Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľká Lomnica

Ve městě Veľká Lomnica (Slovensko) máme celkem 104 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľká Lomnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľká Lomnica

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

apartman Lusy

9,9

apartman Lusy

Ubytování (Apartmán) apartman Lusy. Apartman Lusy se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Lusy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman Lusy má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman Lusy momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Tomáš

9,9

Apartmán Tomáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Apartmán Tomáš se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tomáš má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tomáš momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán NINA

9,9

Apartmán NINA

Ubytování (Apartmán) Apartmán NINA. Apartmán NINA se nachází ve Veľké Lomnici. Nabízí wellness centrum, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán NINA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán NINA má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán NINA momentálně evidujeme 9 recenzí.

Great Apartments - Velka Lomnica

9,8

Great Apartments - Velka Lomnica

Ubytování (Apartmán) Great Apartments - Velka Lomnica. Great Apartments - Velká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici. Tatranská Lomnica je vzdálená 7 km. Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Great Apartments - Velka Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Great Apartments - Velka Lomnica momentálně evidujeme 8 recenzí.

Tatraview House

9,8

Tatraview House

Ubytování (Prázdninový dům) Tatraview House. Tatraview House se nachází ve Veľké Lomnici a je obklopen svěží zahradou s grilem. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Tatraview House se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatraview House má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Tatraview House momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

9,8

Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica. Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica a nabízí posilovnu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Petra D7 Veľká Lomnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Wild Park Resort

9,8

Wild Park Resort

Ubytování (Penzion) Wild Park Resort. Wild Park Resort se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wild Park Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wild Park Resort má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Wild Park Resort momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzión Biela Voda

9,7

Penzión Biela Voda

Ubytování (Penzion) Penzión Biela Voda. Rodinný Penzión Biela Voda se nachází v obci Veľká Lomnica, 7 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí prakticky zařízené pokoje s výhledem... Ubytování Penzión Biela Voda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Biela Voda má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Biela Voda momentálně evidujeme 230 recenzí.

Penzión Family Rušin

9,7

Penzión Family Rušin

Ubytování (Privát) Penzión Family Rušin. Penzión Family Rušín se nachází ve Velké Lomnici a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, 4 km od nejbližší sjezdovky. Ubytování Penzión Family Rušin se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Family Rušin má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Penzión Family Rušin momentálně evidujeme 30 recenzí.

Rezidencia Golfchallet

9,7

Rezidencia Golfchallet

Ubytování (Chata) Rezidencia Golfchallet. Rezidencia Golfchallet is set in Veľká Lomnica and offers a garden and a terrace. Ubytování Rezidencia Golfchallet se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman J 102

9,7

Apartman J 102

Ubytování (Apartmán) Apartman J 102. Apartman J 102 se nachází ve Velké Lomnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman J 102 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman J 102 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman J 102 momentálně evidujeme 30 recenzí.

Privát Hruška

9,7

Privát Hruška

Ubytování (Privát) Privát Hruška. Privát Hruška se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od Tatranské Lomnice. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Privát Hruška se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Hruška má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privát Hruška momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Kamzik

9,7

Privat Kamzik

Ubytování (Apartmány) Privat Kamzik. Privát Kamzík se nachází v obci Veľká Lomnica, 2,8 km od golfového hřiště Black Stork. Ubytování Privat Kamzik se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Kamzik má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Privat Kamzik momentálně evidujeme 207 recenzí.

Privat Ivan

9,7

Privat Ivan

Ubytování (Vila) Privat Ivan. Privat Ivan stojí na klidném místě v obci Veľká Lomnica na úpatí Vysokých Tater. Ubytování Privat Ivan se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Ivan má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Privat Ivan momentálně evidujeme 22 recenzí.

Ubytovanie na súkromí

9,7

Ubytovanie na súkromí

Ubytování (Privát) Ubytovanie na súkromí. Ubytovánie v súkromí se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a kuchyňský kout. Ubytování Ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie na súkromí má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie na súkromí momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Veľká Lomnica A1

9,6

Apartmán Veľká Lomnica A1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veľká Lomnica A1. Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve Velké Lomnici v budově z roku 2010 a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A1 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Veľká Lomnica A1 momentálně evidujeme 10 recenzí.

Motylov

9,6

Motylov

Ubytování (Apartmán) Motylov. Motylov se nachází ve Velké Lomnici, na místě s výhledem na nádherné tatranské štíty, a nabízí moderní apartmány s možností vlastního stravování a... Ubytování Motylov se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Motylov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Motylov momentálně evidujeme 36 recenzí.

