Hledat

Ubytování

Goralské chalupy Prázdninový dům

Zálesie 49, 059 04 Spišské Hanušovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Goralské chalupy. Goralské chalupy se nachází ve Spišských Hanušovcích a nabízí bar, tenisový kurt a terasu. 14 km od Szczawnice. Ubytování Goralské chalupy se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Goralské chalupy

Prázdninový dům má 9 ložnic, 7 koupelen, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Goralské chalupy leží 29 km od letiště Poprad-Tatry. Goralské chalupy se nachází ve Spišských Hanušovcích a nabízí bar, tenisový kurt a terasu. 14 km od Szczawnice. Prázdninový dům stojí 32 km od města Zakopane a 43 km od města Krynica Zdrój. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, relaxovat v zahradě nebo se věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Spišské Hanušovce

Vila Janka

9,4

Vila Janka

Ubytování (Apartmány) Vila Janka. Vila Janka je obklopená horským masivem Pieniny v obci Spišské Hanušovce a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, zahradu s altánem,... Ubytování Vila Janka se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Janka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Vila Janka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzión Kastiel Hanus

9,1

Penzión Kastiel Hanus

Ubytování (Penzion) Penzión Kastiel Hanus. Penzión Kastiel Hanus se nachází v klasicistním zámku z 19. století v obci Spišské Hanušovce. Ubytování Penzión Kastiel Hanus se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Kastiel Hanus má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Kastiel Hanus momentálně evidujeme 128 recenzí.

ubytovanielucka

ubytovanielucka

Ubytování (Apartmán) ubytovanielucka. Situated in Spišské Hanušovce in the Prešovský kraj region, ubytovanielucka has a terrace and garden views. Ubytování ubytovanielucka se nachází ve městě Spišské Hanušovce (Slovensko - Prešovský kraj).