Hledat

Ubytování

Ubytování město Nová Lesná

Ve městě Nová Lesná (Slovensko) máme celkem 69 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nová Lesná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Lesná

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

Privat 505

9,9

Privat 505

Ubytování (Apartmán) Privat 505. Privat 505 se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, 10 minut autem od lyžařských areálů Tatranská Lomnica a Jakubková Luka. Ubytování Privat 505 se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat 505 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Privat 505 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Maria

9,9

Privat Maria

Ubytování (Privát) Privat Maria. Privat Maria se nachází v Nové Lesné, 8 km od lyžařského areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Maria se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Maria má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Privat Maria momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Babie leto

9,9

Apartmán Babie leto

Ubytování (Apartmán) Apartmán Babie leto. Apartmán Babie leto je umístěn ve 2. patře budovy, která se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji. Nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Apartmán Babie leto se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Babie leto má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Babie leto momentálně evidujeme 24 recenzí.

Villa Capri

9,9

Villa Capri

Ubytování (Apartmány) Villa Capri. Villa Capri se nachází na úpatí Vysokých Tater a je obklopená loukami. Nabízí plně zařízené apartmány a má bar s krbem. Ubytování Villa Capri se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Capri má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Villa Capri momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa Tatranit

9,8

Villa Tatranit

Ubytování (Apartmány) Villa Tatranit. Vila Tatranit se nachází v Nové Lesné. Nabízí ubytování s vířivkou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Villa Tatranit se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Tatranit má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Villa Tatranit momentálně evidujeme 34 recenzí.

Privat Nisa

9,8

Privat Nisa

Ubytování (Apartmány) Privat Nisa. Privat Nisa se nachází ve vesnici Nová Lesná v národním parku Vysoké Tatry, pouhý 1 km od nejbližší sjezdovky. Nabízí apartmán s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Nisa se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Nisa má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Privat Nisa momentálně evidujeme 229 recenzí.

Penzion Tri klasy

9,8

Penzion Tri klasy

Ubytování (Penzion) Penzion Tri klasy. Penzion Tri klasy se nachází na klidném místě v obci Nová Lesná ve Vysokých Tatrách, jen 4 km od lyžařského střediska Starý Smokovec. Ubytování Penzion Tri klasy se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tri klasy má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Tri klasy momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmany Neuwald

9,7

Apartmany Neuwald

Ubytování (Apartmány) Apartmany Neuwald. Apartmany Neuwald se nachází v Nové Lesné, 2 km od lyžařského vleku Dolný Smokovec - Pod Lesom a nabízí vybavené apartmány a úschovnu lyží. Ubytování Apartmany Neuwald se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Neuwald má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmany Neuwald momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmán Evelin

9,7

Apartmán Evelin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Evelin. Apartmán Evelin se nachází v obci Nová Lesná v centru národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Apartmán Evelin se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Evelin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Evelin momentálně evidujeme 48 recenzí.

Vila Grand

9,7

Vila Grand

Ubytování (Aparthotel) Vila Grand. Vila Grand se nachází v obci Nová Lesná a má celkový výhled na Vysoké Tatry. Nabízí apartmány s vlastním balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Grand se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Grand má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Vila Grand momentálně evidujeme 367 recenzí.

Apartment Privat Luna

9,7

Apartment Privat Luna

Ubytování (Apartmány) Apartment Privat Luna. Apartment Privat Luna se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve 2 moderně zařízených pokojích a apartmánu s bezplatným... Ubytování Apartment Privat Luna se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Privat Luna má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartment Privat Luna momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa Gold

9,7

Villa Gold

Ubytování (Penzion) Villa Gold. Villa Gold v Nové Lesné nabízí výhled na Vysoké Tatry a prostornou zahradu s posezením, dětské hřiště a gril. Ubytování Villa Gold se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Gold má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Gold momentálně evidujeme 191 recenzí.

Villa Butterfly

9,7

Villa Butterfly

Ubytování (Penzion) Villa Butterfly. Villa Butterfly se nachází v Nové Lesné ve Vysokých Tatrách. Nabízí společenskou místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Villa Butterfly se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Butterfly má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Butterfly momentálně evidujeme 139 recenzí.

Vila Maria

9,7

Vila Maria

Ubytování (Privát) Vila Maria. Vila Maria se nachází v Nové Lesné a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Hosté mají k dispozici soukromý balkon. Ubytování Vila Maria se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Maria má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Vila Maria momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartman Nová Lesna

9,6

Apartman Nová Lesna

Ubytování (Privát) Apartman Nová Lesna. Apartmán Nová Lesná se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman Nová Lesna se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Nová Lesna má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Apartman Nová Lesna momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytovanie pod Tatrami

9,6

Ubytovanie pod Tatrami

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pod Tatrami. Penzión pod Tatrami se nachází v Nové Lesné a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a nechybí ani terasa. Ubytování Ubytovanie pod Tatrami se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Jaruska

9,6

Apartmany Jaruska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Jaruska. Apartmány Jaruška se nachází ve Vysokých Tatrách v obci Nová Lesná. Nabízí neplacené parkoviště, zahradu s terasou, stolní tenis a dvoupatrové apartmány. Ubytování Apartmany Jaruska se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Jaruska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Jaruska momentálně evidujeme 155 recenzí.

