Hledat

Ubytování

Ubytování město Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko) máme celkem 258 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

10

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry. Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 11 km od Lomnického štítu i Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena103

9,9

Jelena103

Ubytování (Apartmán) Jelena103. Jelena103 se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a soukromým balkonem. Ubytování Jelena103 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jelena103 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Jelena103 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Vila Lieska

9,9

Vila Lieska

Ubytování (Penzion) Vila Lieska. Vila Lieska se nachází ve městě Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu, 10 km od Gerlachovského štítu a 20 metrů od vleku Jakubková Lúka 2. Ubytování Vila Lieska se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218

9,9

Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218

Ubytování (Apartmán) Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218. Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218 se nachází ve Vysokých Tatrách, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Nikol

9,9

Chata Nikol

Ubytování (Chata) Chata Nikol. Chata Nikol se nachází v Tatranské Lomnici, 6 km od lyžařského areálu Jamy, a nabízí terasu. Ubytování Chata Nikol se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Nikol má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Nikol momentálně evidujeme 44 recenzí.

Luxury Studio A304

9,8

Luxury Studio A304

Ubytování (Apartmán) Luxury Studio A304. Luxury Studio A304 s terasou se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu a 11 km od Lomnického štítu. Ubytování Luxury Studio A304 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Studio A304 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luxury Studio A304 momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmán LILU

9,8

Apartmán LILU

Ubytování (Apartmán) Apartmán LILU. Apartmán LILU se nachází v Tatranské Lomnici, 2,7 km od lyžařského areálu Jámy a 3,1 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán LILU se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán LILU má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán LILU momentálně evidujeme 21 recenzí.

Luxury Studio A305

9,8

Luxury Studio A305

Ubytování (Apartmán) Luxury Studio A305. Luxury Studio A305 se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 11 km od Lomnického štítu a 500 metrů od vleku Jakubkova Luka 2. Ubytování Luxury Studio A305 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Studio A305 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luxury Studio A305 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Luxury Studio A302

9,8

Luxury Studio A302

Ubytování (Apartmán) Luxury Studio A302. Luxusní studio A302 se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 11 km od Lomnického štítu a 500 metrů od Jakubkovy Lúky 2. Ubytování Luxury Studio A302 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Studio A302 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luxury Studio A302 momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartmán s výhľadom na Lomnický štít

9,7

Apartmán s výhľadom na Lomnický štít

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhľadom na Lomnický štít. Apartmán s výhľadom na Lomnický štít nabízí ubytování s balkonem, výhledem na město a rychlovarnou konvicí asi 1,1 km od skiareálu Jamy. Ubytování Apartmán s výhľadom na Lomnický štít se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán s výhľadom na Lomnický štít má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán s výhľadom na Lomnický štít momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartman Dolica

9,7

Apartman Dolica

Ubytování (Apartmán) Apartman Dolica. Apartmán Dolica se nachází na poklidném místě ve Vysokých Tatrách. Velký apartmán se 2 ložnicemi má oddělený obývací pokoj a velkou kuchyň. Ubytování Apartman Dolica se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dolica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Dolica momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Dr Szontagh Est. 1876

9,7

Villa Dr Szontagh Est. 1876

Ubytování (Hotel) Villa Dr Szontagh Est. 1876. Tento dokonale zrestaurovaný unikátní hotel s bohatou historií je zasazen do idylické krajiny s úchvatným výhledem na Tatry. Ubytování Villa Dr Szontagh Est. 1876 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Elise

9,6

Apartman Elise

Ubytování (Apartmán) Apartman Elise. Moderní Apartmán Elise se nachází ve vesničce Štôla ve Vysokých Tatrách, 15 minut jízdy od lyžařských areálů, a nabízí 2 balkony a krb. Ubytování Apartman Elise se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment High Tatras

9,6

Apartment High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartment High Tatras. Apartment High Tatras se nachází ve vesnici Veľký Slavkov, která je součástí obce Horný Slavkov, 10 km od letiště Poprad-Tatry a 9 km od ski areálu... Ubytování Apartment High Tatras se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Tatrasport Zampa

9,6

Pension Tatrasport Zampa

Ubytování (Penzion) Pension Tatrasport Zampa. Penzion Tatrasport Zampa se nachází v centru Starého Smokovce ve Vysokých Tatrách. Ubytování Pension Tatrasport Zampa se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Tatrasport Zampa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Tatrasport Zampa momentálně evidujeme 698 recenzí.

