Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľký Slavkov

Ve městě Veľký Slavkov (Slovensko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľký Slavkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľký Slavkov

Apartment Baška 8E High Tatras

9,8

Apartment Baška 8E High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartment Baška 8E High Tatras. Apartmán Baška 8E High Tatras se nachází ve Velkém Slavkově a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Baška 8E High Tatras se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Baška 8E High Tatras má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Baška 8E High Tatras momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Sofia

9,8

Apartmán Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia. Apartmán Sofia se nachází v obci Veľký Slavkov, 8 km od Tatranské Lomnice, a nabízí restauraci, gril, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Sofia se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SAMI

9,8

Apartment SAMI

Ubytování (Apartmány) Apartment SAMI. Apartment SAMI se nachází ve Velkém Slavkově. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment SAMI se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment SAMI má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartment SAMI momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovanie U Babky

9,7

Ubytovanie U Babky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie U Babky. Ubytovanie U Babky najdete v obci Veľký Slavkov, 5 km od národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Ubytovanie U Babky se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie U Babky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie U Babky momentálně evidujeme 226 recenzí.

TatryHome

9,7

TatryHome

Ubytování (Apartmány) TatryHome. Situated in Veľký Slavkov, 27 km from Bukowina Tatrzańska, TatryHome features a garden and free WiFi. Ubytování TatryHome se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Saška

9,7

Ubytovanie Saška

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Saška. Ubytovanie Saška se nachází v obci Veľký Slavkov, ve Vysokých Tatrách a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení ve... Ubytování Ubytovanie Saška se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Saška má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Ubytovanie Saška momentálně evidujeme 60 recenzí.

Home

9,6

Home

Ubytování (Apartmán) Home. Apartmán Home nabízí ubytování s výhledem do zahrady, patiem a bezplatným Wi-Fi ve Veľkém Slavkově, 8 km od Vysokých Tater. Ubytování Home se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Rita

9,6

Apartmán Rita

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rita. Apartmán Rita se nachází v Dolném Smokovci, jen 1,5 km od lanovky Pod Lesom – Dolný Smokovec (Vysoké Tatry), a nabízí ubytování v budově z roku 2008 s... Ubytování Apartmán Rita se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Rita má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Rita momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

9,4

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov. Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartament TA3

9,4

Apartament TA3

Ubytování (Apartmány) Apartament TA3. Ubytování Apartament TA3 se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartament TA3 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartament TA3 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartament TA3 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartman Hugo

9,4

Apartman Hugo

Ubytování (Hotel) Apartman Hugo. Hotel Apartman Hugo se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí pokoje s kuchyní a vlastní koupelnou. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Hugo se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Hugo má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Apartman Hugo momentálně evidujeme 32 recenzí.

Fairy Tail Slavkov

9,4

Fairy Tail Slavkov

Ubytování (Chata) Fairy Tail Slavkov. Chata Fairy Tail Slavkov se nachází v obci Veľký Slavkov v Prešovském kraji. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Fairy Tail Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Fairy Tail Slavkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Fairy Tail Slavkov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

9,4

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Vila Petra Bed&Breakfast. Rodinný Penzion Vila Petra Bed & Breakfast se nachází ve Veľkém Slavkovu a nabízí zahradu s posezením a malebným výhledem na Vysoké Tatry a restauraci s... Ubytování Penzión Vila Petra Bed&Breakfast se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Vila Petra Bed&Breakfast má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzión Vila Petra Bed&Breakfast momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartmán Theo

9,3

Apartmán Theo

Ubytování (Privát) Apartmán Theo. Apartmán Theo se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí sdílený obývací prostor a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán Theo se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Theo má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Apartmán Theo momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartman Gerlach

9,3

Apartman Gerlach

Ubytování (Apartmán) Apartman Gerlach. Apartman Gerlach se nachází v národním parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov a hostům poskytuje ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Gerlach se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Gerlach má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Gerlach momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartment Sarah High Tatras

9,3

Apartment Sarah High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartment Sarah High Tatras. Apartmán Sarah Vysoké Tatry se nachází ve Velkém Slavkově v Prešovském kraji, 8 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Apartment Sarah High Tatras se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat u Damiana

9,2

Privat u Damiana

Ubytování (Privát) Privat u Damiana. Privát U Damiana se nachází ve Velkém Slavkově v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat u Damiana se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat u Damiana má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat u Damiana momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartman Zara

