Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišské Podhradie

Ve městě Spišské Podhradie (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišské Podhradie

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišské Podhradie

Penzion Chalupka II

9,7

Penzion Chalupka II

Ubytování (Penzion) Penzion Chalupka II. Penzion Chalupka II se nachází ve Spišském Podhradie. Nabízí pokoje s kuchyní, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Chalupka II se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Chalupka II má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Chalupka II momentálně evidujeme 138 recenzí.

Penzion Chalupka

9,6

Penzion Chalupka

Ubytování (Penzion) Penzion Chalupka. Penzion Chalupka se nachází v klidné části Spišského Podhradí, 1 km od Spišského hradu. Dům má terasu s grilem a krásným výhledem na hrad. Ubytování Penzion Chalupka se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Chalupka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Chalupka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Penzion St. Martin

9,4

Penzion St. Martin

Ubytování (Penzion) Penzion St. Martin. Penzion St. Martin se nachází v centru Spišské Kapituly, která je zapsaná na seznamu památek UNESCO, a nabízí výhled na Spišský hrad. Ubytování Penzion St. Martin se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion St. Martin má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion St. Martin momentálně evidujeme 660 recenzí.

Penzion Ranch FAH

9

Penzion Ranch FAH

Ubytování (Apartmány) Penzion Ranch FAH. Penzion Ranch FAH se nachází na farmě ve Spišském Podhradie, 1 km od Spišského hradu. Nabízí terasu, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Penzion Ranch FAH se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ranch FAH má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Penzion Ranch FAH momentálně evidujeme 108 recenzí.

Ubytovanie u Kastelana

9

Ubytovanie u Kastelana

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie u Kastelana. Ubytovanie u Kastelana se nachází ve městě Spišské Podhradie, 5 minut jízdy od Spišského hradu. Má restauraci s terasou. Ubytování Ubytovanie u Kastelana se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Kastelana má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninové domy Ubytovanie u Kastelana momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion Dreveník

8,3

Penzion Dreveník

Ubytování (Penzion) Penzion Dreveník. Penzion Dreveník nabízí ubytování ve Spišském Podhradí. Hosté zde mohou využít bezplatná jízdní kola a gril. K dispozici je i sdílený lounge. Ubytování Penzion Dreveník se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dreveník má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Dreveník momentálně evidujeme 28 recenzí.

Motorest Branisko

8,3

Motorest Branisko

Ubytování (Chata) Motorest Branisko. Motorest Branisko se nachází v obci Korytné a nabízí společný obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Motorest Branisko se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motorest Branisko má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Motorest Branisko momentálně evidujeme 16 recenzí.

A+S Penzion Podzamok

8,2

A+S Penzion Podzamok

Ubytování (Penzion) A+S Penzion Podzamok. A+S Penzion Podzamok stojí v historickém městě Spišské Podhradie, přímo pod Spišským hradem, který je na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování A+S Penzion Podzamok se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování A+S Penzion Podzamok má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion A+S Penzion Podzamok momentálně evidujeme 126 recenzí.

Turistika ubytovňa sivá brada

8,1

Turistika ubytovňa sivá brada

Ubytování (Penzion) Turistika ubytovňa sivá brada. Turistika ubytovňa sivá brada se nachází ve Spišském Podhradí a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, společný lounge, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Turistika ubytovňa sivá brada se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistika ubytovňa sivá brada má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Turistika ubytovňa sivá brada momentálně evidujeme 14 recenzí.

Terasa

Terasa

Ubytování (Apartmán) Terasa. Terasa is situated in Spišské Podhradie. Featuring free WiFi, the property also has a terrace. A bicycle rental service is available at the apartment. Ubytování Terasa se nachází ve městě Spišské Podhradie (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Terasa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Spišské Podhradie

Město Spišské Podhradie se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Spišské Podhradie.