Hledat

Ubytování

Ubytování město Štrba

Ve městě Štrba (Slovensko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štrba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štrba

Chalupa Štrba

9,7

Chalupa Štrba

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Štrba. Chalupa Štrba stojí v obci Štrba v Podtatranské kotlině, která odděluje Vysoké a Nízké Tatry. Ubytování Chalupa Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalupa Štrba má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Štrba momentálně evidujeme 86 recenzí.

Room with a High Tatras view

9,7

Room with a High Tatras view

Ubytování (Apartmán) Room with a High Tatras view. Room with a High Tatras view se nachází v obci Štrba, 13 km od Vazecké jeskyně, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a bankomat. Ubytování Room with a High Tatras view se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Room with a High Tatras view má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Room with a High Tatras view momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Štrba

9,5

Apartmán Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán Štrba stojí v malebné vesničce Štrba uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Apartmán Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Štrba má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Štrba momentálně evidujeme 27 recenzí.

Privat Kohut

9,5

Privat Kohut

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Kohut. Privat Kohut se nachází v obci Štrba národním parku Vysoké Tatry a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Privat Kohut se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Kohut má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Privat Kohut momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytování (Penzion) Penzion Veronika. Penzion Veronika se nachází ve Štrbě, 9 km od Vazecké jeskyně, a nabízí zahradu, bar, společný prostor pro posezení, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Penzion Veronika se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Veronika má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Veronika momentálně evidujeme 122 recenzí.

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,5

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytování (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v obci Štrba, pouhých 200 metrů od ozubnicové dráhy. Ubytování Apartmanovy byt pri Zubačke se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanovy byt pri Zubačke má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmanovy byt pri Zubačke momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartman "21"

9,5

Apartman "21"

Ubytování (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartman "21" se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman "21" má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman "21" momentálně evidujeme 11 recenzí.

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytování (Prázdninové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS se nachází v obci Štrba a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmány a pokoje jsou vybavené satelitní TV. Ložní prádlo je v ceně. Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Mária Kičáková TATRY MKS momentálně evidujeme 52 recenzí.

Guest House Boba

9,5

Guest House Boba

Ubytování (Penzion) Guest House Boba. Penzion Boba se nachází ve Štrbě, 13 km od Vazecké jeskyně. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a společný salonek. Ubytování Guest House Boba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Boba má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Guest House Boba momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartman Panorama 1001

9,5

Apartman Panorama 1001

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama 1001. Apartman Panorama 1001 se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 100 metrů od jezera Štrbské Pleso, a nabízí ubytování v soukromém apartmánu v hotelu... Ubytování Apartman Panorama 1001 se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Panorama 1001 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Panorama 1001 momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány Korenko

9,4

Apartmány Korenko

Ubytování (Apartmány) Apartmány Korenko. Apartmány Korenko se nachází uprostřed zahrady v klidné části Štrby. Nabízí panoramatický výhled na Vysoké Tatry a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Korenko se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Korenko má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Korenko momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina se nachází v obci Štrba v Podtatranské kotlině, která odděluje Vysoké a Nízké Tatry. Ubytování Apartman u Puškina se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman u Puškina má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Apartman u Puškina momentálně evidujeme 96 recenzí.

Small studio in the heart of High Tatras

9,4

Small studio in the heart of High Tatras

Ubytování (Apartmán) Small studio in the heart of High Tatras. Small studio in the heart of High Tatras se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Small studio in the heart of High Tatras se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Small studio in the heart of High Tatras má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Small studio in the heart of High Tatras momentálně evidujeme 40 recenzí.

Privát Tatry Štrba

9,4

Privát Tatry Štrba

Ubytování (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba se nachází v obci Štrba, 2 km od území národního parku Vysoké Tatry, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s... Ubytování Privát Tatry Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Tatry Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privát Tatry Štrba momentálně evidujeme 82 recenzí.

