Hledat

Ubytování

Ubytování město Krásnohorská Dlhá Lúka

Ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka

Penzión Anika

9,5

Penzión Anika

Ubytování (Apartmány) Penzión Anika. Penzión Anika se nachází na okraji Národního parku Slovenský Kras a nabízí ubytování v Krásnohorské Dlhé Lúce, 8 km od města Rožňava. Ubytování Penzión Anika se nachází ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Anika má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Penzión Anika momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzión VIAN

9,4

Penzión VIAN

Ubytování (Penzion) Penzión VIAN. Penzión VIAN se nachází v Krásnohorské Dlhé Lúce a nabízí terasu, zahradu a zázemí pro grilování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión VIAN se nachází ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión VIAN má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión VIAN momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion Zuzka

8,3

Penzion Zuzka

Ubytování (Penzion) Penzion Zuzka. Penzion Zuzka se nachází v obci Krásnohorské Dlhé Lúce a nabízí zahradu, terasu, pokoje s kuchyní a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Zuzka se nachází ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zuzka má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Zuzka momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka

Město Krásnohorská Dlhá Lúka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Krásnohorská Dlhá Lúka.