Hledat

Ubytování

Ubytování město Dobšiná

Ve městě Dobšiná (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dobšiná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobšiná

Chalupa Dobšinka

9

Chalupa Dobšinka

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Dobšinka. Chalupa Dobšinka, samostatně stojící prázdninový dům, se nachází v obci Dobšiná, 39 km od Tatranské Lomnice a 37 km od Vysokých Tater. Ubytování Chalupa Dobšinka se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Dobšinka má celkové hodnocení 9. Pro Venkovský dům Chalupa Dobšinka momentálně evidujeme 24 recenzí.

Horská chata Stará Horáreň 1

8,8

Horská chata Stará Horáreň 1

Ubytování (Chata) Horská chata Stará Horáreň 1. Horská chata Stará Horáreň 1 se nachází v Dobšiné ve Slovenském rudohoří. Nabízí krb, terasu, zahradu se zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Horská chata Stará Horáreň 1 se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská chata Stará Horáreň 1 má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Horská chata Stará Horáreň 1 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Stara Horaren 2

8,8

Stara Horaren 2

Ubytování (Chata) Stara Horaren 2. Stará Horáreň 2 se nachází uprostřed Národního parku Slovenský ráj, 3 km od vesnice Dobšiná, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu se... Ubytování Stara Horaren 2 se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Stara Horaren 2 má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Stara Horaren 2 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Motel pod Stromíšom

7,9

Motel pod Stromíšom

Ubytování (Motel) Motel pod Stromíšom. Motel pod Stromíšom se nachází v obci Vlachovo, pouhých 7 km od lyžařského areálu Julius. Ubytování Motel pod Stromíšom se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel pod Stromíšom má celkové hodnocení 7,9. Pro Motel Motel pod Stromíšom momentálně evidujeme 109 recenzí.

Chalúpka AllatRa

Chalúpka AllatRa

Ubytování (Chata) Chalúpka AllatRa. Located in Dobšiná, Chalúpka AllatRa provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Chalúpka AllatRa se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalúpka AllatRa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Dobšina

Chata Dobšina

Ubytování (Chata) Chata Dobšina. Chata Dobšina je dobrým výchozím bodem pro pěší výlety do Národního parku Slovenský ráj. Ubytování Chata Dobšina se nachází ve městě Dobšiná (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dobšiná

Město Dobšiná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dobšiná.