Hledat

Ubytování

Ubytování město Zlatá Idka

Ve městě Zlatá Idka (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zlatá Idka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zlatá Idka

Vilka Zladka1

Vilka Zladka1

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka Zladka1. Located in Zlatá Idka in the Košický kraj region, Vilka Zladka1 has a terrace. Ubytování Vilka Zladka1 se nachází ve městě Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Vilka Zladka1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rekreačné zariadenie Zlatá Idka

Rekreačné zariadenie Zlatá Idka

Ubytování (Hotel) Rekreačné zariadenie Zlatá Idka. Rekreačné zariadenie Zlatá Idka is offering accommodation in Zlatá Idka. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is... Ubytování Rekreačné zariadenie Zlatá Idka se nachází ve městě Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Rekreačné zariadenie Zlatá Idka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Erika - Kojšovská Hoľa

Chata Erika - Kojšovská Hoľa

Ubytování (Chata) Chata Erika - Kojšovská Hoľa. Chata Erika – Kojšovská Hoľa se nachází v obci Zlatá Idka v Košickém kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Erika - Kojšovská Hoľa se nachází ve městě Zlatá Idka (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zlatá Idka

Město Zlatá Idka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Zlatá Idka.