Hledat

Ubytování

Ubytování město Jezersko

Ve městě Jezersko (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jezersko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jezersko

Domček Jezersko

9,8

Domček Jezersko

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Jezersko. Domček Jezersko se nachází v Jezersku, 3,4 km od stezky korunami stromů. Nabízí terasu. Ubytování Domček Jezersko se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček Jezersko má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Domček Jezersko momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa Goral

9,1

Chalupa Goral

Ubytování (Chata) Chalupa Goral. Chalupa Goral nabízí ubytování s možností vlastního stravování v soukromých apartmánech s krbem a bezplatným Wi-Fi, uprostřed lesů na úpatí pohoří Spišská... Ubytování Chalupa Goral se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Goral má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chalupa Goral momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzión Ski Jezersko

8,4

Penzión Ski Jezersko

Ubytování (Penzion) Penzión Ski Jezersko. Penzión Ski Jezersko se nachází u sjezdovky v obci Jezersko, pouhých 200 metrů od Ski Bachledova a má wellness centrum. Ubytování Penzión Ski Jezersko se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata SKI Jezersko

Chata SKI Jezersko

Ubytování (Apartmán) Chata SKI Jezersko. Chata SKI Jezersko offers accommodation in Jezersko, 1.2 km from Treetop Walk. Offering free WiFi, the property also has a bar and a terrace. Ubytování Chata SKI Jezersko se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Eva - Apartmán

Chata Eva - Apartmán

Ubytování (Apartmán) Chata Eva - Apartmán. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chata Eva - Apartmán offers accommodation in Jezersko with free WiFi and mountain views. Ubytování Chata Eva - Apartmán se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Eva

Chata Eva

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Eva. Set just 2.3 km from Treetop Walk, Chata Eva offers accommodation in Jezersko with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Chata Eva se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Originalna Drevenica Jezersko 43

Originalna Drevenica Jezersko 43

Ubytování (Prázdninový dům) Originalna Drevenica Jezersko 43. Originalna Drevenica Jezersko 43 is a log house built in 1912 and offers a spacious garden with a pond, a fully equipped kitchen and a living room with a... Ubytování Originalna Drevenica Jezersko 43 se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Originalna Drevenica Jezersko 43 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Josta

Chalupa Josta

Ubytování (Chata) Chalupa Josta. Chalupa Josta offers accommodation in Jezersko, 30 km from Zakopane and 19 km from Białka Tatrzanska. Ubytování Chalupa Josta se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jezersko

Město Jezersko se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Jezersko.