Hledat

Ubytování

Ubytování město Ždiar

Ve městě Ždiar (Slovensko) máme celkem 100 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ždiar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ždiar

Zdiar Holiday Cottage

9,9

Zdiar Holiday Cottage

Ubytování (Venkovský dům) Zdiar Holiday Cottage. Prázdninový dům Zdiar Holiday Cottage stojí v obci Ždiar, 4 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 7 km od Belianské jeskyně. Ubytování Zdiar Holiday Cottage se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zdiar Holiday Cottage má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Zdiar Holiday Cottage momentálně evidujeme 29 recenzí.

Privát u Babičky

9,9

Privát u Babičky

Ubytování (Privát) Privát u Babičky. Privát u babičky se nachází ve Ždiaru, 5 km od areálu SKI Bachledova a 9 km od Belianské jeskyně. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privát u Babičky se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát u Babičky má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Privát u Babičky momentálně evidujeme 18 recenzí.

Privát Za Lesíkom

9,9

Privát Za Lesíkom

Ubytování (Penzion) Privát Za Lesíkom. Privát Za Lesíkom se nachází v obci Ždiar, 3,6 km od lyžařského areálu Bachledova, a nabízí sluneční terasu, gril, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech... Ubytování Privát Za Lesíkom se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Za Lesíkom má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Privát Za Lesíkom momentálně evidujeme 25 recenzí.

Goralská obora

9,8

Goralská obora

Ubytování (Venkovský dům) Goralská obora. Goralská obora se nachází ve Ždiaru, 5 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 9 km od Belianské jeskyně. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Goralská obora se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Goralská obora má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Goralská obora momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chata Baba Yaga

9,8

Chata Baba Yaga

Ubytování (Chata) Chata Baba Yaga. Chata Baba Yaga se nachází ve městě Ždiar, 3,3 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 7 km od Belianské jeskyně, a nabízí restauraci, výhled do zahrady a... Ubytování Chata Baba Yaga se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Baba Yaga má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Baba Yaga momentálně evidujeme 151 recenzí.

Privát Lukáš

9,8

Privát Lukáš

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Lukáš. Privát Lukáš se nachází na poklidném místě v centru města Ždiar, uprostřed Tatranského národního parku (Východní Tatry), nedaleko lyžařských i turistických... Ubytování Privát Lukáš se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privát Lukáš má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Privát Lukáš momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chalúpka u Babičky

9,8

Chalúpka u Babičky

Ubytování (Chata) Chalúpka u Babičky. Chalúpka u Babičky se nachází ve Ždiaru, asi 5 km od SKI Bachledova. Nabízí balkon, výhled do zahrady a varnou konvici. Ubytování Chalúpka u Babičky se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalúpka u Babičky má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalúpka u Babičky momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzión Soňa

9,8

Penzión Soňa

Ubytování (Penzion) Penzión Soňa. Tento malý penzion se nachází v Ždiaru ve Vysokých Tatrách. Nabízí pokoje se satelitní TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Soňa se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Soňa má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzión Soňa momentálně evidujeme 127 recenzí.

Holiday House Daniela

9,7

Holiday House Daniela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Daniela. Prázdninový dům Daniela se nachází ve Ždiaru, 5 km od lyžařského střediska Ski Bachledova, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Holiday House Daniela se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday House Daniela má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday House Daniela momentálně evidujeme 28 recenzí.

Chalupa Daniel

9,7

Chalupa Daniel

Ubytování (Chata) Chalupa Daniel. Prázdninový dům Chalupa Daniel se nachází ve Ždiaru, 1 km od nejbližších lyžařských vleků, je obklopený přírodou Belianských Tater a Pieninského národního... Ubytování Chalupa Daniel se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Daniel má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chalupa Daniel momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmany Krasvill

9,7

Apartmany Krasvill

Ubytování (Apartmány) Apartmany Krasvill. Apartmán Krasvill nabízí přímý přístup na sjezdovku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmany Krasvill se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Krasvill má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmany Krasvill momentálně evidujeme 13 recenzí.

