Hledat

Ubytování

Košický kraj

V regionu Košický kraj (Slovensko) máme celkem 842 hotelů a ubytování.

Pro region Košický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Košice (517), Hrabušice (59), Smižany (32), Rožňava (20), Kaluža (19), Mlynky (13), Spišská Nová Ves (12), Spišské Tomášovce (10), Dedinky (10), Krompachy (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Košický kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Košický kraj

Apartman Rosna

10

Apartman Rosna

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosna. Apartman Rosna se nachází v Košicích, 1,3 km od katedrály sv. Alžběty a 1,4 km od Steel Arény. Ubytování Apartman Rosna se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom se nachází v Betliaru a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, barem a zahradou. Ubytování Apartmány Nad Kostolom se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).

AH Radnica

10

AH Radnica

Ubytování (Apartmán) AH Radnica. Offering a casino and city view, AH Radnica is set in Košice, 1.4 km from Cathedral of St. Elizabeth and 2.3 km from Steel Arena. Ubytování AH Radnica se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Duplex Emily

10

Duplex Emily

Ubytování (Apartmán) Duplex Emily. Offering free WiFi and city views, Duplex Emily is an accommodation set in Košice, just 550 m from Cathedral of St. Elizabeth and 1.6 km from Steel Arena. Ubytování Duplex Emily se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Duplex Emily má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Duplex Emily momentálně evidujeme 18 recenzí.

Rezidencia Family Rosná

10

Rezidencia Family Rosná

UbytováníRezidencia Family Rosná. Situated in Košice, 1.5 km from Kosice Train Station and 1.4 km from Cathedral of St. Ubytování Rezidencia Family Rosná se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Al-Garden s parking

10

Apartmán Al-Garden s parking

UbytováníApartmán Al-Garden s parking. In the Košice Old Town district of Košice, close to Kosice Train Station, Apartmán Al-Garden s parking features a garden and a washing machine. Ubytování Apartmán Al-Garden s parking se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK

10

Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK

UbytováníPenzión a Súdkovo TOKAJ MACIK. Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK se nachází v Malé Tŕni a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu, sluneční terasu a venkovní krb. Ubytování Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK se nachází ve městě Malá Tŕňa (Slovensko - Košický kraj).

DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE

10

DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE

UbytováníDREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE. DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE se nachází v Hrabušicích a nabízí saunu. Ubytování DREVENÁ CHALÚPKA Slovenský raj HRABUŠICE se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

AH Luxury Skynight Apartment

10

AH Luxury Skynight Apartment

Ubytování (Apartmán) AH Luxury Skynight Apartment. AH Luxury Skynight Apartment in Košice provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from Cathedral of St. Elizabeth, 3 km from Steel Arena and 2. Ubytování AH Luxury Skynight Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartment 123 KOSICE

10

Apartment 123 KOSICE

UbytováníApartment 123 KOSICE. Apartmán 123 KOSICE se nachází v Košicích, jen 1,1 km od katedrály sv. Alžběty a méně než 1 km od Steel Arény, a nabízí balkon. Ubytování Apartment 123 KOSICE se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom

10

Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom

UbytováníRekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom. Spišská chata se nachází 21 km od ubytování Kojsovska Holovska, 30 km od Spišského hradu, a nabízí venkovní bazén a saunu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom se nachází ve městě Gelnica (Slovensko - Košický kraj).

FLEXI HOME sk - Florianska 26

10

FLEXI HOME sk - Florianska 26

UbytováníFLEXI HOME sk - Florianska 26. Ubytování se nachází v Košicích, 600 metrů od Steel Arény, 1,8 km od vlakového nádraží Košice a 30 km od Kojsovské Holy. Ubytování FLEXI HOME sk - Florianska 26 se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

E2 Central Luxury Apt with Garage, Foodstore, Aircon, PC Screen, Netflix, Alexa Unlimited Music, Crib

10

E2 Central Luxury Apt with Garage, Foodstore, Aircon, PC Screen, Netflix, Alexa Unlimited Music, Crib

