Hledat

Ubytování

Ubytování město Budimír

Ve městě Budimír (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budimír

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budimír

Linde Gasthaus

9,6

Linde Gasthaus

Ubytování (Prázdninový dům) Linde Gasthaus. At the edge of Budimir, Linde Gasthaus is a holiday home with a garden, seasonal portable pool, barbecue facilities and children’s playground, as well as... Ubytování Linde Gasthaus se nachází ve městě Budimír (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Linde Gasthaus má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Linde Gasthaus momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovanie Pri Ceste

9,6

Ubytovanie Pri Ceste

Ubytování (Privát) Ubytovanie Pri Ceste. Located in Budimír, 42 km from Telkibánya, Ubytovanie Pri Ceste provides a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Ubytovanie Pri Ceste se nachází ve městě Budimír (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Pri Ceste má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytovanie Pri Ceste momentálně evidujeme 15 recenzí.

Mini Motel

8,8

Mini Motel

Ubytování (Motel) Mini Motel. Mini Motel se nachází v poklidné části obce Budimír, pouhých 10 minut jízdy autem od Košic, a nabízí pokoje se soukromým vchodem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Mini Motel se nachází ve městě Budimír (Slovensko - Košický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 38 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mini Motel má celkové hodnocení 8,8. Pro Motel Mini Motel momentálně evidujeme 33 recenzí.

Ubytování ve městě Budimír

Město Budimír se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Budimír.