Hledat

Ubytování

Ubytování město Reľov

Ve městě Reľov (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reľov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reľov

Domek

9,8

Domek

Ubytování (Prázdninový dům) Domek. Situated in Reľov in the Prešovský kraj region, Domek features a terrace. The property has garden views and is 21 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Domek se nachází ve městě Reľov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Reľov

8,9

Chata Reľov

Ubytování (Chata) Chata Reľov. Chata Reľov se nachází v obci Reľov a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu a terasu. Ubytování Chata Reľov se nachází ve městě Reľov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Reľov má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Reľov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Lutra Montana

Lutra Montana

Ubytování (Privát) Lutra Montana. Set in Reľov, 28 km from Bukowina Tatrzańska, Lutra Montana offers a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Lutra Montana se nachází ve městě Reľov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Reľov

Město Reľov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Reľov.