Zrub Niki

9,7

Zrub Niki

Ubytování (Chata) Zrub Niki. Zrub Niki se nachází v Ždiaru, do 5 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a do 9 km od Belianské jeskyně. Ubytování Zrub Niki se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Zrub Niki má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Zrub Niki momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartman Rupp

9,7

Apartman Rupp

Ubytování (Apartmán) Apartman Rupp. Located 7 km from Belianska Cave in Ždiar, Apartman Rupp offers accommodation with a kitchen. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman Rupp se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany U Jezka

9,7

Apartmany U Jezka

Ubytování (Apartmány) Apartmany U Jezka. Apartmány U Ježka se nachází v obci Ždiar, pouhých 4,1 km od lyžařského střediska SKI Bachledova. Ubytování Apartmany U Jezka se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany U Jezka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmany U Jezka momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Katarina

9,7

Penzion Katarina

Ubytování (Penzion) Penzion Katarina. Tento rodinný penzion se nachází ve Ždiaru na úpatí Belianských Tater a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzion Katarina se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Katarina má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Katarina momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartmán u Žanety

9,7

Apartmán u Žanety

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Žanety. Mezonetový Apartmán u Žanety se nachází ve Ždiaru, 600 metrů od lanovky Strachan – Ždiar a 3,3 km od lanovky Monkova dolina – Ždiar, a nabízí zahradu. Ubytování Apartmán u Žanety se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Žanety má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán u Žanety momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytko Hanka

9,7

Ubytko Hanka

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytko Hanka. Ubytko Hanka se nachází ve Ždiaru, 7 km od lyžařského střediska SKI Bachledova, a nabízí ubytování přístupné na lyžích, zázemí pro grilování, zahradu a... Ubytování Ubytko Hanka se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytko Hanka má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ubytko Hanka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzión Budzák

9,7

Penzión Budzák

Ubytování (Penzion) Penzión Budzák. Penzion je vzdálený přibližně 3,6 km od lyžařského areálu SKI Bachledova, 7 km od Belianské jeskyně a 1,9 km od lyžařského areálu Monkova dolina - Ždiar. Ubytování Penzión Budzák se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Budzák má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Budzák momentálně evidujeme 338 recenzí.

Privat Sofia

9,7

Privat Sofia

Ubytování (Privát) Privat Sofia. Privat Sofia se nachází ve Ždiaru, 5 km od lyžařského střediska SKI Bachledova a 9 km od Belianské jeskyně, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné... Ubytování Privat Sofia se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Sofia má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privat Sofia momentálně evidujeme 22 recenzí.

Privát Marika

9,6

Privát Marika

Ubytování (Privát) Privát Marika. Privát Marika se nachází ve Ždiaru, 3,9 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 7 km od Belianské jeskyně. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Marika se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Marika má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Marika momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Enrico

9,6

Penzion Enrico

Ubytování (Penzion) Penzion Enrico. Penzion Enrico s výhledem na Belianské Tatry se nachází v horské obci Ždiar, 12 km od hranice s Polskem. Ubytování Penzion Enrico se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Enrico má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Enrico momentálně evidujeme 148 recenzí.

Apartmán Marco

9,6

Apartmán Marco

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marco. Featuring a garden and barbecue facilities, Apartmán Marco offers accommodation in Ždiar with free WiFi and river views. Ubytování Apartmán Marco se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Marco má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Marco momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Michal

9,6

Penzión Michal

Ubytování (Penzion) Penzión Michal. Penzión Michal se nachází v obci Ždiar, 6 km od lyžařského areálu SKI Bachledova, 10 km od Belianské jeskyně a 1,7 km od lyžařského střediska Strednica -... Ubytování Penzión Michal se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Michal má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Michal momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chata pod Belianskymi Tatrami

9,6

Chata pod Belianskymi Tatrami

Ubytování (Chata) Chata pod Belianskymi Tatrami. Chata pod Belianskymi Tatrami se nachází v malebné oblasti obklopená malebnými Belianskými Tatrami a nabízí vybavení jako je krb a balkon. Ubytování Chata pod Belianskymi Tatrami se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata pod Belianskymi Tatrami má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata pod Belianskymi Tatrami momentálně evidujeme 10 recenzí.

Pension Tatry

9,6

Pension Tatry

Ubytování (Penzion) Pension Tatry. Pension Tatry se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů ve Ždiaru, na úpatí 2 tatranských štítů, 15 km od hranic s Polskem v Javorině/Lysé Poľaně. Ubytování Pension Tatry se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Tatry má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Tatry momentálně evidujeme 97 recenzí.

Chata Diana

9,5

Chata Diana

Ubytování (Penzion) Chata Diana. Chata Diana se nachází ve Ždiaru, jen 1,8 km od skiareálu Monkova dolina - Ždiar, 4,3 km od skiareálu SKI Bachledova a 8 km od Belianské jeskyně. Ubytování Chata Diana se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Diana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Chata Diana momentálně evidujeme 9 recenzí.

Privat Gazda Pension

9,5

Privat Gazda Pension

Ubytování (Apartmány) Privat Gazda Pension. Privat Gazda Pension se nachází ve městě Ždiar. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bar a sdílený lounge. Ubytování Privat Gazda Pension se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Gazda Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Privat Gazda Pension momentálně evidujeme 391 recenzí.