Tatragolf Apartment B407

9,6

Tatragolf Apartment B407

Ubytování (Apartmán) Tatragolf Apartment B407. Tatragolf Apartment B407 se nachází ve Veľké Lomnici v Tatragolf Mountain Resortu a nabízí balkon, výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený... Ubytování Tatragolf Apartment B407 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatragolf Apartment B407 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Tatragolf Apartment B407 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Terezia Tatry - Golf

9,6

Terezia Tatry - Golf

Ubytování (Apartmán) Terezia Tatry - Golf. Terezia Tatry - Golf se nachází ve Veľké Lomnici. Nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci. Ubytování Terezia Tatry - Golf se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Terezia Tatry - Golf má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Terezia Tatry - Golf momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzión Pohoda

9,6

Penzión Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzión Pohoda. Penzión Pohoda se nachází ve Velké Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Penzión Pohoda se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pohoda má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Pohoda momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmany Veka

9,6

Apartmany Veka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Veka. Apartmany Veka se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Apartmany Veka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Veka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmany Veka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Villa Jarka

9,6

Villa Jarka

Ubytování (Penzion) Villa Jarka. Villa Jarka se nachází ve Veľké Lomnici a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Součástí penzionu je lyžárna. Ubytování Villa Jarka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Jarka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Villa Jarka momentálně evidujeme 44 recenzí.

Slnecny Dvor

9,6

Slnecny Dvor

Ubytování (Privát) Slnecny Dvor. Slnečný ​​dvor je hotel situovaný ve Veľké Lomnici. Nabízí ubytování v domácím stylu s Wi-Fi zdarma. V pokojích je kabelová TV, psací stůl a koupelna. Ubytování Slnecny Dvor se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Slnecny Dvor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Slnecny Dvor momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán ZUZKA

9,5

Apartmán ZUZKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán ZUZKA. Apartmán ZUZKA se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartmán ZUZKA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments High Tatras

9,5

Apartments High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartments High Tatras. Apartmány High Tatras se nacházejí v obci Veľká Lomnica a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i výhled na hory. Ubytování Apartments High Tatras se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments High Tatras má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments High Tatras momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzión Víchrica

9,5

Penzión Víchrica

Ubytování (Penzion) Penzión Víchrica. Tento penzion nabízí lyžárnu, bar, sdílený obývací pokoj, nepřetržitě otevřenou recepci, společnou kuchyň a úschovu zavazadel. Ubytování Penzión Víchrica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Víchrica má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Víchrica momentálně evidujeme 56 recenzí.

Pension Anna

9,5

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Pension Anna situovaný v Tatrách ve městě Velká Lomnica nabízí ubytování s balkonem. Disponuje zahradou, saunou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Anna má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Anna momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion Katka

9,5

Penzion Katka

Ubytování (Privát) Penzion Katka. Penzion Katka se nachází na klidném místě ve Veľké Lomnici, 6 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica a 15 km od lyžařského areálu Hrebienok. Ubytování Penzion Katka se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Katka má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Penzion Katka momentálně evidujeme 233 recenzí.

Penzión-Villa Ďurčík

9,5

Penzión-Villa Ďurčík

Ubytování (Penzion) Penzión-Villa Ďurčík. Penzión Ďurčík s bezplatným WI-Fi, zahradou s terasou a grilem, stolním tenisem a šipkami je situován ve Veľké Lomnici, pouhých 200 metrů od golfového... Ubytování Penzión-Villa Ďurčík se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión-Villa Ďurčík má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión-Villa Ďurčík momentálně evidujeme 208 recenzí.

Villa Filip

9,5

Villa Filip

Ubytování (Vily) Villa Filip. Penzión Filip se nachází ve Veľké Lomnici, 200 metrů od golfového hřiště Veľká Lomnica. Ubytování Villa Filip se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Filip má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Villa Filip momentálně evidujeme 219 recenzí.

Tatra Resort Apartments

9,5

Tatra Resort Apartments

Ubytování (Apartmán) Tatra Resort Apartments. Tatra Resort Apartments se nachází v městečku Veľká Lomnica, do 5 minut chůze od golfového klubu Black Stork, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Tatra Resort Apartments se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatra Resort Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Tatra Resort Apartments momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán 401 C - Veľká Lomnica

9,4

Apartmán 401 C - Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán 401 C - Veľká Lomnica. Apartmán 401 C - Veľká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici, 9 km od Tatranské Lomnice, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán 401 C - Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 401 C - Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán 401 C - Veľká Lomnica momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Tatranska

9,4

Apartment Tatranska

Ubytování (Apartmány) Apartment Tatranska. Apartment Tatranska se nachází na místě s výhledem na hory ve Velké Lomnici, 35 km od polského horského střediska Zakopane, a nabízí gril, restauraci a... Ubytování Apartment Tatranska se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Tatranska má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartment Tatranska momentálně evidujeme 89 recenzí.

Tatry Golf Apartmán

9,4

Tatry Golf Apartmán

Ubytování (Apartmány) Tatry Golf Apartmán. Tatry Golf Apartmán se nachází na okraji národního parku Vysoké Tatry v obci Veľká Lomnica, jen 5 minut pěšky od golfového hřiště Black Stork Golf Course. Ubytování Tatry Golf Apartmán se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatry Golf Apartmán má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Tatry Golf Apartmán momentálně evidujeme 43 recenzí.

APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA

9,4

APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA. APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji a nabízí zahradu. K apartmánu patří také terasa. Ubytování APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán APARTMÁN NELKA - VEĽKÁ LOMNICA momentálně evidujeme 37 recenzí.

Privat Julia

9,4

Privat Julia

Ubytování (Privát) Privat Julia. Privat Julia se nachází ve Velké Lomnici, 9 km od Tatranské Lomnice a od obce Vysoké Tatry, Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Julia se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Julia má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Julia momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartment Luxus Tatry E106

9,4

Apartment Luxus Tatry E106

Ubytování (Apartmán) Apartment Luxus Tatry E106. Apartment Luxus Tatry E106 se nachází v obci Veľká Lomnica, v budově z roku 2010. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Luxus Tatry E106 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Luxus Tatry E106 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Luxus Tatry E106 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán Veľká Lomnica A3

9,4

Apartmán Veľká Lomnica A3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veľká Lomnica A3. Apartmán Veľká Lomnica A3 is located at the outskirts of Velka Lomnica, only 7. Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A3 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Veľká Lomnica A3 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Veľká Lomnica A3 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzión U Vierky

9,3

Penzión U Vierky

Ubytování (Penzion) Penzión U Vierky. The accommodation offers ski storage space, as well as a garden and barbecue facilities. The property provides garden views and a terrace. Ubytování Penzión U Vierky se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión U Vierky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión U Vierky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Enjoy Tatry & Rezort

9,3

Apartmány Enjoy Tatry & Rezort

Ubytování (Apartmán) Apartmány Enjoy Tatry & Rezort. Apartmány Enjoy Tatry & Rezort se nacházejí v obci Veľká Lomnica, uprostřed Národního parku Vysoké Tatry, a nabízí ubytování s neplaceným parkováním a... Ubytování Apartmány Enjoy Tatry & Rezort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Enjoy Tatry & Rezort má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Enjoy Tatry & Rezort momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Tatry

9,3

Penzion Tatry

Ubytování (Penzion) Penzion Tatry. Penzion Tatry je obklopen Vysokými Tatrami a národními parky Slovenského ráje. Ubytování Penzion Tatry se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny apartmány Veľká Lomnica

9,3

Sunny apartmány Veľká Lomnica

Ubytování (Apartmány) Sunny apartmány Veľká Lomnica. Sunny apartmány Veľká Lomnica se nacházejí ve Veľké Lomnici a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a saunu. Ubytování Sunny apartmány Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sunny apartmány Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Sunny apartmány Veľká Lomnica momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Rysy

9,3

Penzion Rysy

Ubytování (Penzion) Penzion Rysy. Penzion Rysy se nachází ve Veľké Lomnici, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Penzion Rysy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rysy má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Rysy momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Snow

9,2

Villa Snow

Ubytování (Penzion) Villa Snow. Rodinný penzion Villa Snow se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, v klidné části obce Veľká Lomnica. Nabízí ubytování v pokojích a apartmánech. Ubytování Villa Snow se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Snow má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Villa Snow momentálně evidujeme 168 recenzí.

APLEND Natur Resort

9,2

APLEND Natur Resort

Ubytování (Rezort) APLEND Natur Resort. APLEND Natur Resort se nachází v Tatranské Lomnici, 8 km od lyžařského areálu Jamy. Ubytování APLEND Natur Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APLEND Natur Resort má celkové hodnocení 9,2. Pro Rezort APLEND Natur Resort momentálně evidujeme 257 recenzí.

Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia

9,2

Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia

Ubytování (Prázdninový dům) Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia. Prázdninový dům Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia se nachází ve Vysokých Tatrách, 8 km od ski areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Salas Goralsky Dvor - Vila Lucia momentálně evidujeme 21 recenzí.

Privat Veľká Lomnica

9,2

Privat Veľká Lomnica

Ubytování (Privát) Privat Veľká Lomnica. Privat Veľká Lomnica se nachází ve Velké Lomnici, 8 km od Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Veľká Lomnica se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Veľká Lomnica má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat Veľká Lomnica momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmán pod Tatrami H 408

9,2

Apartmán pod Tatrami H 408

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Tatrami H 408. Apartmán Pod Tatrami H 408 nabízí zahradu a bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén ve Velké Lomnici. Hosté mají přístup na balkon. Ubytování Apartmán pod Tatrami H 408 se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán pod Tatrami H 408 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán pod Tatrami H 408 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment Termálna

9,2

Apartment Termálna

Ubytování (Apartmán) Apartment Termálna. Apartmán Termálna se nachází v obci Veľká Lomnica a nabízí balkon i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Termálna se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Termálna má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Termálna momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel International

9,2

Hotel International

Ubytování (Hotel) Hotel International. Hotel International se nachází ve Velké Lomnici ve Vysokých Tatrách, uprostřed golfového rezortu Black Stork (18 + 9 jamek), 10 km severně od Popradu. Ubytování Hotel International se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel International má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel International momentálně evidujeme 311 recenzí.

Ubytování ve městě Veľká Lomnica

Město Veľká Lomnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 104 hotelů a ubytování ve městě Veľká Lomnica.