Privat Luptak

9,3

Privat Luptak

Ubytování (Penzion) Privat Luptak. Tento menší penzion se nachází v obci Štrba ležící v okrese Poprad mezi Vysokými a Nízkými Tatrami, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Privat Luptak se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Luptak má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privat Luptak momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartman 25 Vysoké Tatry

9,3

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartmán 25 Vysoké Tatry se nachází ve Štrbě v Prešovském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman 25 Vysoké Tatry se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman 25 Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman 25 Vysoké Tatry momentálně evidujeme 29 recenzí.

Privát Jonas

9,2

Privát Jonas

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Jonas. Prázdninový dům Privát Jonas se nachází ve Štrbě, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí možnost vlastního stravování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privát Jonas se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Jonas má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Privát Jonas momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Chalupka

9,2

Penzion Chalupka

Ubytování (Privát) Penzion Chalupka. Penzion Chalupka se nachází na kraji obce Štrba, hned u Národního parku Vysoké Tatry, asi 8 km od sjezdovek v Lučivné a Lopušné Dolině. Ubytování Penzion Chalupka se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Chalupka má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Penzion Chalupka momentálně evidujeme 78 recenzí.

Guest House Privát Štrba

9

Guest House Privát Štrba

Ubytování (Penzion) Guest House Privát Štrba. Penzion Privát Štrba se nachází v obci Štrba, 13 km od Vazecké jeskyně. Ubytování Guest House Privát Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Privát Štrba má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Guest House Privát Štrba momentálně evidujeme 144 recenzí.

Golem Tatranská Štrba

9

Golem Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Golem Tatranská Štrba. Golem Tatranská Štrba se nachází ve Štrbě, nedaleko lesa. Nabízí apartmán s balkonem, plně vybaveným kuchyňským koutem, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Golem Tatranská Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golem Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Golem Tatranská Štrba momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmenty PATRIS

9

Apartmenty PATRIS

Ubytování (Apartmány) Apartmenty PATRIS. Apartmány PATRIS se nacházejí v Štrbě, 4 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmenty PATRIS se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmenty PATRIS má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmenty PATRIS momentálně evidujeme 162 recenzí.

Golem top apartman

8,9

Golem top apartman

Ubytování (Apartmán) Golem top apartman. Golem top apartman se nachází ve Štrbě, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Golem top apartman se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golem top apartman má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Golem top apartman momentálně evidujeme 15 recenzí.

Superubytovanie Olga

8,9

Superubytovanie Olga

Ubytování (Apartmán) Superubytovanie Olga. Apartmán Superubytovanie Olga se nachází v obci Štrba, 16 km od termálního aquaparku Aquacity Poprad, a nabízí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Superubytovanie Olga se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Superubytovanie Olga má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Superubytovanie Olga momentálně evidujeme 53 recenzí.

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Horec. Chata Horec se nachází v obci Štrba, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí zahradu, gril. bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Horec se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Horec má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata Horec momentálně evidujeme 20 recenzí.

Privát u Bartolomeja

8,7

Privát u Bartolomeja

Ubytování (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja se nachází ve Štrbě, 14 km od Važecké jeskyně. Nabízí restauraci, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát u Bartolomeja se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát u Bartolomeja má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privát u Bartolomeja momentálně evidujeme 85 recenzí.

Ubytovanie Radana

8,6

Ubytovanie Radana

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Radana. Ubytovanie Radana se nachází v Štrbě, 14 km od Vazecké jeskyně. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytovanie Radana se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Radana má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Ubytovanie Radana momentálně evidujeme 29 recenzí.

Ubytovanie u Vlasty

8,4

Ubytovanie u Vlasty

Ubytování (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty se nachází v obci Štrba a k nejbližšímu lyžařskému vleku je to odtud 8 km. Ubytování Ubytovanie u Vlasty se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Vlasty má celkové hodnocení 8,4. Pro Privát Ubytovanie u Vlasty momentálně evidujeme 83 recenzí.

