Hledat

Ubytování

Ubytování město Stratená

Ve městě Stratená (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stratená

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stratená

Hostinec Stará Krčma

9,5

Hostinec Stará Krčma

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec Stará Krčma. Hostinec Stará Krčma sídlí v budově 160 let starého hostince, uprostřed národního parku Slovenský ráj a nabízí ubytování v pokojích a karavanu. Ubytování Hostinec Stará Krčma se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Stará Krčma má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Hostinec Stará Krčma momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion Šafran

9,2

Penzion Šafran

Ubytování (Penzion) Penzion Šafran. Penzion Šafran se nachází v obci Stratená, 6 km od Dobšinské ledové jeskyně. Nabízí zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Šafran se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šafran má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Šafran momentálně evidujeme 148 recenzí.

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

9

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

Ubytování (Venkovský dům) Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa. Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa se nachází ve Stratené a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyňským koutem. Ubytování Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranč pod Ostrou Skalou

8,8

Ranč pod Ostrou Skalou

Ubytování (Venkovský dům) Ranč pod Ostrou Skalou. Ranč pod Ostrou skalou najdete 1 km od Dobšinské ledové jeskyně, která je zapsána na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Ranč pod Ostrou Skalou se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Ľadová

8,6

Penzión Ľadová

Ubytování (Penzion) Penzión Ľadová. Penzión Ľadová je situován v obci Stratená na okraji národního parku Slovenský ráj a hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště a projet... Ubytování Penzión Ľadová se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Ľadová má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Ľadová momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzión Borovica

8,1

Penzión Borovica

Ubytování (Penzion) Penzión Borovica. Set in Stratená and with Dobsinska Ice Cave reachable within 5 km, Penzión Borovica offers a bar, non-smoking rooms, free WiFi and a terrace. Ubytování Penzión Borovica se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Borovica má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzión Borovica momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata PELC

Chata PELC

Ubytování (Chata) Chata PELC. Chata PELC has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Stratená, 5 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytování Chata PELC se nachází ve městě Stratená (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stratená

Město Stratená se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Stratená.