UbytováníE2 Central Luxury Apt with Garage, Foodstore, Aircon, PC Screen, Netflix, Alexa Unlimited Music, Crib. E2 Central Luxury Apt with Garage, Foodstore, Klimatizace, PC Screen, Netflix, Alexa Unlimited Music se nachází v Košicích, necelý 1 km od katedrály sv. Ubytování E2 Central Luxury Apt with Garage, Foodstore, Aircon, PC Screen, Netflix, Alexa Unlimited Music, Crib se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie na Tokaji Empora Apartman

10

Ubytovanie na Tokaji Empora Apartman

UbytováníUbytovanie na Tokaji Empora Apartman. Ubytovanie na Tokaji Empora Apartman se nachází v obci Veľká Tŕňa v Košickém kraji a nabízí zahradu. 23 km od Zemplínského hradu. Ubytování Ubytovanie na Tokaji Empora Apartman se nachází ve městě Veľká Tŕňa (Slovensko - Košický kraj).

Villa Zara Boutique Hotel Resort

10

Villa Zara Boutique Hotel Resort

UbytováníVilla Zara Boutique Hotel Resort. Villa Zara Boutique Hotel Resort se nachází ve Smolníku a nabízí zahradu, sdílený lounge, restauraci a bar. Ubytování Villa Zara Boutique Hotel Resort se nachází ve městě (Slovensko - Košický kraj).

Domček pod orechom

10

Domček pod orechom

UbytováníDomček pod orechom. Domček pod orechom se nachází v Krásnohorském Podhradí a nabízí vířivku. Ubytování Domček pod orechom se nachází ve městě Krásnohorské Podhradie (Slovensko - Košický kraj).

3 rooms apartment

10

3 rooms apartment

Ubytování3 rooms apartment. Set in Michalovce in the Košický kraj region, 3 rooms apartment features a balcony. Ubytování 3 rooms apartment se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán pri gejzíri

10

Apartmán pri gejzíri

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri gejzíri. Situated in Herľany in the Košický kraj region, Apartmán pri gejzíri has a garden. Ubytování Apartmán pri gejzíri se nachází ve městě (Slovensko - Košický kraj).

Huge Loft in CENTER of Košice

10

Huge Loft in CENTER of Košice

Ubytování (Apartmán) Huge Loft in CENTER of Košice. Set in Košice, 400 metres from Cathedral of St. Elizabeth and 1. Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Huge Loft in CENTER of Košice má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Huge Loft in CENTER of Košice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupy EFENDY

10

Chalupy EFENDY

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupy EFENDY. Chalupy Efendy se nachází v Krompaších a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Chalupy EFENDY se nachází ve městě Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chalupy EFENDY má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninové domy Chalupy EFENDY momentálně evidujeme 5 recenzí.

Premium Apartments

10

Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments. Premium Apartments se nachází v Košicích, 1,4 km od katedrály sv. Alžběty a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Premium Apartments se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Premium Apartments má celkové hodnocení 10. Pro Apartmány Premium Apartments momentálně evidujeme 58 recenzí.

Dom v raji

10

Dom v raji

UbytováníDom v raji. Dom v raji se nachází ve Spišských Tomášovcích, 33 km od Spišského hradu, 36 km od Dobšinské ledové jeskyně a 49 km od stezky korunami stromů. Ubytování Dom v raji se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Ateliér v raji

10

Ateliér v raji

UbytováníAteliér v raji. Ateliér v raji se nachází ve Spišských Tomášovcích, pouhých 33 km od Spišského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Ateliér v raji se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán C2 Hrabušice

10

Apartmán C2 Hrabušice

UbytováníApartmán C2 Hrabušice. Apartmán C2 Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu. Ubytování Apartmán C2 Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartman City Park Stráňany

10

Apartman City Park Stráňany

UbytováníApartman City Park Stráňany. Apartman City Park Stráňany se nachází v klidné ulici, asi 11 km od Zemplínské Šíravy, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Apartman City Park Stráňany se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Hoblina Gallery

10

Apartmán Hoblina Gallery

UbytováníApartmán Hoblina Gallery. Apartmán Hoblina Gallery se nachází v Košicích, necelý 1 km od vlakového nádraží, a nabízí zahradu, bar a celodenní bezpečnostní službu. Ubytování Apartmán Hoblina Gallery se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Nest