Privát Nataša

9,6

Privát Nataša

Ubytování (Privát) Privát Nataša. Privát Nataša se nachází v poklidné části obce Nová Lesná, 4 km od lyžařského areálu Starý Smokovec a 8 km od popradského wellness centra, a nabízí pokoje... Ubytování Privát Nataša se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Nataša má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Nataša momentálně evidujeme 169 recenzí.

Vila Ema

9,5

Vila Ema

Ubytování (Privát) Vila Ema. Vila Ema je situovaná v národním parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a nabízí ubytování v soukromí s možností vlastního stravování, zahradu a dětské... Ubytování Vila Ema se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Ema má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Vila Ema momentálně evidujeme 76 recenzí.

Adriana Apartment

9,5

Adriana Apartment

Ubytování (Apartmán) Adriana Apartment. Adriana Apartment se nachází v Nové Lesné, 9 km od Tatranské Lomnice. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, výhled na město a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Adriana Apartment se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Zvonica

9,5

Vila Zvonica

Ubytování (Vily) Vila Zvonica. Vila Zvonica se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén. Ubytování Vila Zvonica se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Zvonica má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Vila Zvonica momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzión Belvia

9,5

Penzión Belvia

Ubytování (Penzion) Penzión Belvia. Penzión Belvia se nachází v centru obce Nová Lesná a nabízí snack bar, sluneční terasu, sdílený lounge, kuchyňský kout, ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Penzión Belvia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Belvia má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Belvia momentálně evidujeme 119 recenzí.

Vila Montana

9,5

Vila Montana

Ubytování (Penzion) Vila Montana. Vila Montana se nachází v obci Dolný Smokovec, 3 km od Vysokých Tater a obce Starý Smokovec. Ubytování Vila Montana se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Montana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vila Montana momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Felicity

9,5

Villa Felicity

Ubytování (Penzion) Villa Felicity. Villa Felicity se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování v pokojích s výhledem na Vysoké Tatry. Ubytování Villa Felicity se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Felicity má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Felicity momentálně evidujeme 95 recenzí.

Vila Lesana

9,4

Vila Lesana

Ubytování (Penzion) Vila Lesana. Hotel Vila Lesana se nachází v obci Nová Lesná ležící uprostřed Tatranského národního parku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu,... Ubytování Vila Lesana se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Lesana má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Lesana momentálně evidujeme 136 recenzí.

Privat Jarka

9,4

Privat Jarka

Ubytování (Privát) Privat Jarka. Privat Jarka se nachází v centru města Nová Lesná, 1 km od lyžařského areálu Pod Lesom a nabízí zahradu s venkovním posezením a krásným výhledem na... Ubytování Privat Jarka se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Jarka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Jarka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Villa Holiday Tatry

9,4

Villa Holiday Tatry

Ubytování (Apartmány) Villa Holiday Tatry. Villa Holiday Tatry se nachází v Nové Lesné, 9 km od Tatranské Lomnice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Holiday Tatry se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Holiday Tatry má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Villa Holiday Tatry momentálně evidujeme 142 recenzí.

Villa Slnecnica

9,4

Villa Slnecnica

Ubytování (Penzion) Villa Slnecnica. Tento malý penzion stojí na okraji lesa, 3 km od skiareálu Nová Lesná. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště a pokoje s krásným výhledem na okolní lesy. Ubytování Villa Slnecnica se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Slnecnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Slnecnica momentálně evidujeme 182 recenzí.

Privat Alma

9,3

Privat Alma

Ubytování (Privát) Privat Alma. Privat Alma se nachází v obci Nová Lesná uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Privat Alma se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Alma má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Privat Alma momentálně evidujeme 39 recenzí.

ASPEN

9,2

ASPEN

Ubytování (Privát) ASPEN. ASPEN se nachází v Nové Lesné, 9 km od lyžařského střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí společenskou místnost a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ASPEN se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrub Nová Lesná

9,2

Zrub Nová Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Zrub Nová Lesná. Zrub Nová Lesná je prázdninový dům z roku 2012 situovaný v Nové Lesné. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zrub Nová Lesná se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Zrub Nová Lesná má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Zrub Nová Lesná momentálně evidujeme 24 recenzí.

Milka Privat

9,2

Milka Privat

Ubytování (Penzion) Milka Privat. Privát Milka se nachází v Nové Lesné a nabízí společný prostor pro posezení a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Milka Privat se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Tilia

9,2

Apartmany Tilia

Ubytování (Apartmány) Apartmany Tilia. Apartmány Tilia se nacházejí uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a nabízejí ubytování s vlastním stravováním, zahradu a terasu. Ubytování Apartmany Tilia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Tilia má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmany Tilia momentálně evidujeme 114 recenzí.