9,1

Apartman Zara

Ubytování (Apartmán) Apartman Zara. Apartman Zara nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, výhledem do zahrady a balkonem ve Veľkém Slavkově. Ubytování Apartman Zara se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Zara má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Zara momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Tatranský Dom

9,1

Penzión Tatranský Dom

Ubytování (Penzion) Penzión Tatranský Dom. Penzión Tatranský Dom se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov a nabízí ubytování v pokojích a studiu s kontinentální... Ubytování Penzión Tatranský Dom se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tatranský Dom má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Tatranský Dom momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartment Adriana 10E

9

Apartment Adriana 10E

Ubytování (Apartmán) Apartment Adriana 10E. Apartment Adriana 10E se nachází ve městě Veľký Slavkov a nabízí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Adriana 10E se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Adriana 10E má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Adriana 10E momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmanovy dom Slavkov

9

Apartmanovy dom Slavkov

Ubytování (Apartmány) Apartmanovy dom Slavkov. Tento apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách, 9 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmanovy dom Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanovy dom Slavkov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmanovy dom Slavkov momentálně evidujeme 79 recenzí.

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

8,9

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninové domy) APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday. APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday je rezort situovaný v obci Veľký Slavkov ve Vysokých Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku. Ubytování APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninové domy APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday momentálně evidujeme 158 recenzí.

APLEND Tatry Holiday

8,9

APLEND Tatry Holiday

Ubytování (Rezort) APLEND Tatry Holiday. Aplend Tatry Holiday nabízí krásné chaty, stylové domy a apartmány na úpatí Vysokých Tater, 3 km severně od Popradu a popradského letiště. Ubytování APLEND Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Rezort APLEND Tatry Holiday momentálně evidujeme 171 recenzí.

APLEND Chatky Tatry Holiday

8,9

APLEND Chatky Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) APLEND Chatky Tatry Holiday. APLEND Chatky Tatry Holiday se nachází na úpatí Vysokých Tater, v oblasti známé pro zimní sporty, a nabízí barevné chaty, zahradní gril, venkovní posezení... Ubytování APLEND Chatky Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Chatky Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům APLEND Chatky Tatry Holiday momentálně evidujeme 60 recenzí.

APLEND Villas Tatry Holiday

8,8

APLEND Villas Tatry Holiday

Ubytování (Apartmán) APLEND Villas Tatry Holiday. APLEND Villas Tatry Holiday se nachází ve Veľkém Slavkově na úpatí národního parku Vysoké Tatry a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování APLEND Villas Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Villas Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán APLEND Villas Tatry Holiday momentálně evidujeme 361 recenzí.

APLEND Domceky Tatry Holiday

8,7

APLEND Domceky Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) APLEND Domceky Tatry Holiday. APLEND Domčeky Tatry Holiday se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí venkovní bazén, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APLEND Domceky Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Domceky Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům APLEND Domceky Tatry Holiday momentálně evidujeme 57 recenzí.

LEVIAL Rooms

8,7

LEVIAL Rooms

Ubytování (Privát) LEVIAL Rooms. Ubytování v soukromí LEVIAL Rooms se nachází ve Velkém Slavkově. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování LEVIAL Rooms se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování LEVIAL Rooms má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát LEVIAL Rooms momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartman Eva

8,3

Apartman Eva

Ubytování (Apartmán) Apartman Eva. Apartmán Eva se nachází v obci Veľký Slavkov. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má ložnici, terasu a TV. Ubytování Apartman Eva se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Eva má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartman Eva momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Adam

8,2

Apartman Adam

Ubytování (Apartmán) Apartman Adam. Apartmán Adam se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov. Ubytování Apartman Adam se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Village

7,8

Apartmány Village

Ubytování (Apartmány) Apartmány Village. Apartmány Village na kraji Veľkého Slavkova nabízejí nezávislé ubytování s venkovskou atmosférou a moderním vybavením. Ubytování Apartmány Village se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Village má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmány Apartmány Village momentálně evidujeme 199 recenzí.

