Hledat

Ubytování

u Boženky Apartmán

657, 059 86 Nová Lesná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) u Boženky. U Boženky se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování u Boženky se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování u Boženky

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Poprad-Tatry je to 5 km. Tento apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, dobře vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou, obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Na místě je k dispozici gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 28 km od obce Bukowina Tatrzańska a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. U Boženky se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. U Boženky stojí 30 km od Zakopaného a 38 km od Szczawnice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Nová Lesná

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Zara

9,9

Apartmány Zara

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zara. Apartmány Zara se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 26 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartmány Zara se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Maria

9,9

Privat Maria

Ubytování (Privát) Privat Maria. Privat Maria se nachází v Nové Lesné, 8 km od lyžařského areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Maria se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Maria má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Privat Maria momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Babie leto

9,9

Apartmán Babie leto

Ubytování (Apartmán) Apartmán Babie leto. Apartmán Babie leto je umístěn ve 2. patře budovy, která se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji. Nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Apartmán Babie leto se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Babie leto má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Babie leto momentálně evidujeme 24 recenzí.

Villa Capri

9,9

Villa Capri

Ubytování (Apartmány) Villa Capri. Villa Capri se nachází na úpatí Vysokých Tater a je obklopená loukami. Nabízí plně zařízené apartmány a má bar s krbem. Ubytování Villa Capri se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Capri má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Villa Capri momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Nisa

9,8

Privat Nisa

Ubytování (Apartmány) Privat Nisa. Privat Nisa se nachází ve vesnici Nová Lesná v národním parku Vysoké Tatry, pouhý 1 km od nejbližší sjezdovky. Nabízí apartmán s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Nisa se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Nisa má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Privat Nisa momentálně evidujeme 229 recenzí.

Penzion Tri klasy

9,8

Penzion Tri klasy

Ubytování (Penzion) Penzion Tri klasy. Penzion Tri klasy se nachází na klidném místě v obci Nová Lesná ve Vysokých Tatrách, jen 4 km od lyžařského střediska Starý Smokovec. Ubytování Penzion Tri klasy se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Tri klasy má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Tri klasy momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmany Neuwald

9,7

Apartmany Neuwald

Ubytování (Apartmány) Apartmany Neuwald. Apartmany Neuwald se nachází v Nové Lesné, 2 km od lyžařského vleku Dolný Smokovec - Pod Lesom a nabízí vybavené apartmány a úschovnu lyží. Ubytování Apartmany Neuwald se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Neuwald má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmany Neuwald momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmán Evelin

9,7

Apartmán Evelin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Evelin. Apartmán Evelin se nachází v obci Nová Lesná v centru národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Apartmán Evelin se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Evelin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Evelin momentálně evidujeme 48 recenzí.

Vila Grand

9,7

Vila Grand

Ubytování (Aparthotel) Vila Grand. Vila Grand se nachází v obci Nová Lesná a má celkový výhled na Vysoké Tatry. Nabízí apartmány s vlastním balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Grand se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Grand má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Vila Grand momentálně evidujeme 367 recenzí.

Villa Gold

9,7

Villa Gold

Ubytování (Penzion) Villa Gold. Villa Gold v Nové Lesné nabízí výhled na Vysoké Tatry a prostornou zahradu s posezením, dětské hřiště a gril. Ubytování Villa Gold se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Gold má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Gold momentálně evidujeme 191 recenzí.

Penzión Walddorf

9,7

Penzión Walddorf

Ubytování (Penzion) Penzión Walddorf. Penzión Walddorf se nachází v Nové Lesné a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Penzión Walddorf se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Butterfly

9,7

Villa Butterfly

Ubytování (Penzion) Villa Butterfly. Villa Butterfly se nachází v Nové Lesné ve Vysokých Tatrách. Nabízí společenskou místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Villa Butterfly se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Butterfly má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Butterfly momentálně evidujeme 139 recenzí.

Vila Maria

9,7

Vila Maria

Ubytování (Privát) Vila Maria. Vila Maria se nachází v Nové Lesné a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Hosté mají k dispozici soukromý balkon. Ubytování Vila Maria se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Maria má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Vila Maria momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytovanie pod Tatrami

9,6

Ubytovanie pod Tatrami

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pod Tatrami. Penzión pod Tatrami se nachází v Nové Lesné a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a nechybí ani terasa. Ubytování Ubytovanie pod Tatrami se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Jaruska

9,6

Apartmany Jaruska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Jaruska. Apartmány Jaruška se nachází ve Vysokých Tatrách v obci Nová Lesná. Nabízí neplacené parkoviště, zahradu s terasou, stolní tenis a dvoupatrové apartmány. Ubytování Apartmany Jaruska se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Jaruska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Jaruska momentálně evidujeme 155 recenzí.

