Hledat

Ubytování

Ubytování město Michalovce

Ve městě Michalovce (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Michalovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Michalovce

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytování (Hotel) Hotel Mousson. Tento 4hvězdičkový klimatizovaný hotel se nachází 1,5 km od hlavního vlakového nádraží v Michalovcích a 20 minut chůze od Zemplínského muzea. Ubytování Hotel Mousson se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mousson má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Mousson momentálně evidujeme 388 recenzí.

Apartmán v centre Michaloviec

9,1

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centru Michaloviec se nachází v Michalovcích v Košickém kraji a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi, fitness centrum a terasu. Ubytování Apartmán v centre Michaloviec se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v centre Michaloviec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán v centre Michaloviec momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán blízko centra mesta

9

Apartmán blízko centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán blízko centra mesta. Apartmán blízko centra mesta is situated in Michalovce. The accommodation is 20 km from Humenné. Ubytování Apartmán blízko centra mesta se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Vinnay

9

Wellness Hotel Vinnay

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Vinnay. Wellness Hotel Vinnay se nachází na břehu Vinianského jezera, 8 km od obce Michalovce a 2 km od rekreační oblasti Zemplínská Šírava s termálním parkem. Ubytování Wellness Hotel Vinnay se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Hotel Vinnay má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness Hotel Vinnay momentálně evidujeme 227 recenzí.

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytování (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný Dvor se nachází na okraji města Michalovce, 15 km od přehrady Zemplínská šírava, a nabízí ubytování s koupelnou, restauraci, bar, terasu,... Ubytování Hotel Slnecny Dvor se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slnecny Dvor má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Slnecny Dvor momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytování (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel stojí na začátku pěší zóny v centru Michalovců. Nabízí restauraci v mysliveckém stylu a hernu s ruletou. Ubytování Hotel Druzba se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Druzba má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Druzba momentálně evidujeme 511 recenzí.

Biela Labuť

6,4

Biela Labuť

Ubytování (Penzion) Biela Labuť. Penzion Biela Labuť se nachází ve městě Michalovce a nabízí restauraci, bar a společný prostor pro posezení. Ubytování Biela Labuť se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Biela Labuť má celkové hodnocení 6,4. Pro Penzion Biela Labuť momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytovna Máj

5,9

Ubytovna Máj

Ubytování (Penzion) Ubytovna Máj. Retro Penzión Máj se nachází v Michalovcích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Pokoje v Penziónu Máj jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Ubytovna Máj se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovna Máj má celkové hodnocení 5,9. Pro Penzion Ubytovna Máj momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava

Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava. Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava is set in Michalovce and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán Prímestká Oblasť, Zemplínska Šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovania

Ubytovania

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovania. Ubytovania je bed and breakfast situovaný v Michalovcích. Nabízí terasu, restauraci a bar. Ubytování Ubytovania se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

R+R Apartments

R+R Apartments

Ubytování (Apartmán) R+R Apartments. Situated in Michalovce, 21 km from Humenné, R+R Apartments features a fitness centre and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování R+R Apartments se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytování (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava is set in Michalovce. The accommodation features free WiFi. Ubytování Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytování (Apartmán) Petra Jilemnického. Petra Jilemnického is set in Michalovce. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Petra Jilemnického se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 51 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Located in Michalovce in the Košický kraj region, Apartmán Zemplínská šírava features a balcony and lake views. Ubytování Apartmán Zemplínská šírava se nachází ve městě Michalovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Zemplínská šírava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Michalovce

Město Michalovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Michalovce.