Hledat

Ubytování

Popis ubytování Relax Štrba

12 km od letiště Poprad-Tatry. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Relax Štrba se nachází ve Štrbě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je dětské hřiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Štrba

Room with a High Tatras view

9,7

Room with a High Tatras view

Ubytování (Apartmán) Room with a High Tatras view. Room with a High Tatras view se nachází v obci Štrba, 13 km od Vazecké jeskyně, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a bankomat. Ubytování Room with a High Tatras view se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Room with a High Tatras view má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Room with a High Tatras view momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Veronika

9,5

Penzion Veronika

Ubytování (Penzion) Penzion Veronika. Penzion Veronika se nachází ve Štrbě, 9 km od Vazecké jeskyně, a nabízí zahradu, bar, společný prostor pro posezení, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Penzion Veronika se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Veronika má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Veronika momentálně evidujeme 122 recenzí.

Apartmán Štrba

9,5

Apartmán Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štrba. Apartmán Štrba stojí v malebné vesničce Štrba uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Apartmán Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Štrba má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Štrba momentálně evidujeme 27 recenzí.

Privat Kohut

9,5

Privat Kohut

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Kohut. Privat Kohut se nachází v obci Štrba národním parku Vysoké Tatry a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Privat Kohut se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Kohut má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Privat Kohut momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmanovy byt pri Zubačke

9,5

Apartmanovy byt pri Zubačke

Ubytování (Apartmán) Apartmanovy byt pri Zubačke. Apartmánový byt pri Zubačke je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v obci Štrba, pouhých 200 metrů od ozubnicové dráhy. Ubytování Apartmanovy byt pri Zubačke se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmanovy byt pri Zubačke má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmanovy byt pri Zubačke momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartman "21"

9,5

Apartman "21"

Ubytování (Apartmán) Apartman "21". Apartmán "21" se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartman "21" se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman "21" má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman "21" momentálně evidujeme 11 recenzí.

Mária Kičáková TATRY MKS

9,5

Mária Kičáková TATRY MKS

Ubytování (Prázdninové domy) Mária Kičáková TATRY MKS. Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS se nachází v obci Štrba a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmány a pokoje jsou vybavené satelitní TV. Ložní prádlo je v ceně. Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Mária Kičáková TATRY MKS má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Mária Kičáková TATRY MKS momentálně evidujeme 52 recenzí.

Guest House Boba

9,5

Guest House Boba

Ubytování (Penzion) Guest House Boba. Penzion Boba se nachází ve Štrbě, 13 km od Vazecké jeskyně. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a společný salonek. Ubytování Guest House Boba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Guest House Boba má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Guest House Boba momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartman u Puškina

9,4

Apartman u Puškina

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman u Puškina. Apartmán u Puškina se nachází v obci Štrba v Podtatranské kotlině, která odděluje Vysoké a Nízké Tatry. Ubytování Apartman u Puškina se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman u Puškina má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Apartman u Puškina momentálně evidujeme 96 recenzí.

Privát Tatry Štrba

9,4

Privát Tatry Štrba

Ubytování (Privát) Privát Tatry Štrba. Privát Tatry Štrba se nachází v obci Štrba, 2 km od území národního parku Vysoké Tatry, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s... Ubytování Privát Tatry Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Tatry Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privát Tatry Štrba momentálně evidujeme 82 recenzí.

Privat Luptak

9,3

Privat Luptak

Ubytování (Penzion) Privat Luptak. Tento menší penzion se nachází v obci Štrba ležící v okrese Poprad mezi Vysokými a Nízkými Tatrami, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Privat Luptak se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Luptak má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privat Luptak momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartman 25 Vysoké Tatry

9,3

Apartman 25 Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartman 25 Vysoké Tatry. Apartmán 25 Vysoké Tatry se nachází ve Štrbě v Prešovském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman 25 Vysoké Tatry se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman 25 Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman 25 Vysoké Tatry momentálně evidujeme 29 recenzí.