Privát Nataša

9,6

Privát Nataša

Ubytování (Privát) Privát Nataša. Privát Nataša se nachází v poklidné části obce Nová Lesná, 4 km od lyžařského areálu Starý Smokovec a 8 km od popradského wellness centra, a nabízí pokoje... Ubytování Privát Nataša se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Nataša má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Nataša momentálně evidujeme 169 recenzí.

Vila Ema

9,5

Vila Ema

Ubytování (Privát) Vila Ema. Vila Ema je situovaná v národním parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a nabízí ubytování v soukromí s možností vlastního stravování, zahradu a dětské... Ubytování Vila Ema se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Ema má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Vila Ema momentálně evidujeme 76 recenzí.

Adriana Apartment

9,5

Adriana Apartment

Ubytování (Apartmán) Adriana Apartment. Adriana Apartment se nachází v Nové Lesné, 9 km od Tatranské Lomnice. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, výhled na město a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Adriana Apartment se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Belvia

9,5

Penzión Belvia

Ubytování (Penzion) Penzión Belvia. Penzión Belvia se nachází v centru obce Nová Lesná a nabízí snack bar, sluneční terasu, sdílený lounge, kuchyňský kout, ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Penzión Belvia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Belvia má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Belvia momentálně evidujeme 119 recenzí.

Vila Zvonica

9,5

Vila Zvonica

Ubytování (Vily) Vila Zvonica. Vila Zvonica se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén. Ubytování Vila Zvonica se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Zvonica má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Vila Zvonica momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

9,5

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry. Apartmán Romana Nová Lesná se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 27 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Montana

9,5

Vila Montana

Ubytování (Penzion) Vila Montana. Vila Montana se nachází v obci Dolný Smokovec, 3 km od Vysokých Tater a obce Starý Smokovec. Ubytování Vila Montana se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Montana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vila Montana momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Felicity

9,5

Villa Felicity

Ubytování (Penzion) Villa Felicity. Villa Felicity se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování v pokojích s výhledem na Vysoké Tatry. Ubytování Villa Felicity se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Felicity má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Felicity momentálně evidujeme 95 recenzí.

Vila Lesana

9,4

Vila Lesana

Ubytování (Penzion) Vila Lesana. Hotel Vila Lesana se nachází v obci Nová Lesná ležící uprostřed Tatranského národního parku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu,... Ubytování Vila Lesana se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Lesana má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Lesana momentálně evidujeme 136 recenzí.

Privat Jarka

9,4

Privat Jarka

Ubytování (Privát) Privat Jarka. Privat Jarka se nachází v centru města Nová Lesná, 1 km od lyžařského areálu Pod Lesom a nabízí zahradu s venkovním posezením a krásným výhledem na... Ubytování Privat Jarka se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Jarka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Jarka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Villa Holiday Tatry

9,4

Villa Holiday Tatry

Ubytování (Apartmány) Villa Holiday Tatry. Villa Holiday Tatry se nachází v Nové Lesné, 9 km od Tatranské Lomnice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Holiday Tatry se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Holiday Tatry má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Villa Holiday Tatry momentálně evidujeme 142 recenzí.

Villa Slnecnica

9,4

Villa Slnecnica

Ubytování (Penzion) Villa Slnecnica. Tento malý penzion stojí na okraji lesa, 3 km od skiareálu Nová Lesná. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště a pokoje s krásným výhledem na okolní lesy. Ubytování Villa Slnecnica se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Slnecnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Slnecnica momentálně evidujeme 182 recenzí.

Privat Alma

9,3

Privat Alma

Ubytování (Privát) Privat Alma. Privat Alma se nachází v obci Nová Lesná uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Privat Alma se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Alma má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Privat Alma momentálně evidujeme 39 recenzí.

ASPEN

9,2

ASPEN

Ubytování (Privát) ASPEN. ASPEN se nachází v Nové Lesné, 9 km od lyžařského střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí společenskou místnost a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ASPEN se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Tilia

9,2

Apartmany Tilia

Ubytování (Apartmány) Apartmany Tilia. Apartmány Tilia se nacházejí uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a nabízejí ubytování s vlastním stravováním, zahradu a terasu. Ubytování Apartmany Tilia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Tilia má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmany Tilia momentálně evidujeme 114 recenzí.

