Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľká Lomnica

Ve městě Veľká Lomnica (Slovensko) máme celkem 104 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľká Lomnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľká Lomnica

Cosy apartment in an excellent location

10

Cosy apartment in an excellent location

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment in an excellent location. Cosy apartment in an excellent location se nachází ve Velké Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Cosy apartment in an excellent location se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček Natur, Natur Resort

10

Domček Natur, Natur Resort

UbytováníDomček Natur, Natur Resort. Domček Natur, Natur Resort se nachází ve Velké Lomnici, 36 km od Štrbského Plesa, 39 km od Dobšinské ledové jeskyně a 44 km od Spišského hradu. Ubytování Domček Natur, Natur Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán AURIS

10

Apartmán AURIS

UbytováníApartmán AURIS. Apartmán AURIS s výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 25 km od promenády Treetop Walk. Ubytování Apartmán AURIS se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

REKREAČNÝ DOM

10

REKREAČNÝ DOM

UbytováníREKREAČNÝ DOM. REKREAČNÝ DOM se nachází ve Velké Lomnici, 36 km od Štrbského Plesa, 40 km od Dobšinské ledové jeskyně a 44 km od Spišského hradu. Ubytování REKREAČNÝ DOM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán CAHM

10

Apartmán CAHM

Ubytování (Apartmán) Apartmán CAHM. Apartmán CAHM se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán CAHM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Lomnica Vysoké Tatry

10

Vila Lomnica Vysoké Tatry

UbytováníVila Lomnica Vysoké Tatry. Vila Lomnica Vysoké Tatry se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 20 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Vila Lomnica Vysoké Tatry se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Medvedi Dvor

10

Medvedi Dvor

UbytováníMedvedi Dvor. Medvedi Dvor se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 23 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a sdílenou kuchyní. Ubytování Medvedi Dvor se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Valentina

10

Vila Valentina

Ubytování (Apartmány) Vila Valentina. Vila Valentina se nachází ve Velké Lomnici, 28 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Valentina se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

apartman Lusy

9,9

apartman Lusy

Ubytování (Apartmán) apartman Lusy. Apartman Lusy se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Lusy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování apartman Lusy má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman Lusy momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Tomáš

9,9

Apartmán Tomáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Apartmán Tomáš se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tomáš má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tomáš momentálně evidujeme 6 recenzí.

Vila Elis

9,9

Vila Elis

Ubytování (Apartmány) Vila Elis. Vila Elis se nachází ve Velké Lomnici, 30 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Elis se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán NINA

9,9

Apartmán NINA

Ubytování (Apartmán) Apartmán NINA. Apartmán NINA se nachází ve Veľké Lomnici. Nabízí wellness centrum, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán NINA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán NINA má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán NINA momentálně evidujeme 9 recenzí.

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

9,9

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

UbytováníTatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM. TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 23 km od promenády korunami stromů, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě... Ubytování TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány 400

9,9

Apartmány 400

UbytováníApartmány 400. Apartmány 400 se nacházejí ve Velké Lomnici, pouhých 24 km od promenády korunami stromů, a nabízejí ubytování s výhledem na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány 400 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Rezidencia Makovica

9,9

Rezidencia Makovica

UbytováníRezidencia Makovica. Rezidencia Makovica se nachází ve Velké Lomnici, 23 km od promenády korunami stromů, a nabízí výhled do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Rezidencia Makovica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Great Apartments - Velka Lomnica

9,8

Great Apartments - Velka Lomnica

Ubytování (Apartmán) Great Apartments - Velka Lomnica. Great Apartments - Velká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici. Tatranská Lomnica je vzdálená 7 km. Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Great Apartments - Velka Lomnica momentálně evidujeme 8 recenzí.

Tatraview House

9,8

Tatraview House

Ubytování (Prázdninový dům) Tatraview House. Tatraview House se nachází ve Veľké Lomnici a je obklopen svěží zahradou s grilem. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Tatraview House se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatraview House má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Tatraview House momentálně evidujeme 28 recenzí.