Apartman Tatranska Lomnica

9,6

Apartman Tatranska Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartman Tatranska Lomnica. Apartmán Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici v Národním parku Vysoké Tatry, 3 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartman Tatranska Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Tatranska Lomnica má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Tatranska Lomnica momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmány Lomnica

9,5

Apartmány Lomnica

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lomnica. Apartmány Lomnica se nacházejí v národním parku Vysoké Tatry, přímo v lyžařském středisku Tatranská Lomnica a pouhých 100 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Apartmány Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Krejza

9,5

Villa Krejza

Ubytování (Penzion) Villa Krejza. Moderní vila Krejza se nachází 10 minut chůze od centra Starého Smokovce ve Vysokých Tatrách. Ubytování Villa Krejza se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Krejza má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Villa Krejza momentálně evidujeme 196 recenzí.

Mezonet Jelena

9,5

Mezonet Jelena

Ubytování (Apartmán) Mezonet Jelena. Mezonet Jelena se nachází v Tatranské Lomnici, 4 minuty pěšky od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Na místě je neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mezonet Jelena se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mezonet Jelena má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Mezonet Jelena momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartment Eric 9D High Tatras

9,5

Apartment Eric 9D High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartment Eric 9D High Tatras. Ubytování Apartment Eric, obklopené Vysokými Tatrami, se nachází ve Velkém Slavkově ve čtvrti Horný Slavkov a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Eric 9D High Tatras se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Eric 9D High Tatras má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Eric 9D High Tatras momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartman Mariana

9,5

Apartman Mariana

Ubytování (Apartmán) Apartman Mariana. Apartman Mariana je situován v apartmánovém komplexu Familia Smokovec v lyžařském areálu Nový Smokovec a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartman Mariana se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Mariana má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Mariana momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartment Jamy

9,5

Apartment Jamy

Ubytování (Apartmán) Apartment Jamy. Apartmán Jamy s možností vlastního stravování se nachází v Tatranské Lomnici, zhruba 1 km od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Apartment Jamy se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Jamy má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Jamy momentálně evidujeme 40 recenzí.

Spring Apartment

9,5

Spring Apartment

Ubytování (Apartmán) Spring Apartment. Spring Apartment se nachází v Tatranské Lomnici, 1,7 km od lyžařského vleku, a nabízí Wi-Fi. Z apartmánu se otevírá výhled do zahrady a na obec. Ubytování Spring Apartment se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spring Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Spring Apartment momentálně evidujeme 28 recenzí.

Háje

9,4

Háje

Ubytování (Apartmán) Háje. Apartmán Háje se nachází 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského štítu. Nabízí balkon, výhled na město a rychlovarnou konvici. Ubytování Háje se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Reitmayer

9,4

Penzion Reitmayer

Ubytování (Penzion) Penzion Reitmayer. Penzion Reitmayer se nachází na klidném místě, jen pár minut chůze od obchodů a restaurací ve Starém Smokovci. Ubytování Penzion Reitmayer se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Reitmayer má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Reitmayer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Studio A105 Stary Smokovec

9,4

Studio A105 Stary Smokovec

Ubytování (Privát) Studio A105 Stary Smokovec. Studio A105 Starý Smokovec se nachází asi 10 km od Gerlachovského štítu a nabízí ubytování s balkonem, výhledem na město a rychlovarnou konvicí, bezplatné... Ubytování Studio A105 Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio A105 Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Studio A105 Stary Smokovec momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartman Dinda

