Hledat

Ubytování

Ubytování město Lemešany

Ve městě Lemešany (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lemešany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lemešany

Penzión Lemešany

7

Penzión Lemešany

Ubytování (Penzion) Penzión Lemešany. Penzión Lemešany se nachází v Lemešanech. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión Lemešany se nachází ve městě Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Lemešany má celkové hodnocení 7. Pro Penzion Penzión Lemešany momentálně evidujeme 8 recenzí.

U Ferka

6,3

U Ferka

Ubytování (Hotel) U Ferka. Set in Lemešany, U Ferka has a garden, bar and terrace. Ubytování U Ferka se nachází ve městě Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Ferka má celkové hodnocení 6,3. Pro Hotel U Ferka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány

Apartmány

Ubytování (Penzion) Apartmány. Located in Lemešany, Apartmány offers accommodation with private balconies. Ubytování Apartmány se nachází ve městě Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Apartmány nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Lemešany

Město Lemešany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Lemešany.