Privát Jonas

9,2

Privát Jonas

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Jonas. Prázdninový dům Privát Jonas se nachází ve Štrbě, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí možnost vlastního stravování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privát Jonas se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Jonas má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Privát Jonas momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Chalupka

9,2

Penzion Chalupka

Ubytování (Privát) Penzion Chalupka. Penzion Chalupka se nachází na kraji obce Štrba, hned u Národního parku Vysoké Tatry, asi 8 km od sjezdovek v Lučivné a Lopušné Dolině. Ubytování Penzion Chalupka se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Chalupka má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Penzion Chalupka momentálně evidujeme 78 recenzí.

Guest House Privát Štrba

9

Guest House Privát Štrba

Ubytování (Penzion) Guest House Privát Štrba. Penzion Privát Štrba se nachází v obci Štrba, 13 km od Vazecké jeskyně. Ubytování Guest House Privát Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Guest House Privát Štrba má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Guest House Privát Štrba momentálně evidujeme 144 recenzí.

Golem Tatranská Štrba

9

Golem Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Golem Tatranská Štrba. Golem Tatranská Štrba se nachází ve Štrbě, nedaleko lesa. Nabízí apartmán s balkonem, plně vybaveným kuchyňským koutem, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Golem Tatranská Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Golem Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Golem Tatranská Štrba momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmenty PATRIS

9

Apartmenty PATRIS

Ubytování (Apartmány) Apartmenty PATRIS. Apartmány PATRIS se nacházejí v Štrbě, 4 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmenty PATRIS se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmenty PATRIS má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmenty PATRIS momentálně evidujeme 162 recenzí.

3 Sosny Apartments

9

3 Sosny Apartments

Ubytování (Apartmán) 3 Sosny Apartments. 3 Sosny Apartments se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování 3 Sosny Apartments se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Golem top apartman

8,9

Golem top apartman

Ubytování (Apartmán) Golem top apartman. Golem top apartman se nachází ve Štrbě, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Golem top apartman se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Golem top apartman má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Golem top apartman momentálně evidujeme 15 recenzí.

Superubytovanie Olga

8,9

Superubytovanie Olga

Ubytování (Apartmán) Superubytovanie Olga. Apartmán Superubytovanie Olga se nachází v obci Štrba, 16 km od termálního aquaparku Aquacity Poprad, a nabízí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Superubytovanie Olga se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Superubytovanie Olga má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Superubytovanie Olga momentálně evidujeme 53 recenzí.

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Horec. Chata Horec se nachází v obci Štrba, 9 km od Važecké jeskyně, a nabízí zahradu, gril. bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Horec se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Horec má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chata Horec momentálně evidujeme 20 recenzí.

Privát u Bartolomeja

8,7

Privát u Bartolomeja

Ubytování (Privát) Privát u Bartolomeja. Privát u Bartolomeja se nachází ve Štrbě, 14 km od Važecké jeskyně. Nabízí restauraci, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát u Bartolomeja se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát u Bartolomeja má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privát u Bartolomeja momentálně evidujeme 85 recenzí.

Ubytovanie Radana

8,6

Ubytovanie Radana

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Radana. Ubytovanie Radana se nachází v Štrbě, 14 km od Vazecké jeskyně. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytovanie Radana se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie Radana má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Ubytovanie Radana momentálně evidujeme 29 recenzí.

Ubytovanie u Vlasty

8,4

Ubytovanie u Vlasty

Ubytování (Privát) Ubytovanie u Vlasty. Ubytovanie u Vlasty se nachází v obci Štrba a k nejbližšímu lyžařskému vleku je to odtud 8 km. Ubytování Ubytovanie u Vlasty se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie u Vlasty má celkové hodnocení 8,4. Pro Privát Ubytovanie u Vlasty momentálně evidujeme 83 recenzí.

