Hledat

Ubytování

Ubytování město Dolný Smokovec

Ve městě Dolný Smokovec (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dolný Smokovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolný Smokovec

ReMi-Dolný Smokovec

9,7

ReMi-Dolný Smokovec

Ubytování (Privát) ReMi-Dolný Smokovec. ReMi-Dolný Smokovec nabízí ubytování v soukromí. Nachází se v v obci Dolný Smokovec v Tatranském národním parku. K lyžařskému vleku na Hrebienok je to 3... Ubytování ReMi-Dolný Smokovec se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ReMi-Dolný Smokovec má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát ReMi-Dolný Smokovec momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmán RELAX

9,6

Apartmán RELAX

Ubytování (Apartmán) Apartmán RELAX. Apartment Dolný Smokovec 31 se nachází v Dolnom Smokovci. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, Wi-Fi a neplaceným parkováním. Ubytování Apartmán RELAX se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán RELAX má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán RELAX momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartman 31

9,5

Apartman 31

Ubytování (Apartmán) Apartman 31. Apartmán 31 se nachází v obci Dolný Smokovec a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupným Wi-Fi připojením, posezením a kompletně... Ubytování Apartman 31 se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman 31 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman 31 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Penzion Petko

7,5

Penzion Petko

Ubytování (Penzion) Penzion Petko. Penzion Petko se nachází ve Vysokých Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku, 2,5 km od Starého Smokovce. Ubytování Penzion Petko se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Petko má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Petko momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice. Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice se nachází v obci Dolný Smokovec a nabízí restauraci. Ubytování Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Petko

Villa Petko

Ubytování (Penzion) Villa Petko. Vila Petko je penzion situovaný v Dolním Smokovci. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Villa Petko se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Alexandra

Apartmán Alexandra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alexandra. Apartmán Alexandra is situated in Dolný Smokovec and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Apartmán Alexandra se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Horček

Vila Horček

Ubytování (Privát) Vila Horček. Set in Dolný Smokovec, 7 km from Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Vila Horček offers a garden and free WiFi. Ubytování Vila Horček se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Vila Horček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman NAOMI E12

Apartman NAOMI E12

Ubytování (Apartmán) Apartman NAOMI E12. Apartmán Naomi E12 se nachází v Dolném Smokovci a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartman NAOMI E12 se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Ubytování (Apartmán) Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý. Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý se nachází v Dolném Smokovci, 6 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Credo

Apartmány Credo

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Credo. Located in Dolný Smokovec, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Apartmány Credo provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Credo se nachází ve městě Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dolný Smokovec

Město Dolný Smokovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Dolný Smokovec.