Penzion Beny

9,1

Penzion Beny

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Beny. Penzion Beny se nachází v obci Nová Lesná, jen 5 minut jízdy od sjezdovek Hrebienok, turistických stezek ve Starém Smokovci a pozemní lanovky na Hrebienok. Ubytování Penzion Beny se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Beny má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Penzion Beny momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán family

9,1

Apartmán family

Ubytování (Apartmány) Apartmán family. Apartmán family nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a grilem v Nové Lesné. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán family se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán family má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmán family momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lucky Cat

9,1

Lucky Cat

Ubytování (Penzion – hostinec) Lucky Cat. Penzion Lucky Cat se nachází v klidné vesnici Nová Lesná na úpatí Vysokých Tater. Ubytování Lucky Cat se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Lucky Cat má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Lucky Cat momentálně evidujeme 111 recenzí.

Apartmán Tatry-Nová Lesná

9,1

Apartmán Tatry-Nová Lesná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatry-Nová Lesná. Apartmán Tatry-Nová Lesná se nachází v Nové Lesné, 7 km od osady Tatranská Lomnica ve Vysokých Tatrách. Ubytování Apartmán Tatry-Nová Lesná se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tatry-Nová Lesná má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Tatry-Nová Lesná momentálně evidujeme 6 recenzí.

Privat Johny

9,1

Privat Johny

Ubytování (Privát) Privat Johny. Privat Johny se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Johny se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Johny má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privat Johny momentálně evidujeme 7 recenzí.

SKVELÝ

9

SKVELÝ

Ubytování (Apartmán) SKVELÝ. SKVELÝ se nachází v Nové Lesné v Prešovském kraji a nabízí balkon. Zakopane je vzdálené 30 km. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování SKVELÝ se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Marika

9

Privat Marika

Ubytování (Privát) Privat Marika. Privat Marika se nachází v obci Nová Lesná, 30 km od města Zakopane a 31 km od obce Białka Tatrzanska, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Privat Marika se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Marika má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privat Marika momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzión High Tatras

9

Penzión High Tatras

Ubytování (Penzion) Penzión High Tatras. Penzión High Tatras se nachází v obci Nová Lesná, u silnice vedoucí z Popradu do Vysokých Tater. Ubytování Penzión High Tatras se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión High Tatras má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión High Tatras momentálně evidujeme 171 recenzí.

Hotel Amalia

9

Hotel Amalia

Ubytování (Hotel) Hotel Amalia. Hotel Amalia je moderní budova s tradičními dřevěnými prvky. Z prostorných pokojů se otevírá panoramatický výhled na Tatry. Ubytování Hotel Amalia se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Amalia má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Amalia momentálně evidujeme 161 recenzí.

Penzion Crystal

9

Penzion Crystal

Ubytování (Penzion) Penzion Crystal. Penzion Crystal se nachází v Nové Lesné ve Vysokých Tatrách, jen 10 minut chůze od tatranské elektrické železnice a 1 km od nejbližšího lyžařského vleku v... Ubytování Penzion Crystal se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Crystal má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Crystal momentálně evidujeme 201 recenzí.

Apartman Slavkov

9

Apartman Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartman Slavkov. Apartmán Slavkov je obklopen národním parkem Vysoké Tatry a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Nová Lesná. Ubytování Apartman Slavkov se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Slavkov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Slavkov momentálně evidujeme 48 recenzí.

Vila Gabriel

9

Vila Gabriel

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Gabriel. Vila Gabriel se nachází v Nové Lesné, 8 km od lyžařského areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Gabriel se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Gabriel má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Vila Gabriel momentálně evidujeme 79 recenzí.

Privát 315

9

Privát 315

Ubytování (Privát) Privát 315. Ubytování v soukromí Privát 315 se nachází v obci Nová Lesná, 8 km od Tatranské Lomnice, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Privát 315 se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát 315 má celkové hodnocení 9. Pro Privát Privát 315 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Paula

8,9

Paula

Ubytování (Apartmán) Paula. Apartmán Paula se nachází v Nové Lesné a nabízí tenisový kurt, zázemí pro grilování a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou. Ubytování Paula se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Paula má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Paula momentálně evidujeme 26 recenzí.