Privat u Andrey

8,3

Privat u Andrey

Ubytování (Privát) Privat u Andrey. Privát u Andrey se nachází v obci Štrba, 5 km od lyžařském areálu Lopušná Dolina. Ubytování Privat u Andrey se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat u Andrey má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát Privat u Andrey momentálně evidujeme 60 recenzí.

Hotel Sipox

8,2

Hotel Sipox

Ubytování (Hotel) Hotel Sipox. Hotel Sipox se nachází v obci Štrba, 4 km od sjezdovek Lučivná a 14 km od lyžařského areálu Štrbského Pleso. Ubytování Hotel Sipox se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Sipox má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Sipox momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ubytovanie u Jozefa / Strba

8,1

Ubytovanie u Jozefa / Strba

Ubytování (Privát) Ubytovanie u Jozefa / Strba. Ubytovanie u Jozefa /Štrba se nachází v malé obci Štrba uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Ubytovanie u Jozefa / Strba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie u Jozefa / Strba má celkové hodnocení 8,1. Pro Privát Ubytovanie u Jozefa / Strba momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Orchidea

8

Apartmán Orchidea

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orchidea. Apartmán Orchidea se nachází ve Štrbě, 28 km od polského města Zakopane a 36 km od obce Białka Tatrzanska, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartmán Orchidea se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Orchidea má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Apartmán Orchidea momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartment Romanticka Chalupa

7,9

Apartment Romanticka Chalupa

Ubytování (Venkovský dům) Apartment Romanticka Chalupa. Apartment Romanticka Chalupa se nachází v obci Štrba, 9 km od Važecké jeskyně. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Romanticka Chalupa se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

ANNA

ANNA

Ubytování (Privát) ANNA. ANNA se nachází v obci Štrba a nabízí ubytování s terasou či balkonem, TV s plochou obrazovkou a přímým vstupem na sjezdovku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování ANNA se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Privát ANNA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Macova chata

Macova chata

Ubytování (Apartmán) Macova chata. Set in Štrba in the Prešovský kraj region, Macova chata features a balcony. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování Macova chata se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata-Sarka

Chata-Sarka

Ubytování (Penzion) Chata-Sarka. Providing free WiFi and a garden, Chata-Sarka offers rooms in Štrba, 14 km from Vazecka cave. Guests can enjoy city views. Ubytování Chata-Sarka se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Penzion Chata-Sarka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Lenka

Chata Lenka

Ubytování (Chata) Chata Lenka. Chata Lenka se nachází ve Štrbě v Prešovském kraji a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Lenka se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Vika

Apartmán Vika

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Vika. Apartmán Vika se nachází ve Štrbě a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Vika se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

ŠtrbaTatry

ŠtrbaTatry

Ubytování (Prázdninový dům) ŠtrbaTatry. ŠtrbaTatry offers accommodation in Štrba, 8 km from Vazecka cave. The property offers free private parking. The holiday home features a flat-screen TV. Ubytování ŠtrbaTatry se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán u Hanky

Apartmán u Hanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Hanky. Featuring garden views, Apartmán u Hanky offers accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from Vazecka cave. Ubytování Apartmán u Hanky se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kamila

Vila Kamila

Ubytování (Privát) Vila Kamila. Vila Kamila se nachází v obci Štrba v Tatranském národním parku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu... Ubytování Vila Kamila se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Daniela Štrba

Privát Daniela Štrba

Ubytování (Privát) Privát Daniela Štrba. Privát Daniela Štrba se nachází 8 km od Vazecké jeskyně a nabízí ubytování se zahradou, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Privát Daniela Štrba se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Privát Privát Daniela Štrba nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bytová jednotka v súkromnom dome

Bytová jednotka v súkromnom dome

Ubytování (Apartmán) Bytová jednotka v súkromnom dome. Bytová jednotka v súkromom dome se nachází v Štrbě, 10 km od Vazecké jeskyně a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Bytová jednotka v súkromnom dome se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Bytová jednotka v súkromnom dome nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.