Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišský Štiavnik

Ve městě Spišský Štiavnik (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišský Štiavnik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišský Štiavnik

Ranch pod lesom Slovensky Raj

9,6

Ranch pod lesom Slovensky Raj

Ubytování (Venkovský dům) Ranch pod lesom Slovensky Raj. Ranch pod lesom Slovensky Raj se nachází v obci Spišský Štiavnik. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Ranch pod lesom Slovensky Raj se nachází ve městě Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranch pod lesom Slovensky Raj má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ranch pod lesom Slovensky Raj momentálně evidujeme 45 recenzí.

Privat Slovenský Raj

8,2

Privat Slovenský Raj

Ubytování (Privát) Privat Slovenský Raj. Privát Slovenský raj s grilem, lyžárnou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v obci Spišský Štiavnik. Ubytování Privat Slovenský Raj se nachází ve městě Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Slovenský Raj má celkové hodnocení 8,2. Pro Privát Privat Slovenský Raj momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hobití dom

Hobití dom

Ubytování (Apartmán) Hobití dom. Hobití dom se nachází v obci Spišský Štiavnik a nabízí ubytování v budově z roku 2017, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na... Ubytování Hobití dom se nachází ve městě Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Hobití dom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Spišský Štiavnik

Město Spišský Štiavnik se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Spišský Štiavnik.