Hledat

Ubytování

Ubytování město Mengusovce

Ve městě Mengusovce (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mengusovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mengusovce

Chata Borik

9,7

Chata Borik

Ubytování (Chata) Chata Borik. Chata Borik se nachází v odlehlé lesní oblasti a nabízí ubytování s terasou s dalekohledem a výhledem na Vysoké Tatry. Ubytování Chata Borik se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Borik má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Borik momentálně evidujeme 35 recenzí.

Guesthouse Natali

9,5

Guesthouse Natali

Ubytování (Venkovský dům) Guesthouse Natali. Venkovský dům Guesthouse Natali se nachází v obci Mengusovce v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Guesthouse Natali se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guesthouse Natali má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Guesthouse Natali momentálně evidujeme 34 recenzí.

Rekreačný Dom Mengusovce

9,5

Rekreačný Dom Mengusovce

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný Dom Mengusovce. Rekreačný Dom Mengusovce nabízí ubytování s terasou v obci Mengusovce v Prešovském kraji. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Rekreačný Dom Mengusovce se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný Dom Mengusovce má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Rekreačný Dom Mengusovce momentálně evidujeme 18 recenzí.

Bluebell

9,4

Bluebell

Ubytování (Privát) Bluebell. Bluebell se nachází v obci Mengusovce, 14 km od Popradu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování má posezení a jídelní kout. Využít lze gril. Ubytování Bluebell se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bluebell má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Bluebell momentálně evidujeme 40 recenzí.

Zrub Benango

9,4

Zrub Benango

Ubytování (Chata) Zrub Benango. Zrub Benango se nachází v obci Mengusovce a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Zrub Benango se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zrub Benango má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Zrub Benango momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartments Čerešňový Sad

9,2

Apartments Čerešňový Sad

Ubytování (Apartmány) Apartments Čerešňový Sad. Apartmány Čerešňový Sad se nachází ve vesnici Mengusovce, přímo pod jižními sjezdovkami Vysokých Tater, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Apartments Čerešňový Sad se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Čerešňový Sad má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartments Čerešňový Sad momentálně evidujeme 218 recenzí.

Ubytovanie Hugo Alžbetka

9,2

Ubytovanie Hugo Alžbetka

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Hugo Alžbetka. Tento apartmán s možností vlastního stravování se nachází v obci Mengusovce. Sídlí v soukromém domě a má zahradu se sluneční terasou. Ubytování Ubytovanie Hugo Alžbetka se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Hugo Alžbetka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytovanie Hugo Alžbetka momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzión Čerešňový sad

9

Penzión Čerešňový sad

Ubytování (Penzion) Penzión Čerešňový sad. Penzión Čerešňový sad se nachází v Mengusovcích a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, restauraci, bar a terasu. Ubytování Penzión Čerešňový sad se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Čerešňový sad má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Čerešňový sad momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzión Rogalo

7,9

Penzión Rogalo

Ubytování (Penzion) Penzión Rogalo. Hotel Rogalo se nachází v obci Mengusovce. Nabízí venkovní bazén, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají vlastní koupelnu s ručníky. Ubytování Penzión Rogalo se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Rogalo má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión Rogalo momentálně evidujeme 121 recenzí.

Rodinný penzión

Rodinný penzión

Ubytování (Penzion) Rodinný penzión. Rodinný penzión se nachází v Mengusovcích a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Rodinný penzión se nachází ve městě Mengusovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mengusovce

Město Mengusovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Mengusovce.