Hledat

Ubytování

Ubytování město Hnilčík

Ve městě Hnilčík (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hnilčík

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hnilčík

Penzión Banská Klopačka

9,5

Penzión Banská Klopačka

Ubytování (Penzion) Penzión Banská Klopačka. Penzion Banská Klopačka se nachází v obci Hnilčík na okraji národního parku Slovenský ráj, ve zrekonstruované historické budově z roku 1873. Ubytování Penzión Banská Klopačka se nachází ve městě Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Banská Klopačka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Banská Klopačka momentálně evidujeme 76 recenzí.

Hnilčík 237

Hnilčík 237

Ubytování (Prázdninový dům) Hnilčík 237. Featuring a garden, a fitness centre, and barbecue facilities, Hnilčík 237 provides accommodation in Hnilčík with free WiFi and mountain views. Ubytování Hnilčík 237 se nachází ve městě Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Hnilčík 237 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hnilčík Motorest pod Krížom

Hnilčík Motorest pod Krížom

Ubytování (Apartmán) Hnilčík Motorest pod Krížom. Situated in Hnilčík, Hnilčík Motorest pod Krížom features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Hnilčík Motorest pod Krížom se nachází ve městě Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Hnilčík Motorest pod Krížom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

ZRUB BINDT

ZRUB BINDT

Ubytování (Chata) ZRUB BINDT. ZRUB BINDT is set in Hnilčík and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Tatranská Lomnica is 40 km from the chalet. Ubytování ZRUB BINDT se nachází ve městě Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hnilčík

Město Hnilčík se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hnilčík.