Hledat

Ubytování

Ubytování město Drienica

Ve městě Drienica (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Drienica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Drienica

Chata Miška

9,6

Chata Miška

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Miška. Set in Drienica in the Prešovský kraj region, Chata Miška features a balcony and garden views. Ubytování Chata Miška se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Miška má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Miška momentálně evidujeme 28 recenzí.

Garden View

9,3

Garden View

Ubytování (Prázdninový dům) Garden View. Prázdninový dům Garden View se nachází v obci Drienica a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Garden View se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garden View má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Garden View momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovanie Zencuch

8,9

Ubytovanie Zencuch

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Zencuch. Ubytovanie Zencuch nabízí ubytování v podhorské turistické oblasti Drienica. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálený do 800 metrů. Ubytování Ubytovanie Zencuch se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Zencuch má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Ubytovanie Zencuch momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Šomka

8,7

Hotel Šomka

Ubytování (Hotel) Hotel Šomka. Hotel Šomka se nachází v Drienici. Tento 2hvězdičkový hotel nabízí wellness centrum, nepřetržitě otevřenou recepci a restauraci. Ubytování Hotel Šomka se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Šomka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Šomka momentálně evidujeme 84 recenzí.

Chata pod lesom

Chata pod lesom

Ubytování (Chata) Chata pod lesom. Located in Drienica in the Prešovský kraj region, Chata pod lesom features a terrace and mountain views. This lodge provides a shared kitchen and free... Ubytování Chata pod lesom se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata pod lesom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Alpina

Chata Alpina

Ubytování (Chata) Chata Alpina. Located in Drienica, Chata Alpina offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and TV, as well as barbecue facilities. Ubytování Chata Alpina se nachází ve městě Drienica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Alpina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Drienica

Město Drienica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Drienica.