Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišské Tomášovce

Ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišské Tomášovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišské Tomášovce

Penzión Thamasy

9,7

Penzión Thamasy

Ubytování (Penzion) Penzión Thamasy. Penzión Thamasy je obklopen národním parkem Slovenský ráj a nachází se v malebné vesničce Spišské Tomášovce. Ubytování Penzión Thamasy se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Thamasy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Thamasy momentálně evidujeme 227 recenzí.

Privat Zuzana

9,5

Privat Zuzana

Ubytování (Penzion) Privat Zuzana. Toto ubytování nabízí zahradu, gril, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Privat Zuzana se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Zuzana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Privat Zuzana momentálně evidujeme 31 recenzí.

Holiday Home Lester

9,4

Holiday Home Lester

Ubytování (Penzion) Holiday Home Lester. Prázdninový dům Lester se nachází v obci Spišské Tomášovce. Nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Pokoje mají posezení. Ubytování Holiday Home Lester se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Lester má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Holiday Home Lester momentálně evidujeme 96 recenzí.

Chata Zlatka

9,2

Chata Zlatka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zlatka. Chata Zlatka se nachází uprostřed národního parku Slovenský ráj v přírodní rezervaci Prielom Hornádu v  oblasti Letanovský Mlýn. Ubytování Chata Zlatka se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Zlatka má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata Zlatka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

9

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

Ubytování (Apartmány) Studio Pohoda Cingov Slovensky raj. Studio Pohoda Cingov Slovensky raj stojí na klidném místě, pouhých 100 metrů od turistické stezky v národním parku Slovenský raj. Ubytování Studio Pohoda Cingov Slovensky raj se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Pohoda Cingov Slovensky raj má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Studio Pohoda Cingov Slovensky raj momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov

9

Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov

Ubytování (Chata) Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov. Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov se nachází přímo u lesa a nabízí ubytování v Spišské Tomášovce, 29 km od Tatranské Lomnice a 29 km od Vysokých Tater. Ubytování Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Pohoda Slovenský Raj Čingov momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chata Adrian Slovak Paradise

8,8

Chata Adrian Slovak Paradise

Ubytování (Chata) Chata Adrian Slovak Paradise. Chata Adrian Slovak Paradise is set in Spišské Tomášovce and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Adrian Slovak Paradise se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Adrian Slovak Paradise má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Chata Adrian Slovak Paradise momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzión Lesnica

8,8

Penzión Lesnica

Ubytování (Penzion) Penzión Lesnica. Penzión Lesnica se nachází v obci Spišské Tomášovce a nabízí terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzión Lesnica se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Lesnica má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Lesnica momentálně evidujeme 20 recenzí.

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

8,8

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

Ubytování (Apartmán) Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj. Studio Pohoda Na Razcestí Cingov Slovenský Ráj se nachází v obci Spišské Tomášovce a nabízí bar a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj momentálně evidujeme 21 recenzí.

ubytovanie Petra

7,8

ubytovanie Petra

Ubytování (Venkovský dům) ubytovanie Petra. Ubytovanie Petra se nachází ve Spišských Tomášovcích a nabízí zahradu a společný obývací prostor. Ubytování ubytovanie Petra se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ubytovanie Petra má celkové hodnocení 7,8. Pro Venkovský dům ubytovanie Petra momentálně evidujeme 7 recenzí.

Turistická ubytovňa

7,7

Turistická ubytovňa

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa. Turistická ubytovňa is situated in Spišské Tomášovce and features a garden. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Turistická ubytovňa se nachází ve městě Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Spišské Tomášovce

Město Spišské Tomášovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Spišské Tomášovce.