Penzion Beny

9,1

Penzion Beny

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Beny. Penzion Beny se nachází v obci Nová Lesná, jen 5 minut jízdy od sjezdovek Hrebienok, turistických stezek ve Starém Smokovci a pozemní lanovky na Hrebienok. Ubytování Penzion Beny se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Beny má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Penzion Beny momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán family

9,1

Apartmán family

Ubytování (Apartmány) Apartmán family. Apartmán family nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a grilem v Nové Lesné. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán family se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán family má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmán family momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lucky Cat

9,1

Lucky Cat

Ubytování (Penzion – hostinec) Lucky Cat. Penzion Lucky Cat se nachází v klidné vesnici Nová Lesná na úpatí Vysokých Tater. Ubytování Lucky Cat se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lucky Cat má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Lucky Cat momentálně evidujeme 111 recenzí.

Apartmán Tatry-Nová Lesná

9,1

Apartmán Tatry-Nová Lesná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatry-Nová Lesná. Apartmán Tatry-Nová Lesná se nachází v Nové Lesné, 7 km od osady Tatranská Lomnica ve Vysokých Tatrách. Ubytování Apartmán Tatry-Nová Lesná se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tatry-Nová Lesná má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Tatry-Nová Lesná momentálně evidujeme 6 recenzí.

Privat Johny

9,1

Privat Johny

Ubytování (Privát) Privat Johny. Privat Johny se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Johny se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Johny má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privat Johny momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzión High Tatras

9

Penzión High Tatras

Ubytování (Penzion) Penzión High Tatras. Penzión High Tatras se nachází v obci Nová Lesná, u silnice vedoucí z Popradu do Vysokých Tater. Ubytování Penzión High Tatras se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión High Tatras má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión High Tatras momentálně evidujeme 171 recenzí.

Privat Marika

9

Privat Marika

Ubytování (Privát) Privat Marika. Privat Marika se nachází v obci Nová Lesná, 30 km od města Zakopane a 31 km od obce Białka Tatrzanska, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Privat Marika se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Marika má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privat Marika momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hotel Amalia

9

Hotel Amalia

Ubytování (Hotel) Hotel Amalia. Hotel Amalia je moderní budova s tradičními dřevěnými prvky. Z prostorných pokojů se otevírá panoramatický výhled na Tatry. Ubytování Hotel Amalia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Amalia má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Amalia momentálně evidujeme 161 recenzí.

Apartman Slavkov

9

Apartman Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartman Slavkov. Apartmán Slavkov je obklopen národním parkem Vysoké Tatry a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Nová Lesná. Ubytování Apartman Slavkov se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Slavkov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Slavkov momentálně evidujeme 48 recenzí.

Vila Gabriel

9

Vila Gabriel

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Gabriel. Vila Gabriel se nachází v Nové Lesné, 8 km od lyžařského areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Gabriel se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Gabriel má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Vila Gabriel momentálně evidujeme 79 recenzí.

Penzion Crystal

9

Penzion Crystal

Ubytování (Penzion) Penzion Crystal. Penzion Crystal se nachází v Nové Lesné ve Vysokých Tatrách, jen 10 minut chůze od tatranské elektrické železnice a 1 km od nejbližšího lyžařského vleku v... Ubytování Penzion Crystal se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Crystal má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Crystal momentálně evidujeme 201 recenzí.

Privát 315

9

Privát 315

Ubytování (Privát) Privát 315. Ubytování v soukromí Privát 315 se nachází v obci Nová Lesná, 8 km od Tatranské Lomnice, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Privát 315 se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát 315 má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privát 315 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Paula

8,9

Paula

Ubytování (Apartmán) Paula. Apartmán Paula se nachází v Nové Lesné a nabízí tenisový kurt, zázemí pro grilování a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou. Ubytování Paula se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Paula má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Paula momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Menhardi

8,9

Villa Menhardi

Ubytování (Penzion) Villa Menhardi. Villa Menhardi se nachází v Nové Lesné a nabízí zahradu, společný lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Menhardi se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Menhardi má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Villa Menhardi momentálně evidujeme 87 recenzí.

Villa Zuzana

8,9

Villa Zuzana

Ubytování (Privát) Villa Zuzana. Villa Zuzana se nachází v Nové Lesné, 9 km od Tatranské Lomnice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Zuzana se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Zuzana má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Villa Zuzana momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry

8,8

Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry

Ubytování (Penzion) Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry. Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry se nachází v obci Nová Lesná, 5 km od Starého Smokovce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Apartmány EURO-CRV Vysoké Tatry momentálně evidujeme 55 recenzí.

Homestay Adele

8,8

Homestay Adele

Ubytování (Privát) Homestay Adele. Privat Ada má terasu se zázemím pro grilování a nachází se na klidném místě v obci Nová Lesná ve Vysokých Tatrách, necelých 5 km od Starého Smokovce a... Ubytování Homestay Adele se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay Adele má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Homestay Adele momentálně evidujeme 100 recenzí.

Ubytování ve městě Nová Lesná

Město Nová Lesná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 69 hotelů a ubytování ve městě Nová Lesná.