Hledat

Ubytování

Ubytování město Mlynky

Ve městě Mlynky (Slovensko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mlynky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mlynky

Ubytovanie Leski

9,7

Ubytovanie Leski

Ubytování (Chata) Ubytovanie Leski. Ubytování Leski je chata se zahradou, která se nachází v obci Mlynky v Košickém kraji. Hosté mají v chatě k dispozici terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Leski se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovanie Leski má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Ubytovanie Leski momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzión Pod Guglom

9,3

Penzión Pod Guglom

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Guglom. Rodinný Penzion Pod Guglom stojí jen 30 metrů od lyžařského areálu Mlynky. Ubytování Penzión Pod Guglom se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Pod Guglom má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Pod Guglom momentálně evidujeme 108 recenzí.

Penzión u Čupku

9,2

Penzión u Čupku

Ubytování (Penzion) Penzión u Čupku. Penzión u Čupku se nachází v klidné části národního parku Slovenský ráj, 300 metrů od sjezdovky Mlynky. Nabízí gril a malé dětské hřiště. Ubytování Penzión u Čupku se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány GUGEL MLYNKY

9,1

Apartmány GUGEL MLYNKY

UbytováníApartmány GUGEL MLYNKY. Apartmány GUGEL MLYNKY se nacházejí v obci Mlynky v Košickém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Chata má terasu. Ubytování Apartmány GUGEL MLYNKY se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie u Mirky

8,9

Ubytovanie u Mirky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie u Mirky. Prázdninoý dům Ubytovanie u Mirky se nachází v obci Mlýnky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie u Mirky se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovanie u Mirky má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Ubytovanie u Mirky momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalupa Carmen

8,7

Chalupa Carmen

Ubytování (Chata) Chalupa Carmen. Chata Chalupa Carmen se nachází přímo u lesa v městečku Mlynky. Ubytování Chalupa Carmen se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Chalupa Carmen má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chalupa Carmen momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata u Tata

8,7

Chata u Tata

UbytováníChata u Tata. Chata u Tata se nachází v Mlynkách, pouhých 15 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí zahradu, gril a sdílenou kuchyň. Ubytování Chata u Tata se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Salamander

8,7

Penzión Salamander

Ubytování (Penzion) Penzión Salamander. Penzión Salamander se nachází v rekreační oblasti Dedinky-Mlynky. K vodní nádrži Palcmanská Maša dojdete za 5 minut pěšky. Ubytování Penzión Salamander se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Salamander má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Salamander momentálně evidujeme 134 recenzí.

Ubytovanie na briežku

8,6

Ubytovanie na briežku

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie na briežku. Ubytovanie na briežku se nachází v národním parku Slovenský ráj, 300 metrů od sjezdovky Gugel a poskytuje ubytování ve vybaveném apartmánu s terasou. Ubytování Ubytovanie na briežku se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Ubytovanie na briežku má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Ubytovanie na briežku momentálně evidujeme 25 recenzí.

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Ubytování (Prázdninový dům) Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom. Set just 1.3 km from SKI Mlynky, Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom offers accommodation in Mlynky with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Chata Zejmarka

Chata Zejmarka

Ubytování (Chata) Chata Zejmarka. Set 3 km from SKI Mlynky, Chata Zejmarka offers accommodation with free WiFi and free private parking. Guests can also relax in the shared lounge area. Ubytování Chata Zejmarka se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

CHATA JURAJ

CHATA JURAJ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA JURAJ. Featuring garden views, CHATA JURAJ offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from SKI Mlynky. Ubytování CHATA JURAJ se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovacie zariadenie Čarnica. Boasting a garden and a shared lounge, Ubytovacie zariadenie Čarnica offers accommodation in Mlynky, 2.4 km from SKI Mlynky and 2.6 km from Mlynky. Ubytování Ubytovacie zariadenie Čarnica se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Ubytovacie zariadenie Čarnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u Jozefa

Chalupa u Jozefa

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Jozefa. Situated just 1.3 km from SKI Mlynky, Chalupa u Jozefa features accommodation in Mlynky with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Chalupa u Jozefa se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Poľovnícka chata Štefana

Poľovnícka chata Štefana

Ubytování (Prázdninový dům) Poľovnícka chata Štefana. Poľovnícka chata Štefana se nachází v obci Mlynky, 1,4 km od centra. Nabízí terasu. V chatě je 6 ložnic a 3 koupelny se sprchou. Ubytování Poľovnícka chata Štefana se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pro Prázdninový dům Poľovnícka chata Štefana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chata samko

chata samko

Ubytování (Prázdninový dům) chata samko. Chata samko is set in Mlynky. The accommodation is 1.7 km from SKI Mlynky. The holiday home offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování chata samko se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

GeoHome Slovakia

GeoHome Slovakia

Ubytování (Apartmán) GeoHome Slovakia. GeoHome Slovakia is located in Mlynky. Providing free private parking, the apartment is 1.5 km from SKI Mlynky. Ubytování GeoHome Slovakia se nachází ve městě Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytování ve městě Mlynky

Město Mlynky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Mlynky.