Hledat

Ubytování

Ubytování město Trebišov

Ve městě Trebišov (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trebišov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trebišov

Privát Trebišov

9,6

Privát Trebišov

Ubytování (Privát) Privát Trebišov. Privát Trebišov se nachází v Trebišově a nabízí zahradu, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Trebišov se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Trebišov má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Trebišov momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Bowten

9,3

Penzion Bowten

Ubytování (Penzion) Penzion Bowten. Penzion Bowten se nachází v Trebišově a nabízí restauraci, tenisový kurt i bezplatné Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Penzion Bowten se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bowten má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Bowten momentálně evidujeme 205 recenzí.

Penzión Precedens

8,9

Penzión Precedens

Ubytování (Penzion) Penzión Precedens. Penzión Precedens v Malém Ruskově nabízí Wi-Fi zdarma, krytý bazén, saunu, vířivku a restauraci s barem, kde si můžete pochutnat na pokrmech maďarské... Ubytování Penzión Precedens se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Aqua Maria

8,6

Penzión Aqua Maria

Ubytování (Penzion) Penzión Aqua Maria. Penzión Aqua Maria se nachází v obci Veľaty a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Aqua Maria se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Aqua Maria má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Aqua Maria momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Zemplín Trebišov

7,6

Hotel Zemplín Trebišov

Ubytování (Hotel) Hotel Zemplín Trebišov. Hotel Zemplín Trebišov se nachází v Tokajské vinařské oblasti a nabízí restauraci, kde se každé ráno podává snídaně, bowling, kulečník a šipky. Ubytování Hotel Zemplín Trebišov se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zemplín Trebišov má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Zemplín Trebišov momentálně evidujeme 160 recenzí.

Ubytování ve městě Trebišov

Město Trebišov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Trebišov.