Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišská Belá

Ve městě Spišská Belá (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišská Belá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišská Belá

Apartmán Belá

9,4

Apartmán Belá

Ubytování (Apartmán) Apartmán Belá. Apartmán Belá se nachází ve městě Spišská Belá a nabízí zahradu a kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Belá se nachází ve městě Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Belá má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Belá momentálně evidujeme 11 recenzí.

Privát ESSI

9,1

Privát ESSI

Ubytování (Privát) Privát ESSI. Privát ESSI se nachází ve městě Spišská Belá a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Privát ESSI se nachází ve městě Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát ESSI má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privát ESSI momentálně evidujeme 14 recenzí.

V Penzión

8,6

V Penzión

Ubytování (Penzion) V Penzión. V Penzión se nachází ve městě Spišská Belá a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v penzionu mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování V Penzión se nachází ve městě Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování V Penzión má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion V Penzión momentálně evidujeme 37 recenzí.

Privat Tete

Privat Tete

Ubytování (Apartmán) Privat Tete. Privat Tete is set in Spišská Belá. The property is 32 km from Bukowina Tatrzańska, and complimentary private parking is offered. Ubytování Privat Tete se nachází ve městě Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

G Penzion

G Penzion

Ubytování (Penzion) G Penzion. Situated in Spišská Belá, G Penzion has a garden, bar, terrace, and free WiFi. At the guest house rooms include a private bathroom. Ubytování G Penzion se nachází ve městě Spišská Belá (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion G Penzion nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Spišská Belá

Město Spišská Belá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Spišská Belá.