Hledat

Ubytování

Ubytování město Dlhá Ves

Ve městě Dlhá Ves (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dlhá Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dlhá Ves

KAF Apartment

9,8

KAF Apartment

Ubytování (Apartmány) KAF Apartment. Apartmán KAF se nachází v Dlhé Vsi. Nabízí ubytování s kuchyní, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady. K dispozici je terasa. Ubytování KAF Apartment se nachází ve městě Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování KAF Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány KAF Apartment momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartments Sárika

9,8

Apartments Sárika

Ubytování (Apartmány) Apartments Sárika. Apartmány Sárika se nacházejí v Dlhé vsi, 6 km od Aggteleku a 34 km od Rimavské Soboty, a nabízí gril. Ve všech prostorách lze využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sárika se nachází ve městě Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Sárika má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartments Sárika momentálně evidujeme 139 recenzí.

Blue B&B Dlhá Ves

Blue B&B Dlhá Ves

Ubytování (Penzion) Blue B&B Dlhá Ves. Blue B&B Dlhá Ves is located in Dlhá Ves and features a garden and a terrace. Ubytování Blue B&B Dlhá Ves se nachází ve městě Dlhá Ves (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dlhá Ves

Město Dlhá Ves se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Dlhá Ves.