10

Nest

UbytováníNest. Nest se nachází ve Spišské Nové Vsi, 39 km od Dobšinské ledové jeskyně, 13 km od katedrály sv. Jakuba a 24 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytování Nest se nachází ve městě Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

TREE-TOP VILLAGE, Tokajské domčeky v korunách stromov

10

TREE-TOP VILLAGE, Tokajské domčeky v korunách stromov

UbytováníTREE-TOP VILLAGE, Tokajské domčeky v korunách stromov. TREE-TOP VILLAGE, Tokajské domčeky se nachází v Malé Bara v Košickém kraji. V korunách stromov je balkon. Ubytování TREE-TOP VILLAGE, Tokajské domčeky v korunách stromov se nachází ve městě (Slovensko - Košický kraj).

Luxury apartment in city center

10

Luxury apartment in city center

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment in city center. Luxury apartment in city center nabízí ubytování ve Spišské Nové Vsi, 10 km od údolí řeky Hornád. Ubytování Luxury apartment in city center se nachází ve městě Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Shiny Apartmán

10

Shiny Apartmán

Ubytování (Apartmán) Shiny Apartmán. Offering city views, Shiny Apartmán is an accommodation located in Spišská Nová Ves, 6 km from Markusovce Manor House and 9 km from Hornad River Valley. Ubytování Shiny Apartmán se nachází ve městě Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

AH Luxury Galerka

10

AH Luxury Galerka

Ubytování (Apartmán) AH Luxury Galerka. Set in Košice, 700 metres from Steel Arena and 1.4 km from Cathedral of St. Ubytování AH Luxury Galerka se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

AH Považská II

10

AH Považská II

Ubytování (Apartmán) AH Považská II. AH Považská II offers accommodation in Košice, 600 metres from Steel Arena. This apartment also features free WiFi. Ubytování AH Považská II se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán s 3 spálňami, FREE parking

10

Apartmán s 3 spálňami, FREE parking

Ubytování (Apartmán) Apartmán s 3 spálňami, FREE parking. Offering a garden and garden view, Apartment with garden, FREE parking is located in Košice, 5 km from Steel Arena and 3.7 km from Bankov. Ubytování Apartmán s 3 spálňami, FREE parking se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

AirConditioned Luxury Smarthome Apartment

10

AirConditioned Luxury Smarthome Apartment

Ubytování (Apartmán) AirConditioned Luxury Smarthome Apartment. Situated in Košice, 1.8 km from Cathedral of St. Elizabeth and 2 km from Steel Arena, AirConditioned Luxury Smarthome Apartment offers free WiFi, a casino... Ubytování AirConditioned Luxury Smarthome Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování AirConditioned Luxury Smarthome Apartment má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán AirConditioned Luxury Smarthome Apartment momentálně evidujeme 21 recenzí.

Luxurious Old Town Apartment

10

Luxurious Old Town Apartment

UbytováníLuxurious Old Town Apartment. Luxurious Old Town Apartment se nachází v historickém centru Košic, v blízkosti vlakového nádraží Košice. Nabízí zahradu a pračku. Ubytování Luxurious Old Town Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Monày apartments - Albelli

10

Monày apartments - Albelli

UbytováníMonày apartments - Albelli. Monày apartments - Albelli se nachází asi 1,3 km od vlakového nádraží Košice a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Monày apartments - Albelli se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Two-storey apartments in Košice 101m2

10

Two-storey apartments in Košice 101m2

UbytováníTwo-storey apartments in Košice 101m2. Two-floor apartments in Košice 101m2 se nachází v Košicích, 300 metrů od katedrály sv. Alžběty a 1,2 km od Steel Arény, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Two-storey apartments in Košice 101m2 se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Rezidencia Bellova

10

Rezidencia Bellova

UbytováníRezidencia Bellova. Rezidencia Bellova se nachází v Košicích, 1,6 km od katedrály sv. Alžběty a 4 km od Steel Arény. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Rezidencia Bellova se nachází ve městě Bellova Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Sparrow 3

10

Apartmán Sparrow 3

UbytováníApartmán Sparrow 3. Apartmán Sparrow 3 se nachází v Košicích v Košickém kraji a nabízí balkon. Nabízí výhled na město a řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Sparrow 3 se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Hrabušice

10

Apartmán Hrabušice

UbytováníApartmán Hrabušice. Apartmán Hrabušice se nachází v Hrabušicích, 25 km od Dobšinské ledové jeskyně a 34 km od Spišského hradu, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Hrabušice se nachází ve městě Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami

10

ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami

UbytováníČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami. Nabízí saunu, ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pro 4 osoby a saunami is located in Smižany. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ČÁKYHO KÚRIA - apartmán pre 4 osoby s krbom a saunami se nachází ve městě Smižany (Slovensko - Košický kraj).