TatryView Apartments by KingDubaj

9,8

TatryView Apartments by KingDubaj

Ubytování (Apartmán) TatryView Apartments by KingDubaj. TatryView Apartments by KingDubaj se nachází ve Velké Lomnici a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování TatryView Apartments by KingDubaj se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

9,8

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica. Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica a nabízí posilovnu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa Alex

9,8

Villa Alex

UbytováníVilla Alex. Villa Alex se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 24 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Villa Alex se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Green

9,8

Chata Green

UbytováníChata Green. Chata Green se nachází ve Velké Lomnici, 20 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a přepážkou s turistickými... Ubytování Chata Green se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Wild Park Resort

9,8

Wild Park Resort

Ubytování (Penzion) Wild Park Resort. Wild Park Resort se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wild Park Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Wild Park Resort má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Wild Park Resort momentálně evidujeme 7 recenzí.

Rezidencia Golfchallet

9,7

Rezidencia Golfchallet

Ubytování (Chata) Rezidencia Golfchallet. Rezidencia Golfchallet is set in Veľká Lomnica and offers a garden and a terrace. Ubytování Rezidencia Golfchallet se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman J 102

9,7

Apartman J 102

Ubytování (Apartmán) Apartman J 102. Apartman J 102 se nachází ve Velké Lomnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman J 102 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman J 102 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman J 102 momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzión Biela Voda

9,7

Penzión Biela Voda

Ubytování (Penzion) Penzión Biela Voda. Rodinný Penzión Biela Voda se nachází v obci Veľká Lomnica, 7 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí prakticky zařízené pokoje s výhledem... Ubytování Penzión Biela Voda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Biela Voda má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Biela Voda momentálně evidujeme 230 recenzí.

Penzión Family Rušin

9,7

Penzión Family Rušin

Ubytování (Privát) Penzión Family Rušin. Penzión Family Rušín se nachází ve Velké Lomnici a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, 4 km od nejbližší sjezdovky. Ubytování Penzión Family Rušin se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Family Rušin má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Penzión Family Rušin momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Lomnica - Vysoké Tatry

9,7

Apartmán Lomnica - Vysoké Tatry

UbytováníApartmán Lomnica - Vysoké Tatry. Apartmán Lomnica - Vysoké Tatry se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 23 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Apartmán Lomnica - Vysoké Tatry se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Hruška

9,7

Privát Hruška

Ubytování (Privát) Privát Hruška. Privát Hruška se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od Tatranské Lomnice. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Privát Hruška se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Hruška má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privát Hruška momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Kamzik

9,7

Privat Kamzik

Ubytování (Apartmány) Privat Kamzik. Privát Kamzík se nachází v obci Veľká Lomnica, 2,8 km od golfového hřiště Black Stork. Ubytování Privat Kamzik se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Kamzik má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Privat Kamzik momentálně evidujeme 207 recenzí.

Apartmány 400

9,7

Apartmány 400

UbytováníApartmány 400. Apartmány 400 se nacházejí ve Velké Lomnici, pouhých 24 km od promenády korunami stromů, a nabízejí ubytování s výhledem do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Apartmány 400 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Ivan

9,7

Privat Ivan

Ubytování (Vila) Privat Ivan. Privat Ivan stojí na klidném místě v obci Veľká Lomnica na úpatí Vysokých Tater. Ubytování Privat Ivan se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Ivan má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Privat Ivan momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytovanie na súkromí

9,7

Ubytovanie na súkromí

Ubytování (Privát) Ubytovanie na súkromí. Ubytovánie v súkromí se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a kuchyňský kout. Ubytování Ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie na súkromí má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie na súkromí momentálně evidujeme 68 recenzí.

