Hledat

Ubytování

Ubytování město Bardejovské Kúpele

Ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bardejovské Kúpele

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bardejovské Kúpele

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

9,9

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

Ubytování (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA. Situated in Bardejovské Kúpele, within 400 metres of Bardejovske Spa, Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Afrodita

9,6

Apartman Afrodita

Ubytování (Apartmán) Apartman Afrodita. Apartman Afrodita is a property situated in Bardejovské Kúpele near Bardejovske Spa. There is an in-house restaurant and free WiFi. Ubytování Apartman Afrodita se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Afrodita má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Afrodita momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apart-club Zora

9,5

Apart-club Zora

Ubytování (Aparthotel) Apart-club Zora. Apart-club Zora se nachází v Lázních Bardejov, 6,5 km od centra Bardejova zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Apart-club Zora se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apart-club Zora má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apart-club Zora momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion Zornicka

9

Penzion Zornicka

Ubytování (Hotel) Penzion Zornicka. Penzion Zornička se nachází na klidném místě v centru města Bardejovské Kúpele, známého lázeňského města. Ubytování Penzion Zornicka se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zornicka má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Zornicka momentálně evidujeme 156 recenzí.

Villa Zora

8,7

Villa Zora

Ubytování (Penzion) Villa Zora. Penzion Villa Zora se nachází v budově, která je národní kulturní památkou, stojí v poklidné zalesněné oblasti, 7 km severně od lázeňského města Bardějov... Ubytování Villa Zora se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Zora má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Villa Zora momentálně evidujeme 110 recenzí.

Hotel Alexander

8,5

Hotel Alexander

Ubytování (Hotel) Hotel Alexander. Hotel Alexander prošel rekonstrukcí v roce 2016 a nachází se v centru Bardejovských lázní. Ubytování Hotel Alexander se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alexander má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Alexander momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penthouse rezidencia Minerál

Penthouse rezidencia Minerál

Ubytování (Apartmán) Penthouse rezidencia Minerál. Featuring a terrace, Penthouse rezidencia Minerál features accommodation in Bardejovské Kúpele with free WiFi and city views. Ubytování Penthouse rezidencia Minerál se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse apartmán Minerál B-4

Penthouse apartmán Minerál B-4

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartmán Minerál B-4. Penthouse rezidencia Mineral B-4 is a property situated in Bardejovské Kúpele near Bardejovske Spa. Free WiFi is provided. Ubytování Penthouse apartmán Minerál B-4 se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch. Located in Bardejovské Kúpele in the Prešovský kraj region, Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch features a balcony. Ubytování Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytování (Penzion) Penzión Zunama. Set in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa, Penzión Zunama features a garden and views of the garden. Ubytování Penzión Zunama se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytování (Penzion) Penzión Zunama. Penzión Zunama is situated in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa. Each room is equipped with a balcony. Ubytování Penzión Zunama se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytování (Penzion) Penzión Zunama. Featuring free WiFi and a garden, Penzión Zunama offers rooms in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa. Ubytování Penzión Zunama se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Ubytování (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2. Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 is a property located in Bardejovské Kúpele near Bardejovske Spa. This apartment also features free WiFi. Ubytování Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bardejovské Kúpele

Město Bardejovské Kúpele se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Bardejovské Kúpele.