GNG Apartment

9,9

GNG Apartment

Ubytování (Apartmán) GNG Apartment. GNG Apartment se nachází asi 1,5 km od Steel Arény a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování GNG Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Tower Apartments

9,9

Tower Apartments

UbytováníTower Apartments. Tower Apartments se nachází ve Spišské Nové Vsi, 30 km od Spišského hradu a 42 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Tower Apartments se nachází ve městě Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

PRIMA APARTMAN

9,9

PRIMA APARTMAN

UbytováníPRIMA APARTMAN. PRIMA APARTMAN se nachází v Košicích, 2 km od vlakového nádraží, 1,6 km od Steel Arény a 31 km od Kojsovské Holy. 1,5 km od katedrály sv. Alžběty. Ubytování PRIMA APARTMAN se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Tatiana

9,9

Apartmán Tatiana

UbytováníApartmán Tatiana. Apartmán Tatiana se nachází ve Smižanech, 34 km od Spišského hradu, 38 km od Dobšinské ledové jeskyně a 15 km od katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytování Apartmán Tatiana se nachází ve městě Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartman pri Radnici

9,9

Apartman pri Radnici

Ubytování (Apartmán) Apartman pri Radnici. Situated in Košice, 1.3 km from Cathedral of St. Elizabeth, Apartman pri Radnici features accommodation with a garden, free WiFi and an ATM. Ubytování Apartman pri Radnici se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartman pri Radnici má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman pri Radnici momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Lenka

9,9

Apartmán Lenka

UbytováníApartmán Lenka. Apartmán Lenka se nachází v Košicích, pouhých 5,5 km od vlakového nádraží Košice. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

9,9

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

UbytováníApartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava. Apartmán Bling vířivka se nachází v obci Kaluža. Zemplínská Šírava nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,4 km od Zemplínské Šíravy. Ubytování Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava se nachází ve městě Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Kosice City Hall Apartment

9,9

Kosice City Hall Apartment

Ubytování (Apartmán) Kosice City Hall Apartment. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Kosice City Hall Apartment provides accommodation in Košice with free WiFi and garden views. Ubytování Kosice City Hall Apartment se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Kosice City Hall Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Kosice City Hall Apartment momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Turgenevova

9,9

Apartment Turgenevova

Ubytování (Apartmán) Apartment Turgenevova. Situated in Košice, 1.6 km from Steel Arena and 2 km from Cathedral of St. Ubytování Apartment Turgenevova se nachází ve městě Košice (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartment Turgenevova má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Turgenevova momentálně evidujeme 12 recenzí.

Villa Monica

9,9

Villa Monica

UbytováníVilla Monica. Villa Monica se nachází v Kráľovském Chlmci, 29 km od Zemplínského hradu, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Villa Monica se nachází ve městě Kráľovský Chlmec (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování v městech regionu Košický kraj

Ubytování v městech regionu Košický kraj

Ubytování v regionu Košický kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 842 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Košický kraj.

Pro region Košický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Košice (517), Hrabušice (59), Smižany (32), Rožňava (20), Kaluža (19), Mlynky (13), Spišská Nová Ves (12), Spišské Tomášovce (10), Dedinky (10), Krompachy (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Košický kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: AH Radnica (10*), Duplex Emily (10*), AH Luxury Skynight Apartment (10*), Chalupy EFENDY (10*), Premium Apartments (10*), Huge Loft in CENTER of Košice (10*), AirConditioned Luxury Smarthome Apartment (10*), Apartman pri Radnici (9,9*), Apartment Turgenevova (9,9*), Kosice City Hall Apartment (9,9*).

Region Košický kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.