Pension Vasko

9,5

Pension Vasko

Ubytování (Penzion) Pension Vasko. Pension Vasko se nachází ve Ždiaru ve Vysokých Tatrách a je postavený v typickém regionálním stylu. Ubytování Pension Vasko se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Vasko má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Vasko momentálně evidujeme 139 recenzí.

Privát Domino

9,5

Privát Domino

Ubytování (Penzion) Privát Domino. Privát Domino je ubytovací dům s dřevěnými interiéry situovaný ve vesnici Ždiar. Nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm a výhled na Belianské Tatry. Ubytování Privát Domino se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Domino má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privát Domino momentálně evidujeme 81 recenzí.

Mountain Resort Ždiar - Apartments

9,5

Mountain Resort Ždiar - Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mountain Resort Ždiar - Apartments. Apartmány Mountain Resort se nacházejí ve Ždiaru a poskytují výhled na Belianské Tatry. Ubytování Mountain Resort Ždiar - Apartments se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain Resort Ždiar - Apartments má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Mountain Resort Ždiar - Apartments momentálně evidujeme 113 recenzí.

Mountain Resort Ždiar - Chalets

9,5

Mountain Resort Ždiar - Chalets

Ubytování (Rezort) Mountain Resort Ždiar - Chalets. Chaty Mountain Resort je horský chatový rezort situovaný na tichém místě v obci Ždiar v Belianských Tatrách. Ubytování Mountain Resort Ždiar - Chalets se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain Resort Ždiar - Chalets má celkové hodnocení 9,5. Pro Rezort Mountain Resort Ždiar - Chalets momentálně evidujeme 27 recenzí.

Rekreačný dom Chata Piero

9,5

Rekreačný dom Chata Piero

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreačný dom Chata Piero. Rekreačný Dom Chata Piero se nachází v Ždiaru, v krásném prostředí Tatranského národního parku. Ubytování Rekreačný dom Chata Piero se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom Chata Piero má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Rekreačný dom Chata Piero momentálně evidujeme 69 recenzí.

Privat u Marka

9,5

Privat u Marka

Ubytování (Penzion) Privat u Marka. Rodinný Privat U Marka se nachází v centru obce Žiar v Belianských Tatrách. Má zahradu s altánem a grilem i dětské hřiště. Ubytování Privat u Marka se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat u Marka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privat u Marka momentálně evidujeme 176 recenzí.

Privat na Vŕšku

9,5

Privat na Vŕšku

Ubytování (Privát) Privat na Vŕšku. Privat na Vŕšku se nachází ve Ždiaru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Privat na Vŕšku se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat na Vŕšku má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Privat na Vŕšku momentálně evidujeme 178 recenzí.

Chata Filipsky

9,5

Chata Filipsky

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Filipsky. Chata Filipský se nachází v Belianských Tatrách, 3 km od lyžařského areálu Ski Sun Bachledova, a nabízí plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice a obývací... Ubytování Chata Filipsky se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalúpka v Ždiari

9,5

Chalúpka v Ždiari

Ubytování (Chata) Chalúpka v Ždiari. Chalúpka v Ždiari se nachází ve Ždiaru, 3,6 km od lyžařského střediska SKI Bachledova a 7 km od Belianské jeskyně. Ubytování Chalúpka v Ždiari se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalúpka v Ždiari má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalúpka v Ždiari momentálně evidujeme 6 recenzí.

Wellness Penzion Strachan

9,5

Wellness Penzion Strachan

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Strachan. Wellness Penzion Strachan se nachází v oblasti Belianské Tatry, vedle lyžařského střediska Strachan a nabízí wellness centrum, restauraci a různé zábavní... Ubytování Wellness Penzion Strachan se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzion Strachan má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Wellness Penzion Strachan momentálně evidujeme 285 recenzí.

Penzion Viktória

9,4

Penzion Viktória

Ubytování (Penzion) Penzion Viktória. Penzion Viktória leží na úpatí Belianských Tater ve Ždiaru, v nadmořské výšce 920 metrů. Ubytování Penzion Viktória se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Viktória má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Viktória momentálně evidujeme 127 recenzí.

Privát Bellevue Ždiar 434

9,4

Privát Bellevue Ždiar 434

Ubytování (Apartmány) Privát Bellevue Ždiar 434. Privát Bellevue Ždiar 434 je vzdálený 6 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a nabízí přímý přístup ke sjezdovce, zázemí pro grilování a ubytování s... Ubytování Privát Bellevue Ždiar 434 se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Bellevue Ždiar 434 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Privát Bellevue Ždiar 434 momentálně evidujeme 67 recenzí.