Privat u Andrey

8,3

Privat u Andrey

Ubytování (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey se nachází v obci Štrba, 5 km od lyžařském areálu Lopušná Dolina. Ubytování Privat u Andrey se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat u Andrey má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát Privat u Andrey momentálně evidujeme 60 recenzí.

Hotel Sipox

8,2

Hotel Sipox

Ubytování (Hotel) Hotel Sipox. Hotel Sipox se nachází v obci Štrba, 4 km od sjezdovek Lučivná a 14 km od lyžařského areálu Štrbského Pleso. Ubytování Hotel Sipox se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sipox má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Sipox momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ubytovanie u Jozefa / Strba

8,1

Ubytovanie u Jozefa / Strba

Ubytování (Privát) Ubytovanie u Jozefa / Strba. Ubytovanie u Jozefa /Štrba se nachází v malé obci Štrba uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Ubytovanie u Jozefa / Strba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Jozefa / Strba má celkové hodnocení 8,1. Pro Privát Ubytovanie u Jozefa / Strba momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Orchidea

8

Apartmán Orchidea

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orchidea. Apartmán Orchidea se nachází ve Štrbě, 28 km od polského města Zakopane a 36 km od obce Białka Tatrzanska, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartmán Orchidea se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Orchidea má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Apartmán Orchidea momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytování (Venkovský dům) Apartment Romanticka Chalupa. Apartment Romanticka Chalupa se nachází v obci Štrba, 9 km od Važecké jeskyně. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Romanticka Chalupa se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát u Ivana

7,4

Privát u Ivana

Ubytování (Privát) Privát u Ivana. Privát u Ivana se nachází 14 km od Važecké jeskyně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Privát u Ivana se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

ANNA

ANNA

Ubytování (Privát) ANNA. ANNA se nachází v obci Štrba a nabízí ubytování s terasou či balkonem, TV s plochou obrazovkou a přímým vstupem na sjezdovku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování ANNA se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát ANNA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luma

Luma

Ubytování (Prázdninový dům) Luma. Luma se nachází v obci Štrba, 13 km od Vazecké jeskyně. Tento prázdninový dům nabízí zahradu. Ubytování Luma se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Luma nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata-Sarka

Chata-Sarka

Ubytování (Penzion) Chata-Sarka. Providing free WiFi and a garden, Chata-Sarka offers rooms in Štrba, 14 km from Vazecka cave. Guests can enjoy city views. Ubytování Chata-Sarka se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Chata-Sarka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Macova chata

Macova chata

Ubytování (Apartmán) Macova chata. Set in Štrba in the Prešovský kraj region, Macova chata features a balcony. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování Macova chata se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Strba

Three-Bedroom Holiday Home in Strba

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Strba. Three-Bedroom Holiday Home in Strba offers accommodation in Štrba, 8 km from Vazecka cave. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Strba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Strba nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

ŠtrbaTatry

ŠtrbaTatry

Ubytování (Prázdninový dům) ŠtrbaTatry. ŠtrbaTatry offers accommodation in Štrba, 8 km from Vazecka cave. The property offers free private parking. The holiday home features a flat-screen TV. Ubytování ŠtrbaTatry se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Daniela Štrba

Privát Daniela Štrba

Ubytování (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba se nachází 8 km od Vazecké jeskyně a nabízí ubytování se zahradou, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Privát Daniela Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Privát Daniela Štrba nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Kamila

Vila Kamila

Ubytování (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila se nachází v obci Štrba v Tatranském národním parku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu... Ubytování Vila Kamila se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Hanky

Apartmán u Hanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Hanky. Featuring garden views, Apartmán u Hanky offers accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from Vazecka cave. Ubytování Apartmán u Hanky se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bytová jednotka v súkromnom dome

Bytová jednotka v súkromnom dome

Ubytování (Apartmán) Bytová jednotka v súkromnom dome. Bytová jednotka v súkromom dome se nachází v Štrbě, 10 km od Vazecké jeskyně a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Bytová jednotka v súkromnom dome se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Bytová jednotka v súkromnom dome nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Štrba

Město Štrba se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Štrba.