Lodge Tatras

9,7

Lodge Tatras

UbytováníLodge Tatras. Lodge Tatras se nachází ve Velké Lomnici, 25 km od promenády korunami stromů, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lodge Tatras se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

TatraTravel VILA

9,7

TatraTravel VILA

UbytováníTatraTravel VILA. TatraTravel VILA se nachází ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování TatraTravel VILA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Veľká Lomnica A1

9,6

Apartmán Veľká Lomnica A1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veľká Lomnica A1. Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve Velké Lomnici v budově z roku 2010 a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Veľká Lomnica A1 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Villa Cassandra

9,6

Villa Cassandra

UbytováníVilla Cassandra. Villa Cassandra se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji, 37 km od Štrbského Plesa a 40 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Villa Cassandra se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Pohoda

9,6

Penzión Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzión Pohoda. Penzión Pohoda se nachází ve Velké Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Penzión Pohoda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Pohoda má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Pohoda momentálně evidujeme 117 recenzí.

Tatragolf Apartment B407

9,6

Tatragolf Apartment B407

Ubytování (Apartmán) Tatragolf Apartment B407. Tatragolf Apartment B407 se nachází ve Veľké Lomnici v Tatragolf Mountain Resortu a nabízí balkon, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený... Ubytování Tatragolf Apartment B407 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatragolf Apartment B407 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Tatragolf Apartment B407 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Cozy mountain attic apartment in High Tatras

9,6

Cozy mountain attic apartment in High Tatras

UbytováníCozy mountain attic apartment in High Tatras. Cozy mountain Attic apartment in High Tatras se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 23 km od stezky korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem na hory,... Ubytování Cozy mountain attic apartment in High Tatras se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Veka

9,6

Apartmany Veka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Veka. Apartmany Veka se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Apartmany Veka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmany Veka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmany Veka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Villa Jarka

9,6

Villa Jarka

Ubytování (Penzion) Villa Jarka. Villa Jarka se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Součástí penzionu je lyžárna. Ubytování Villa Jarka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Jarka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Villa Jarka momentálně evidujeme 44 recenzí.

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

9,6

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

UbytováníAC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness. AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness se nachází ve Velké Lomnici a nabízí venkovní vanu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

GORALSKÝ APARTMÁN

9,6

GORALSKÝ APARTMÁN

UbytováníGORALSKÝ APARTMÁN. GORALSKÝ APARTMÁN se nachází 24 km od promenády korunami stromů a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování GORALSKÝ APARTMÁN se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Slnecny Dvor

9,6

Slnecny Dvor

Ubytování (Privát) Slnecny Dvor. Slnečný ​​dvor je hotel situovaný ve Veľké Lomnici. Nabízí ubytování v domácím stylu s Wi-Fi zdarma. V pokojích je kabelová TV, psací stůl a koupelna. Ubytování Slnecny Dvor se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Slnecny Dvor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Slnecny Dvor momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány Paula

9,6

Apartmány Paula

UbytováníApartmány Paula. Apartmány Paula se nachází ve Velké Lomnici, 36 km od Štrbského Plesa, 39 km od Dobšinské ledové jeskyně a 44 km od Spišského hradu. Ubytování Apartmány Paula se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán ZUZKA

9,5

Apartmán ZUZKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán ZUZKA. Apartmán ZUZKA se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán ZUZKA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

AC Cactus Cozy II Apartment Tatry view

9,5

AC Cactus Cozy II Apartment Tatry view

UbytováníAC Cactus Cozy II Apartment Tatry view. AC Cactus Cozy II Apartment Tatry view se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 25 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování AC Cactus Cozy II Apartment Tatry view se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Víchrica

9,5

Penzión Víchrica

Ubytování (Penzion) Penzión Víchrica. Tento penzion nabízí lyžárnu, bar, sdílený obývací pokoj, nepřetržitě otevřenou recepci, společnou kuchyň a úschovu zavazadel. Ubytování Penzión Víchrica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Víchrica má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Víchrica momentálně evidujeme 56 recenzí.

Ubytování ve městě Veľká Lomnica

Město Veľká Lomnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 104 hotelů a ubytování ve městě Veľká Lomnica.