Hledat

Ubytování

Ubytování město Gelnica

Ve městě Gelnica (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gelnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gelnica

Penzion Erihof

8,7

Penzion Erihof

Ubytování (Penzion) Penzion Erihof. Situated in Gelnica, Penzion Erihof has a garden, bar, BBQ facilities, and free WiFi. Rooms are fitted with a balcony with views of the river. Ubytování Penzion Erihof se nachází ve městě Gelnica (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Erihof má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Erihof momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Dino

Apartmány Dino

Ubytování (Apartmán) Apartmány Dino. Boasting accommodation with a terrace, Apartmány Dino is set in Gelnica. The property features mountain views and is 47 km from Spišská Nová Ves. Ubytování Apartmány Dino se nachází ve městě Gelnica (Slovensko - Košický kraj). Pro Apartmán Apartmány Dino nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Zrubový dom

Zrubový dom

Ubytování (Vila) Zrubový dom. Zrubový dom is set in Gelnica and offers a garden. This villa provides accommodation with free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Zrubový dom se nachází ve městě Gelnica (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión pod hradom Gelnica

Penzión pod hradom Gelnica

Ubytování (Penzion) Penzión pod hradom Gelnica. Featuring a garden and a terrace, Penzión pod hradom Gelnica is located in Gelnica. Ubytování Penzión pod hradom Gelnica se nachází ve městě Gelnica (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gelnica

Město Gelnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Gelnica.