Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišské Hanušovce

Ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišské Hanušovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišské Hanušovce

Vila Janka

9,4

Vila Janka

Ubytování (Apartmány) Vila Janka. Vila Janka je obklopená horským masivem Pieniny v obci Spišské Hanušovce a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, zahradu s altánem,... Ubytování Vila Janka se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Janka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Vila Janka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzión Kastiel Hanus

9,1

Penzión Kastiel Hanus

Ubytování (Penzion) Penzión Kastiel Hanus. Penzión Kastiel Hanus se nachází v klasicistním zámku z 19. století v obci Spišské Hanušovce. Ubytování Penzión Kastiel Hanus se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Kastiel Hanus má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Kastiel Hanus momentálně evidujeme 128 recenzí.

ubytovanielucka

ubytovanielucka

Ubytování (Apartmán) ubytovanielucka. Situated in Spišské Hanušovce in the Prešovský kraj region, ubytovanielucka has a terrace and garden views. Ubytování ubytovanielucka se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Spišské Hanušovce

Město Spišské Hanušovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Spišské Hanušovce.