Hledat

Ubytování

Ubytování město Rožňava

Ve městě Rožňava (Slovensko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rožňava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rožňava

VILLA ANGEL

9,8

VILLA ANGEL

Ubytování (Privát) VILLA ANGEL. VILLA ANGEL se nachází v Rožnavě, 500 metrů od Hornického muzea a od historického centra. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování VILLA ANGEL se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování VILLA ANGEL má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát VILLA ANGEL momentálně evidujeme 15 recenzí.

Privat Eva

9,6

Privat Eva

Ubytování (Privát) Privat Eva. Privat Eva se nachází v městečku Rožňava. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, zahradou s grilem, neplaceným parkovištěm v areálu... Ubytování Privat Eva se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privat Eva má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privat Eva momentálně evidujeme 31 recenzí.

Zuzanittin rozpravkový domček

9,6

Zuzanittin rozpravkový domček

UbytováníZuzanittin rozpravkový domček. Zuzanittin rozpravkový domček se nachází v Rožňavě, 42 km od Dobšinské ledové jeskyně a 2,4 km od hornického muzea. Ubytování Zuzanittin rozpravkový domček se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

PARKHOUSE

9,5

PARKHOUSE

UbytováníPARKHOUSE. PARKHOUSE se nachází v Rožňavě v Košickém kraji, nedaleko hornického muzea a středověkého města. Ubytování PARKHOUSE se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Selfness Rožňava

9,4

Selfness Rožňava

Ubytování (Aparthotel) Selfness Rožňava. Selfness Rožňava se nachází v Rožňavě. Nabízí prostorná studia s moderním vybavením, Wi-Fi zdarma, snídani formou bufetu a wellness centrum za příplatek. Ubytování Selfness Rožňava se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Selfness Rožňava má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Selfness Rožňava momentálně evidujeme 98 recenzí.

Penzion Areal Zamma

9,4

Penzion Areal Zamma

Ubytování (Penzion) Penzion Areal Zamma. Penzion Areal Zamma se nachází 500 metrů od historického centra Rožňavy a nabízí pokoje s vlastní terasou, wellness centrum, neplacené parkování a... Ubytování Penzion Areal Zamma se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Areal Zamma má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Areal Zamma momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmán Rožňava

9,2

Apartmán Rožňava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rožňava. Apartmán Rožňava nabízí soukromé ubytování s možností vlastního stravování v Rožňavě, vzdálené 1,5 km od hornického muzea. Ubytování Apartmán Rožňava se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Apartmán Rožňava má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Rožňava momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzion Luxury

9,1

Penzion Luxury

Ubytování (Penzion) Penzion Luxury. Penzion Luxury se nachází v Rožňavě, 500 metrů od středověkého města a hornického muzea, 6 km od zámku Betliar a 8 km od hradu Krásna Hôrka, a nabízí... Ubytování Penzion Luxury se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Luxury má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Luxury momentálně evidujeme 311 recenzí.

Penzión CONTESA

9,1

Penzión CONTESA

Ubytování (Penzion) Penzión CONTESA. Penzión CONTESA se nachází v Rožňavě, 2,4 km od hradu Krásna Hôrka. Nabízí gril, terasu, bar a další vybavení. Tento 3hvězdičkový penzion má Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión CONTESA se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión CONTESA má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión CONTESA momentálně evidujeme 177 recenzí.

1 Bedroom Apartment w/Balcony

9

1 Bedroom Apartment w/Balcony

Ubytování1 Bedroom Apartment w/Balcony. 1 Bedroom Apartment w/Balcony se nachází v Rožňavě, 1,2 km od hornického muzea, 1,4 km od středověkého města a 6,5 km od hradu Krásna Hôrka. Ubytování 1 Bedroom Apartment w/Balcony se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Réva

8,9

Penzión Réva

Ubytování (Penzion) Penzión Réva. Penzión Réva se nachází 30 km od Košic v obci Turňa nad Bodvou. Má gril a terasu a nabízí vlastní restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Penzión Réva se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Réva má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Réva momentálně evidujeme 126 recenzí.

Penzión Bernáth

8,9

Penzión Bernáth

Ubytování (Penzion) Penzión Bernáth. Penzión Bernáth stojí na klidném místě v obci Krásnohorská Dlhá Lúka, 5 km od hradu Krásná Hôrka a 8 km od města Rožňava, a nabízí pokoje s bezplatným... Ubytování Penzión Bernáth se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Bernáth má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Bernáth momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Rosenau

8,6

Penzion Rosenau

Ubytování (Penzion) Penzion Rosenau. Penzion Rosenau se nachází pouhých 50 metrů od hlavního náměstí v Rožňavě. Má irskou hospodu s terasou a restauraci, kde se denně podávají snídaně. Ubytování Penzion Rosenau se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Rosenau má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Rosenau momentálně evidujeme 125 recenzí.

Penzión Adriana

8,5

Penzión Adriana

Ubytování (Penzion) Penzión Adriana. Penzión Adriana se nachází v Rožňavě, 1,2 km od obce Krásná horka a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi, terasu, sdílenou kuchyň a dětské... Ubytování Penzión Adriana se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Adriana má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Adriana momentálně evidujeme 81 recenzí.

Hotel Čierny Orol

8,3

Hotel Čierny Orol

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Čierny Orol. Hotel Čierny Orol se nachází ve starém důlním městě Rožňava a nabízí výhled na hlavní náměstí. Ubytování Hotel Čierny Orol se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Čierny Orol má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion – hostinec Hotel Čierny Orol momentálně evidujeme 116 recenzí.

Penzion Jozefina

8,2

Penzion Jozefina

Ubytování (Penzion) Penzion Jozefina. Penzion Jozefina se nachází v Rožňavě, 9 km od Krásné horky, od Hornického muzea i od středověkého města a 13 km od jeskyně Krasnohorská. Ubytování Penzion Jozefina se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Jozefina má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Jozefina momentálně evidujeme 22 recenzí.

Davi Penzion & Bowling

8,1

Davi Penzion & Bowling

Ubytování (Penzion) Davi Penzion & Bowling. Davi Penzion & Bowling se nachází v Rožňavě, 1,5 km od Báňského muzea, jen kousek od mnoha zajímavostí včetně středověké části města a 5 km od zámku... Ubytování Davi Penzion & Bowling se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Davi Penzion & Bowling má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Davi Penzion & Bowling momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzión Rosenau

8

Penzión Rosenau

UbytováníPenzión Rosenau. Penzión Rosenau se nachází v Rožňavě v Košickém kraji, 300 metrů od středověkého města a 42 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Penzión Rosenau se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Biznis centrum / ubytovna

7,9

Biznis centrum / ubytovna

Ubytování (Penzion) Biznis centrum / ubytovna. Turistická ubytovňa se nachází v centru města Rožňava, 8 km od zámečku Betliar, a nabízí ubytování v pokojích, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Biznis centrum / ubytovna se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Biznis centrum / ubytovna má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Biznis centrum / ubytovna momentálně evidujeme 88 recenzí.

Hotel Kras

7,8

Hotel Kras

Ubytování (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras se nachází v centru města Rožňava, 5 km od Betliarského kaštelu. Ubytování Hotel Kras se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Kras má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Kras momentálně evidujeme 49 recenzí.

Boutique Hotel Empress

7,1

Boutique Hotel Empress

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Empress. Boutique Hotel Empress offers guests a wellness area with 2 saunas and relaxation room. Ubytování Boutique Hotel Empress se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Boutique Hotel Empress má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Boutique Hotel Empress momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

7,1

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

Ubytování (Penzion) Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou. Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turňa nad Bodvou se nachází v Turné nad Bodvou. Má terasu, bar, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou momentálně evidujeme 49 recenzí.

FAN FAN PENZIÓN

FAN FAN PENZIÓN

Ubytování (Penzion) FAN FAN PENZIÓN. Boasting a bar, FAN FAN PENZIÓN is situated in Rožňava in the Košický kraj region, 3.6 km from Mining Museum and 3.6 km from Medieval Town. Ubytování FAN FAN PENZIÓN se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Pro Penzion FAN FAN PENZIÓN nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Gemer & Volovec

Apartment Gemer & Volovec

UbytováníApartment Gemer & Volovec. Apartment Gemer & Volovec features pool views, free WiFi and free private parking, located in Rožňava, 43 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytování Apartment Gemer & Volovec se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Ultimate relaxation near Slovak Paradise

Ultimate relaxation near Slovak Paradise

UbytováníUltimate relaxation near Slovak Paradise. Ultimate relax near Slovak Paradise se nachází v Rožňavě v Košickém kraji a nabízí zahradu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Ultimate relaxation near Slovak Paradise se nachází ve městě Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování ve městě Rožňava

Město Rožňava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Rožňava.