9,2

Apartman Dinda

Ubytování (Apartmán) Apartman Dinda. Tento apartmán se nachází v přízemí vícepodlažní budovy. Má vybavený kuchyňský kout, internet zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Apartman Dinda se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dinda má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Dinda momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalet Chata Tereza

9,2

Chalet Chata Tereza

Ubytování (Chata) Chalet Chata Tereza. Chata Tereza se nachází v Tatranské Lomnici, 2,5 km od lyžařského střediska Jamy a 3,2 km od areálu Tatranská Lomnice. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Chalet Chata Tereza se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalet Chata Tereza má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalet Chata Tereza momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hotel Tulipan

9,2

Hotel Tulipan

Ubytování (Hotel) Hotel Tulipan. Hotel Tulipán se nachází v Prešovském kraji, 1,1 km od obce Jamy a 1,6 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Hotel Tulipan se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment No. 25, Vysoké Tatry, Štrbské pleso

9,1

Apartment No. 25, Vysoké Tatry, Štrbské pleso

Ubytování (Apartmán) Apartment No. 25, Vysoké Tatry, Štrbské pleso. Apartmán No. 25, Vysoké Tatry, Štrbské pleso se nachází ve Vysokých Tatrách. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartment No. 25, Vysoké Tatry, Štrbské pleso se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Galfy

9,1

Privat Galfy

Ubytování (Penzion) Privat Galfy. Privat Galfy se nachází 10 minut chůze od centra města Vysoké Tatry, na úpatí stejnojmenného pohoří. Ubytování Privat Galfy se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Galfy má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Privat Galfy momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion Villa Gerlach

9

Penzion Villa Gerlach

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Gerlach. Villa Gerlach se nachází v Novém Smokovci, v nejstarším slovenském národním parku. Lyžařský areál Jakubkova Luka leží jen 200 metrů od penzionu. Ubytování Penzion Villa Gerlach se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Villa Gerlach má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Villa Gerlach momentálně evidujeme 82 recenzí.

Smrek 27

9

Smrek 27

Ubytování (Apartmán) Smrek 27. Apartmán Smrek 27 se nachází asi 19 km od Gerlachovského štítu. Nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Smrek 27 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hrebienok

9

Apartmán Hrebienok

Ubytování (Apartmány) Apartmán Hrebienok. Apartmán Hrebienok se nachází ve Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a balkon. K dispozici je i soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Hrebienok se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hrebienok má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmán Hrebienok momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmány Lomnica

9

Apartmány Lomnica

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Lomnica. Apartmány Lomnica ve Vysokých Tatrách se nachází ve Velké Lomnici, 7 km od Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hrebienok Resort - Dependence

9

Hrebienok Resort - Dependence

Ubytování (Hotel) Hrebienok Resort - Dependence. Hrebienok Resort se nachází ve Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu, a nabízí zahradu, sluneční terasu a parkování na... Ubytování Hrebienok Resort - Dependence se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hrebienok Resort - Dependence má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hrebienok Resort - Dependence momentálně evidujeme 549 recenzí.

Salas Goralsky Dvor - Vila Nika

8,9

Salas Goralsky Dvor - Vila Nika

Ubytování (Prázdninové domy) Salas Goralsky Dvor - Vila Nika. Salaš Goralský Dvor - Vila Nika se nachází v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Salas Goralsky Dvor - Vila Nika se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Salas Goralsky Dvor - Vila Nika má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninové domy Salas Goralsky Dvor - Vila Nika momentálně evidujeme 18 recenzí.

