Hledat

Ubytování

Ubytování město Tatranská Kotlina

Ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tatranská Kotlina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tatranská Kotlina

The Golden Eagle

9,6

The Golden Eagle

Ubytování (Apartmány) The Golden Eagle. Golden Eagle se nachází v Tatranské Kotline. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, saunu a vířivku za příplatek. Ubytování The Golden Eagle se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tatranská Kotlina

9,1

Apartment Tatranská Kotlina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatranská Kotlina. Apartment Tatranská Kotlina nabízí ubytování v Tatranské Kotlině, 28 km od města Zakopane. Ubytování Apartment Tatranská Kotlina se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Tatranská Kotlina má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartment Tatranská Kotlina momentálně evidujeme 38 recenzí.

Vila Maria

9,1

Vila Maria

Ubytování (Penzion) Vila Maria. Vila Maria se těší klidné poloze v Tatranské Kotlině v Belianských Tatrách. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Vila Maria se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Maria má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Vila Maria momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion Koliba

9

Penzion Koliba

Ubytování (Penzion) Penzion Koliba. Penzion Koliba se nachází v národním parku Vysoké Tatry, 20 minut chůze od Belianské jeskyně. Ubytování Penzion Koliba se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Koliba má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Koliba momentálně evidujeme 229 recenzí.

Vila Javorinka

9

Vila Javorinka

Ubytování (Penzion) Vila Javorinka. Vila Javorinka se nachází na úpatí národního parku Vysoké Tatry v obci Tatranská Kotlina, 5 minut jízdy autem od lyžařského vleku Bachledova Dolina. Ubytování Vila Javorinka se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Javorinka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Vila Javorinka momentálně evidujeme 56 recenzí.

U Furmana

8,3

U Furmana

Ubytování (Penzion) U Furmana. U Furmana nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restauraci à la carte, bufetovou restauraci, zahradu s grilem, terasu, úschovnu zavazadel, úschovnu lyží a... Ubytování U Furmana se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Furmana má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion U Furmana momentálně evidujeme 5 recenzí.

Holiday home Tatranská Kotlina

Holiday home Tatranská Kotlina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tatranská Kotlina. Holiday home Tatranská Kotlina is located in Tatranská Kotlina. The holiday home features mountain views and is 28 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Holiday home Tatranská Kotlina se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Tatranská Kotlina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Tatranska Kotlina 08

Holiday Home Tatranska Kotlina 08

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tatranska Kotlina 08. Holiday Home Tatranska Kotlina 08 is situated in Tatranská Kotlina. The accommodation is 28 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Holiday Home Tatranska Kotlina 08 se nachází ve městě Tatranská Kotlina (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Tatranska Kotlina 08 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Tatranská Kotlina

Město Tatranská Kotlina se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Tatranská Kotlina.