Hledat

Ubytování

Ubytování město Hôrka

Ve městě Hôrka (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hôrka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hôrka

Ubytovanie Hôrka

9,1

Ubytovanie Hôrka

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Hôrka. Prázdninový dům Ubytovanie Hôrka se nachází ve Švábovcích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Ubytovanie Hôrka se nachází ve městě Hôrka (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Hôrka má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Hôrka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment Prego - Apartmány Hôrka

Apartment Prego - Apartmány Hôrka

Ubytování (Apartmán) Apartment Prego - Apartmány Hôrka. Apartment Prego - Apartmány Hôrka is set in Hôrka and offers a garden, a bar and a terrace. The apartment features garden views and is 7 km from Poprad. Ubytování Apartment Prego - Apartmány Hôrka se nachází ve městě Hôrka (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Prego - Apartmány Hôrka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Hôrka

Město Hôrka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Hôrka.