Hledat

Ubytování

Ubytování město Gánovce

Ve městě Gánovce (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gánovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gánovce

Neanderthal Inn

9,5

Neanderthal Inn

Ubytování (Apartmán) Neanderthal Inn. Apartmán Neanderthal Inn se nachází v Gánovcích a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Neanderthal Inn se nachází ve městě Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Neanderthal Inn má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Neanderthal Inn momentálně evidujeme 8 recenzí.

Aqua Spa Ganovce

8,8

Aqua Spa Ganovce

Ubytování (Penzion) Aqua Spa Ganovce. Aqua Spa Gánovce je penzion situovaný v Gánovcích, 4 km od Popradu. Ubytování Aqua Spa Ganovce se nachází ve městě Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aqua Spa Ganovce má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Aqua Spa Ganovce momentálně evidujeme 131 recenzí.

Holiday Home Ganovice with Fireplace IV

Holiday Home Ganovice with Fireplace IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ganovice with Fireplace IV. Holiday Home Ganovice with Fireplace IV is situated in Gánovce and offers barbecue facilities. The accommodation is 5 km from Poprad. Ubytování Holiday Home Ganovice with Fireplace IV se nachází ve městě Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Aqua Spa Gánovce Dependance

Aqua Spa Gánovce Dependance

Ubytování (Apartmán) Aqua Spa Gánovce Dependance. Aqua Spa Gánovce Dependance se nachází v Gánovcích a nabízí ubytování se zahradou. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Aqua Spa Gánovce Dependance se nachází ve městě Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Aqua Spa Gánovce Dependance nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Gánovce

Město Gánovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Gánovce.