Pension Aja

9,4

Pension Aja

Ubytování (Penzion) Pension Aja. Pension Aja se nachází ve vesnici Ždiar a nabízí restauraci a pokoje se satelitní TV. Ubytování Pension Aja se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Aja má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Aja momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytovanie V Súkromí Michalák

9,4

Ubytovanie V Súkromí Michalák

Ubytování (Penzion) Ubytovanie V Súkromí Michalák. Ubytovanie V Súkromí Michalák se nachází v domě z roku 1975 ve Ždiaru, 4,1 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 8 km od Belianské jeskyně. Ubytování Ubytovanie V Súkromí Michalák se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie V Súkromí Michalák má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytovanie V Súkromí Michalák momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Havran

9,4

Penzion Havran

Ubytování (Penzion) Penzion Havran. Penzion Havran se nachází v centru obce Ždiar a nabízí wellness centrum, bezplatné Wi-Fi, slovenskou kuchyni a panoramatický výhled na Belianské Tatry. Ubytování Penzion Havran se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Havran má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Havran momentálně evidujeme 175 recenzí.

Winter & Summer Resort

9,4

Winter & Summer Resort

Ubytování (Rezort) Winter & Summer Resort. Winter&Summer Resort se nachází na klidném místě ve Ždiaru v Belianských Tatrách. Ubytování Winter & Summer Resort se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Winter & Summer Resort má celkové hodnocení 9,4. Pro Rezort Winter & Summer Resort momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzión Blanka

9,4

Penzión Blanka

Ubytování (Penzion) Penzión Blanka. Penzión Blanka se nachází v národním parku ve Vysokých Tatrách a jeho okolí je oblíbené u milovníků lyžování a pěší turistiky. Ubytování Penzión Blanka se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Blanka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Blanka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday Home Edelweiss

9,4

Holiday Home Edelweiss

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Edelweiss. Holiday Home Edelweiss se nachází ve Ždiaru, 7 km od areálu SKI Bachledova. Nabízí ubytování s výhledem na hory a terasou. Ubytování Holiday Home Edelweiss se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Edelweiss má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Edelweiss momentálně evidujeme 22 recenzí.

Guesthouse Cyprian

9,3

Guesthouse Cyprian

Ubytování (Penzion) Guesthouse Cyprian. Guesthouse Cyprian se nachází v Ždiaru, pouhé 3 km od nejbližších lyžařských areálů. Nabízí ubytování v pokojích s možností bezplatného parkování. Ubytování Guesthouse Cyprian se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guesthouse Cyprian má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Guesthouse Cyprian momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion Kamea

9,3

Penzion Kamea

Ubytování (Penzion) Penzion Kamea. Rodinný Penzion Kamea nabízí 10 pohodlných vkusně zařízených pokojů v Ždiaru v Prešovském kraji, 2,9 km od areálu SKI Bachledova. Ubytování Penzion Kamea se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kamea má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kamea momentálně evidujeme 58 recenzí.

Belianska Chata

9,3

Belianska Chata

Ubytování (Penzion) Belianska Chata. Belianska Chata se nachází na tichém místě v části obce Antošovský vrch ve Ždiaru a může se pochlubit výhledem na Belianské Tatry. Ubytování Belianska Chata se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Belianska Chata má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Belianska Chata momentálně evidujeme 312 recenzí.

Penzion Safran

9,3

Penzion Safran

Ubytování (Penzion) Penzion Safran. Penzion Šafran se nachází ve Ždiaru, 5 km od lyžařského střediska SKI Bachledova a 8 km od Belianské jeskyně. Ubytování Penzion Safran se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Safran má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Safran momentálně evidujeme 173 recenzí.

Goralturist

9,3

Goralturist

Ubytování (Penzion) Goralturist. Tento rodinný penzion se nachází ve městě Ždiar ve Vysokých Tatrách a nabízí pokoje s koupelnou se sprchou, bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Goralturist se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Goralturist má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Goralturist momentálně evidujeme 123 recenzí.

Privát U Slávky

9,3

Privát U Slávky

Ubytování (Penzion) Privát U Slávky. Privát U Slávky nabízí ubytování ve Ždiaru. K dispozici je zde TV s plochou obrazovkou. Na místě nechybí ani sdílená kuchyň. Ubytování Privát U Slávky se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát U Slávky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privát U Slávky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ubytování ve městě Ždiar

Město Ždiar se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 100 hotelů a ubytování ve městě Ždiar.