šuňava

Město Vyšná Šuňava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Vyšná Šuňava.