Hledat

Ubytování

Ubytování město Mlynky

Ve městě Mlynky (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mlynky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mlynky

Ubytovanie Leski

9,7

Ubytovanie Leski

Ubytování (Chata) Ubytovanie Leski. Ubytování Leski je chata se zahradou, která se nachází v obci Mlynky v Košickém kraji. Hosté mají v chatě k dispozici terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Leski se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Leski má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Ubytovanie Leski momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzión Pod Guglom

9,3

Penzión Pod Guglom

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Guglom. Rodinný Penzion Pod Guglom stojí jen 30 metrů od lyžařského areálu Mlynky. Ubytování Penzión Pod Guglom se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pod Guglom má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Pod Guglom momentálně evidujeme 108 recenzí.

Penzión u Čupku

9,2

Penzión u Čupku

Ubytování (Penzion) Penzión u Čupku. Penzión u Čupku se nachází v klidné části národního parku Slovenský ráj, 300 metrů od sjezdovky Mlynky. Nabízí gril a malé dětské hřiště. Ubytování Penzión u Čupku se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Derdák

9,1

Chata Derdák

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Derdák. Chata Derdák stojí ve vsi Mlynky v národním parku Slovenský ráj a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, se zahradou s grilem, šipkami a... Ubytování Chata Derdák se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chata Derdák má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Chata Derdák momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytovanie u Mirky

8,9

Ubytovanie u Mirky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie u Mirky. Prázdninoý dům Ubytovanie u Mirky se nachází v obci Mlýnky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie u Mirky se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Mirky má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Ubytovanie u Mirky momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalupa Carmen

8,7

Chalupa Carmen

Ubytování (Chata) Chalupa Carmen. Chata Chalupa Carmen se nachází přímo u lesa v městečku Mlynky. Ubytování Chalupa Carmen se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Carmen má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chalupa Carmen momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzión Salamander

8,7

Penzión Salamander

Ubytování (Penzion) Penzión Salamander. Penzión Salamander se nachází v rekreační oblasti Dedinky-Mlynky. K vodní nádrži Palcmanská Maša dojdete za 5 minut pěšky. Ubytování Penzión Salamander se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Salamander má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Salamander momentálně evidujeme 134 recenzí.

Ubytovanie na briežku

8,6

Ubytovanie na briežku

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie na briežku. Ubytovanie na briežku se nachází v národním parku Slovenský ráj, 300 metrů od sjezdovky Gugel a poskytuje ubytování ve vybaveném apartmánu s terasou. Ubytování Ubytovanie na briežku se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie na briežku má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Ubytovanie na briežku momentálně evidujeme 25 recenzí.

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Ubytování (Prázdninový dům) Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom. Set just 1.3 km from SKI Mlynky, Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom offers accommodation in Mlynky with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Zejmarka

Chata Zejmarka

Ubytování (Chata) Chata Zejmarka. Set 3 km from SKI Mlynky, Chata Zejmarka offers accommodation with free WiFi and free private parking. Guests can also relax in the shared lounge area. Ubytování Chata Zejmarka se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky

Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky. Offering lake views, Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky is an accommodation situated in Mlynky, 1 km from Mlynky and 1.3 km from SKI Mlynky. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Six-Bedroom Holiday Home in Mlynky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovacie zariadenie Čarnica. Boasting a garden and a shared lounge, Ubytovacie zariadenie Čarnica offers accommodation in Mlynky, 2.4 km from SKI Mlynky and 2.6 km from Mlynky. Ubytování Ubytovacie zariadenie Čarnica se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Ubytovacie zariadenie Čarnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

CHATA JURAJ

CHATA JURAJ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA JURAJ. Featuring garden views, CHATA JURAJ offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from SKI Mlynky. Ubytování CHATA JURAJ se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Jozefa

Chalupa u Jozefa

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Jozefa. Situated just 1.3 km from SKI Mlynky, Chalupa u Jozefa features accommodation in Mlynky with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Chalupa u Jozefa se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poľovnícka chata Štefana

Poľovnícka chata Štefana

Ubytování (Prázdninový dům) Poľovnícka chata Štefana. Poľovnícka chata Štefana se nachází v obci Mlynky, 1,4 km od centra. Nabízí terasu. V chatě je 6 ložnic a 3 koupelny se sprchou. Ubytování Poľovnícka chata Štefana se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Poľovnícka chata Štefana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chata samko

chata samko

Ubytování (Prázdninový dům) chata samko. Chata samko is set in Mlynky. The accommodation is 1.7 km from SKI Mlynky. The holiday home offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování chata samko se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie U Janky

Ubytovanie U Janky

Ubytování (Privát) Ubytovanie U Janky. Ubytovanie U Janky se nachází v obci Mlynky v národním parku Slovenský ráj, 300 metrů od lyžařského areálu Mlynky a 1,5 km od vodopádu Nálepka, a nabízí... Ubytování Ubytovanie U Janky se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pro Privát Ubytovanie U Janky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

GeoHome Slovakia

GeoHome Slovakia

Ubytování (Apartmán) GeoHome Slovakia. GeoHome Slovakia is located in Mlynky. Providing free private parking, the apartment is 1.5 km from SKI Mlynky. Ubytování GeoHome Slovakia se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mlynky

Město Mlynky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Mlynky.