Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľká Franková

Ve městě Veľká Franková (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľká Franková

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľká Franková

Ubytovanie U Emila

9,7

Ubytovanie U Emila

Ubytování (Penzion) Ubytovanie U Emila. Ubytovanie U Emila se nachází ve Velké Frankové a nabízí zahradu, sdílený salónek, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie U Emila se nachází ve městě Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie U Emila má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie U Emila momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chata Marta

Chata Marta

Ubytování (Chata) Chata Marta. Set in Veľká Franková in the Prešovský kraj region, Chata Marta has a balcony and garden views. Ubytování Chata Marta se nachází ve městě Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Chata Chata Marta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS

Ubytování (Prázdninový dům) OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS. Set in Veľká Franková in the Prešovský kraj region, OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS has a garden. The accommodation is 26 km from Zakopane. Ubytování OLD MILL CABIN 1925 in HIGH TATRAS se nachází ve městě Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA

Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA

Ubytování (Chata) Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA. Chata Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA se nachází v obci Veľká Franková a nabízí posezení. K dispozici je také sauna. Ubytování Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA se nachází ve městě Veľká Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Cabin in High Tatras! Build in 1925 with SAUNA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Veľká Franková

Město Veľká Franková se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Veľká Franková.