Apartmán Horný Slavkov

Apartmán Horný Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horný Slavkov. Set in Veľký Slavkov, Apartmán Horný Slavkov offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmán Horný Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreačné chaty Bedolandia

Rekreačné chaty Bedolandia

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreačné chaty Bedolandia. Situated in Veľký Slavkov, 7 km from Vysoké Tatry, Rekreačné chaty Bedolandia features a garden and free WiFi. Ubytování Rekreačné chaty Bedolandia se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Veľký Slavkov

Penzión Veľký Slavkov

Ubytování (Penzion) Penzión Veľký Slavkov. Situated in Veľký Slavkov, Penzión Veľký Slavkov offers a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzión Veľký Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Velky Slavkov QR-665

Holiday home Velky Slavkov QR-665

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Velky Slavkov QR-665. Holiday home Velky Slavkov QR-665 is located in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Holiday home Velky Slavkov QR-665 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Velky Slavkov QR-665 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov

Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov. Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov se nachází ve Veľkém Slavkově, 33 km od města Zakopane a 34 km od střediska Białka Tatrzanska. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Five-Bedroom Holiday Home in Velky Slavkov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Velký Slavkov IV

Apartment Velký Slavkov IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Velký Slavkov IV. Apartment Velký Slavkov IV is situated in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Apartment Velký Slavkov IV se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Velký Slavkov IV nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Loft Tatry

Loft Tatry

Ubytování (Apartmán) Loft Tatry. Loft Tatry is situated in Veľký Slavkov and offers a restaurant and a bar. The apartment has city views and is 45 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Loft Tatry se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Velky Slavkov III

Apartment Velky Slavkov III

Ubytování (Apartmán) Apartment Velky Slavkov III. Set in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartment Velky Slavkov III is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Velky Slavkov III se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Holiday home Velký Slavkov

Holiday home Velký Slavkov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Velký Slavkov. Holiday home Velký Slavkov is set in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Holiday home Velký Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Velký Slavkov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Velký Slavkov II

Holiday home Velký Slavkov II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Velký Slavkov II. Holiday home Velký Slavkov II is located in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Holiday home Velký Slavkov II se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Velký Slavkov II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Velký Slavkov III

Apartment Velký Slavkov III

Ubytování (Apartmán) Apartment Velký Slavkov III. Apartment Velký Slavkov III is situated in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Apartment Velký Slavkov III se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Velký Slavkov III nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Velký Slavkov II

Apartment Velký Slavkov II

Ubytování (Apartmán) Apartment Velký Slavkov II. Apartment Velký Slavkov II is located in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. The apartment has a TV. Ubytování Apartment Velký Slavkov II se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Velký Slavkov II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Carlo 7D

Apartment Carlo 7D

Ubytování (Apartmán) Apartment Carlo 7D. Set in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartment Carlo 7D features a balcony. Ubytování Apartment Carlo 7D se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Carlo 7D nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Danka

Apartman Danka

Ubytování (Apartmán) Apartman Danka. Situated in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartman Danka E7 has a terrace. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartman Danka se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka Bratov v resorte APLEND. Chalúpka Bratov v resorte APLEND is situated in Veľký Slavkov and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Chalúpka Bratov v resorte APLEND se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Velky Slavkov with a Fireplace 09

Apartment Velky Slavkov with a Fireplace 09

Ubytování (Apartmán) Apartment Velky Slavkov with a Fireplace 09. Set in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartment Velky Slavkov with a Fireplace 09 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Velky Slavkov with a Fireplace 09 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Velky Slavkov I

Apartment Velky Slavkov I

Ubytování (Apartmán) Apartment Velky Slavkov I. Situated in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartment Velky Slavkov I is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Velky Slavkov I se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Holiday home Velky Slavkov OP-666

Holiday home Velky Slavkov OP-666

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Velky Slavkov OP-666. Holiday home Velky Slavkov OP-666 is situated in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Holiday home Velky Slavkov OP-666 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Velky Slavkov OP-666 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Velky Slavkov IJ-669

Apartment Velky Slavkov IJ-669

Ubytování (Apartmán) Apartment Velky Slavkov IJ-669. Apartment Velky Slavkov IJ-669 is situated in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. The apartment features a TV. Ubytování Apartment Velky Slavkov IJ-669 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Velky Slavkov IJ-669 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Velky Slavkov GH-670

Apartment Velky Slavkov GH-670

Ubytování (Apartmán) Apartment Velky Slavkov GH-670. Apartment Velky Slavkov GH-670 is located in Veľký Slavkov. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry. Ubytování Apartment Velky Slavkov GH-670 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Velky Slavkov GH-670 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apatrmany Anna

Apatrmany Anna

Ubytování (Apartmán) Apatrmany Anna. Apartmány Anna se nachází ve Velkém Slavkově v Prešovském kraji a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apatrmany Anna se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apatrmany Anna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Veľký Slavkov

Město Veľký Slavkov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Veľký Slavkov.