Atrium Hotel

8,7

Atrium Hotel

Ubytování (Hotel) Atrium Hotel. Nově zrekonstruovaný hotel Atrium se nachází 300 metrů od lanovky na Hrebienok, nedaleko Starého Smokovce, a nabízí útulné pokoje s vlastní koupelnou,... Ubytování Atrium Hotel se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila

8,7

APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila

Ubytování (Penzion) APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila. APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila stojí na klidném místě v Tatranské Lomnici, v centru národního parku Vysoké Tatry a pouhých 50 metrů od... Ubytování APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartman Solisko

8,5

Apartman Solisko

Ubytování (Apartmán) Apartman Solisko. Apartmán Solisko se nachází ve známém lázeňském městě Vyšné Hágy ve Vysokých Tatrách, 7 km od lyžařského a turistického střediska Štrbské Pleso. Ubytování Apartman Solisko se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Solisko má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartman Solisko momentálně evidujeme 62 recenzí.

Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry

8,4

Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry. Vila Altwaldorf B & B Vysoké Tatry se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, zahradu,... Ubytování Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry má celkové hodnocení 8,4. Pro Bed and breakfast Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry momentálně evidujeme 45 recenzí.

Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry

8,4

Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry. Rekreačný dom Altwaldorf Vysoké Tatry se nachází v obci Stará Lesná ležící na území národního parku Vysoké Tatry a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninové domy Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel Tatry

8,2

Hotel Tatry

Ubytování (Hotel) Hotel Tatry. Tento hotel se nachází 600 metrů od lyžařského střediska Tatranská Lomnica ve Vysokých Tatrách, je obklopen parkem a nabízí nádherný výhled na Lomnický... Ubytování Hotel Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila 69

8,1

Vila 69

Ubytování (Penzion) Vila 69. Vila 69, obklopena národním parkem Vysoké Tatry, se nachází v Tatranské Lomnici. Ubytování Vila 69 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila 69 má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Vila 69 momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel Palace

6,7

Hotel Palace

Ubytování (Hotel) Hotel Palace. Hotel Palace se nachází v klidné části centra proslulých klimatických lázní Nový Smokovec ve Vysokých Tatrách. Ubytování Hotel Palace se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Palace Grand

6,5

Palace Grand

Ubytování (Hotel) Palace Grand. Hotel Palace Grand se nachází ve Starém Smokovci v srdci Vysokých Tater a nabízí pokoje s plazmovou TV, minibarem a trezorem. Ubytování Palace Grand se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Hygge Hrebienok

Apartmán Hygge Hrebienok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hygge Hrebienok. Set just 11 km from Lomnicky peak, Apartmán Hygge Hrebienok offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as a 24-hour... Ubytování Apartmán Hygge Hrebienok se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Horský Výhľad

Apartmán Horský Výhľad

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horský Výhľad. Located in Vysoké Tatry and only 7 km from Lomnicky peak, Apartmán Horský Výhľad provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytování Apartmán Horský Výhľad se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Family

Apartmán Family

Ubytování (Apartmán) Apartmán Family. Apartmán Family se nachází ve Vysokých Tatrách, 11,2 km od Lomnického štítu a 15,6 km od Gerlachovského štítu. V okolí můžete lyžovat. Ubytování Apartmán Family se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán priamo v Tatrách Tatranské Zruby

Apartmán priamo v Tatrách Tatranské Zruby

Ubytování (Apartmán) Apartmán priamo v Tatrách Tatranské Zruby. Situated in Vysoké Tatry in the Prešovský kraj region, Apartmán priamo v Tatrách Tatranské Zruby has a balcony and city views. Ubytování Apartmán priamo v Tatrách Tatranské Zruby se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viktoria PRIMO Starý Smokovec

Apartment Viktoria PRIMO Starý Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktoria PRIMO Starý Smokovec. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Viktoria PRIMO Starý Smokovec offers accommodation in Vysoké Tatry with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Viktoria PRIMO Starý Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Město Vysoké Tatry Tatranská Lomnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 258 hotelů a ubytování ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica.